![]() |
1. Gervasio Nunez musi jak najszybciej opuścić Wisłę. MUSI!
2. Jakim prawem stadion z taką murawą został dopuszczony do rozgrywek? To jest SKANDAL. Przykro mi, ale to samo tyczy się Śląska. 3. Sędziowanie - rzeczywiście dramatyczne. 4. Bunoza, Jaliens, Diaz i Chavez - całkiem ładnie. 5. Wilk też spisał się naprawdę nieźle. |
bramka Bunozy
http://www.youtube.com/watch?v=XYqPvcp6N18 |
Całkiem dobry mecz. Nasza obrona bardzo dobrze. W ofensywie był nawet moment że mogliśmy strzelić na 2-0. Wejscie CZekaja sprytne bo wygrał nam wiele główek tuż przed naszym polem karnym. Stałe fragmenty gry widać że na treningach pracowane i Probierz przykłada do nich dużą wagę. Jak narazie za Probierza nie straciliśmy bramki. DZisiaj Probierz skorygował podczas spotkania całe ustawienie zespołu i jak zaczeliśmy 4-2-3-1 tak po około 25 minutach poszła korekta i Nunez został przesunięty zdecydowanie do pszodu, a Wilk został sam i już do końca graliśmy 4-1-4-1. Widać że Probierz nie tylko żyje na ławce ale też w mojej opini bardzo dobrze reaguje na przebiek spotkania.
|
Ciężko mi pisać o występach pracowników Wisły, zwanych piłkarzami, odkąd prowadzi ich Probierz,ciężko, bo jestem estetą. A to co gra Wisła za Probierza do estetycznych rzeczy nie należy. W ogóle do niczego to nie należy, ale jest skuteczne. I to go broni. Tylko i wyłącznie.Nie żebym kochał ligę hiszpańską czy tym podobne klepania. Nie, chodzi o jakiś styl,taktykę i jej realizację. Jest to w Anglii, Argentynie i daje rezultaty na arenie międzynarodowej. Jest to połączenie piekna i skuteczności. A w Wiśle Probierza ani piękan nie ma, a to co gramy niby jest skuteczne ale poza Polska nie gwarantuje nic poza laniem. Bo ta skuteczność wynika bardziej z pierodłowatości przeciwników niż świadomego grania.
Wracając do meczu. Nunez szkoda,że nie wykorzystał sytuacji na 2-0 ale nie ma tego złego, wynik jest bardzo dobry. I taka drobna uwaga, gdyby ktoś popracował nad łbem Jirsaka to spokojnie grałby jak Stilic. Bośniak macha jedną nogą a wolny jest masakrycznie. Czech szybkość ma, przegląd pola nie najgorszy, dośrodkowania też niezłe, wolne poprawnie bije , ale jest okropnie lękliwy jakiś taki. Zamiast do przodu to podaje do tyłu. Walki unika. Gdyby wyelminować te rzeczy to spokojnie gracz klasy Stilica. Zwycięstwo cieszy jak najbardziej ale trzeba zdać sobie sprawę z jak koślawym rywalem graliśmy. Nędza okropna. Zreszta czy jest ktoś w lidzie co cokolwiek gra a nie potyka się o nogi ? |
Cytat:
Bardzo dobra decyzja Probierza o wpuszczeniu 3 wysokiego stopera na ostatnie minuty. Mając na uwadze to, że sędzia Borski w ostatnich minutach trzymał już gwizdek w ustach dyktują rzuty wolne dla Lecha trzeba przyznać, że zdało to egzamin. Nunez OK może drażnił swoją grą ale jest daleki od tego aby go krytykować za ten mecz bo jakby sprawdzic przebiegnięty dystans to pewnie byłby najlepszy. Nie wiem czy on jest wstanie dojrzeć do tego aby unikną takich zagrań, w których skasował np dzisiaj Krivca, jeśli trenerzy dojdą do wniosku, że on w najbliższej przyszłości jednak zmądrzeje to jestem za tym aby go wykupić. |
Niestety nie oglądałem meczu widziałem przed chwilą bramkę.Jak czytam komentarze tu i na 90minut.pl
Cytat:
|
Wygrana w Poznaniu zawsze musi cieszyć. Gra jest w tym przypadku mniej istotna.
Ale do awansu jeszcze daleka droga. Mały plusik zaliczył u mnie Probierz. Bynajmniej nie za prowadzenie drużyny, tylko za wypowiedż w studiu pomeczowym. Może przynajmniej ten nie bedzie złotousty.:mysli: |
Cytat:
|
Mam pytanie czy klub jest tak zajebiście nie nażarty na karnetach że nie dają one zniżki na PP czy coś przegapiłem?
|
Cytat:
Edit: kacpaw91 - dokładnie tak. |
W przypadku, gdy PP zdobędzie MP to w pucharach gra finalista PP?
Jeżeli przejdziemy dalej to mam nadzieję, że nie trafimy w 1/2 na Legię. |
Ktos wie, kto zostal zawodnikiem meczu?...Bunoza?
|
Ten Puchar to jest być albo nie być dla klubu bo chyba trzeba być po 2 litrach wódki żeby sądzić że się załapiemy na pudło w tym sezonie :)
Wynik cieszy - jak zawsze. Wygląda na to że Amica walczy w lidze a puchar Wiśle odpuściła ... zresztą cholera wie. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Amica nie wyglądała jakby odpuściła. Zagrali najmocniejszym składem, nie odpuszczali piłek... Na pewno nie odpuścił odpuścił sobie koleś, który bierze łapówki za to, że ciągle ta sama chujova firma kładzie murawę :D |
Cytat:
|
Moskal potrzebowal czasu i teraz Probierz potrzebuje czasu - NIC WIECEJ
|
Po tym meczu jestem pewny naszego występu w półfinale PP , Amica w Krakowie nie ma szans odrobić strat. A poza tym Probierz juz w Jadze pokazał swój pomysł na grę w pucharze.
|
Widziałem mecz w necie - mecz raczej słaby, duży fuks - amica lepsza. Zagotowane głowy proszę o chwilę refleksji. No i ekipa wyjazdowa nie słyszalna. Czyżby mikrofony źle ustawili?
|
Nie wiem dlaczego, ale ja tam Nuneza to bym zostawił. Ma swoje wady, głównie głupie zachowania bez piłki, częste symulki i ostre faule, ale mi sie on nawet podoba w trakcie gry. Wiadomo, zdarzaja sie niepotrzebne kiwki, ale on w zdecydowanej wiekszosci sytuacji wie co chce zrobic, i to robi. Ma dobre podania, lekkość w operowaniu piłką, potrafi sie zastawic i kiwnąć. Nikt nie jest idealny, ale on nie jest aż taki zły, jak tu sporo osob na forum o nim pisze. Nam naprawde brakuje zawodnikow, ktorzy wiedzą co robic na boisku, a on wydaje sie wiedziec bardzo dobrze.
|
Miałem dziś dylemat: iśc pograć z kumplami na sali czy obejrzeć mecz. Wybrałem to pierwsze, więc zdążyłem na ostatnie 15 minut. Wynik świetny. Ale mam pytanie. Taki znajomy mój poznaniak napisał mi, że Junior Diaz jak zwykle w Poznaniu powinien dostać czerwień. Hm, oczywiście biorę poprawkę na to, że może wyolbrzymiać, ale może ktoś się domyśla o jaką sytuację mogło mu chodzić? Zrobił Diaz coś ewiedentnego? Niech mi ktoś nakreśli tę sytuację, dzięki.
|
Cytat:
I tutaj sie mylisz, jest dokładnie odwrotnie |
Cytat:
Już prędzej bym Diaza zostawił gdyby nie chcieli za niego więcej niż 400 tysięcy euro. |
Cytat:
Co do Nuneza to trzeba brać poprawkę na dwie rzeczy: - to jego pierwszy sezon w Europie - to jego pierwszy sezon gdzie gra w środku pomocu Mam nadzieje że uda się coś ponegocjować z ceną tak jak z Chavezem i że suma jest w dolarach, a nie w euro. |
Cytat:
I co, że jego pierwszy sezon w Europie? My nie mówimy o piłkarzu 18-letnim, ale o 24-letnim zawodniku, który miał pokazać lepszą jakość niż piłkarze urodzeni w naszym kraju. Wychodząc z takiego założenia, że to jego pierwszy sezon to powinniśmy dać szansę i Beto i Riosowi i kilku innym. Nie jest wart miliona euro. |
Cytat:
Nie jest to zawodnik z grona "robiących różnicę" bardziej taki zapchajdziura których to mamy aż nadto. I bynajmniej nie twierdzę tego po ostatnich jego "popisach" w pucharach, gdzie prawdopodobnie sam swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem przyczynił się do odpadnięcia Wisły, lecz na podstawie jego całej "przygody" w Wiśle. |
Gra Wisly wyglada jak kopanina przed blokiem ,ciezko to ogladac,widzialm potem kawalek Liverpool-Everton i sie zastanawiam kim sa ci ludzie ktorzy u nas w Wisle kopią,bo napewno nie piłkarzami.
Niby taki mecz niby 2 dobre kluby i znane nazwiska,a jakby tak ktos z boku popatrzyl to poziom tak cienki ,ze głowa boli. Nuneza nalezy spakowac i jak nakszybciej wyslac poleconym tak skad go ktos wynalazl(k***wa kto go nam sciagnał !) ,tak samo Jirsaka. Natomiast dobrze zagral dzis o dziwo Bunoza,pewny i praktycznie 100% udanych wslizgow. Zobaczymy jak bedzie w rewanzu,kopanina bedzie pewnie podobna. |
Cytat:
Co do samego meczu, to powiem, że słabo. Ofensywa hmm.. :mysli: śpi. Kontrataki (szczególnie w pierwszej połowie) wyglądały tragicznie, jeden - dwóch zawodników leci do przodu i tak gdzieś 30-40 m i wszystko się zatrzymuje, piłkarze Lecha wracają i już po akcji. Zauważalny brak Meliksona na boisku. Obrona nawet dobrze zagrała. |
Dlaczego kasujecie obiektywne posty? Czy tu jest jakaś cenzura? Pytam, bo jestem nowy?
|
Jak by nie spojrzec pod wodza Probierza 3 mecz na zero w tyłach. Trener musi miec szczescie :)
|
Cytat:
9 meczów na zero z tyłu (rozegrane 14) średnio z Bunozą traciliśmy 0,57 bramki na mecz, bez niego 1,5 bramki na mecz (!) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl