Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

chopin 20.03.2012 22:36

też jestem ciekawy ale nic nie widziałem

Elefant 20.03.2012 22:38

Cuś tam było lepiej, ale bez cudów.

Ale dziś na pewno było dużo walki, takie wydarte zwycięstwo. I jeżeli mamy odgrywać jakąkolwiek role w lidze, to tak muszą wyglądać wszystkie mecze, obojętne czy z Lechem czy Bełchatowem.
Czarek Wilk, naprawdę kawał ciężkiej pracy dzisiaj. Bunoza - nadspodziewanie dobra gra. No i nasz defensywny napastnik, dzisiaj się bardzo przydała jego gra.

Zwycięstwo nad Lechem zawsze cieszy, zwłaszcza że i dla nas i dla nich był to mecz o dużo większą stawkę niż tylko awans do półfinału PP.
Teraz tylko korzystne losowanie.

Gwiaździsty 20.03.2012 22:45

Po meczu jakaś szarża policji w stronę trybuny (blisko Strefy Kibica) gdy tłumy opuszczały stadion. Sporo policji , jakaś taka demonstracja siły. Kolumny na sygnałach itp. Chwalili się nowymi srebrnymi radiowozami ?

Arkas 20.03.2012 22:47

Cytat:

Doping super, robił wrażenie, szkoda, że pojawiły się wstawki antyżydowskie. To faktycznie mogło być przykre dla Maora i Dudu.
Droga wolna, nie podoba się mogą odejść. Coraz więcej tu jest obrońców praw człowieka, płaczących że rasizm na trybunach itd.
Niedługo będziemy śpiewać same ballady miłosne żeby nikt nam nie zarzucił obrażania uczuć innego piłkarza.
To jest stadion, nie teatr i tyle w temacie. Jesteśmy Wisłą Kraków, a nie stowarzyszeniem miłości i nadziei.
A co do przyśpiewki na Arboledę szacunek dla twórcy :) Ogólnie fajnie rozbudowany repertuar był.
Odnośnie samego meczu, Maor nic nie pokazał, moim zdaniem trzeba gościa sprzedać póki na nim coś zarobimy konkretnego.

SV_ 20.03.2012 22:49

O jeju co sobie pomyśli biedny Melikson i Biton? O jeju jak sie poczuł biedny Chavez.
O jeju interesuje mnie to tyle, co ich interesuje to jak ja się czuje jak oni mecz przegrywają gdy ja płace za to żeby oglądać jak oni zarabia pieniądze.

Poprawności politycznej im się ....a zachciało na stadionie. Ja.......e.

Banitaz 20.03.2012 22:56

Wypowie ktoś co się działo po meczu na C3? Podobno kogoś się doczepili, wiem też, że poszedł gaz w użycie.

Daja`n 20.03.2012 23:01

Było bardzo fajnie a na Mańka buczały nawet dzieciaki w sektorze rodzinnym.I zapamiętajcie sobie że stadion to nie teatr!!!

JOSE 841 20.03.2012 23:01

Śląsk odprawia Legie biorąc rewanż za fotel lidera Wisła po zaciętej kanonadzie z rewelacją tego sezonu czyli Ruchem awansuje i wiadomo kto w finale

fialo 20.03.2012 23:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 1232357)
Było bardzo fajnie a na Mańka buczały nawet dzieciaki w sektorze rodzinnym.I zapamiętajcie sobie że stadion to nie teatr!!!

I sektor VIP :D

mobik88 20.03.2012 23:17

Może się powtarzam ale...

Kiedy losowanie półfinałów PP ?

SZYMEK_TSW 20.03.2012 23:18

Po meczu policja/ochrona wyłowiła jakiegoś gościa wychodzącego z sektora c4, z zachowania policji/ochrony można wywnioskować ze dokładnie wiedzieli kogo mają wyciągnąć. Jest to karygodne ze nasz klub pozwala na takie akcji na terenie stadionu.
EDIT:
Bo na dobrą sprawę nie wiem jakie to służby były

chopin 20.03.2012 23:22

po jednego gościa tyle suk podjechało... paliwo drogie a Ci się rozbijają za nasza kase!! po jednego kolesia tyle pał to jest kpina

Elendil 20.03.2012 23:27

Bo gdyby przyjechała jedna, to by wylądowała do góry kołami. Musiały się k... zabezpieczyć.

chopin 20.03.2012 23:29

a pod hala coś było jeszcze ?

Oldpara 20.03.2012 23:44

Od początku rundy, dziś chyba zanotowaliśmy 1-wsze zwycięstwo u siebie, i 2-gą strzeloną bramkę. Dawno takiej bryndzy nie było.
Z drugiej strony z Probierzem mamy serię 3-2-0 więc mimo średniej gry mam nadzieje, że idzie ku lepszemu.

SV_ 20.03.2012 23:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Banitaz (Post 1232356)
Wypowie ktoś co się działo po meczu na C3? Podobno kogoś się doczepili, wiem też, że poszedł gaz w użycie.


Wpadła policja, nasi sie dzielnie bronili ale ich zagazowali, pozniej weszli na c4 i tam juz nasi ich pogonili i w ogole to byla zadyma, ale nasi dali rade, psy az zgubily tarcze wiec nasi mieli czym atakowac. ogolnie akcja na + !

Info pewne bo telefoniczne od kolesia ktory o wszystkim sie dowiedzial od siostry kumpla.

mihiber 20.03.2012 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 1232383)
Info pewne bo telefoniczne od kolesia ktory o wszystkim sie dowiedzial od siostry kumpla.

no to faktycznie info pewne

1q2 21.03.2012 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1232322)
Nie wiem, jak to wyglądało w TV, ale z perspektywy trybuny, niestety kiepsko. Momentami zęby człowieka bolały. Kopanina na aferę, masę niecelnych podań, brak zrozumienia na boisku, że o płynności gry to w ogóle nie wspomnę.

Ja nawet myślę że z perspektywy innych galaktyk, tak samo to wyglądało;)
Zapomnijmy o jakimkolwiek progresie - ta na prawdę jeśli chodzi o grę to jest regres, bo zamiast nieudolnej próby gry w piłkę, mamy nieudolną kopanine
Gdzie to nie jest żaden 'pojazd' w kierunku Probierza.Probierz nic nie zmieni na plus ani nic nie s.......i
Dziś ot on ma te swoje 5 minut gdzie wyniki nie są najgorsze ale te wyniki nie wynikają z jakości gry a z przypadku.
Rok temu podobnie miał Maaskant - wygrywaliśmy większość meczów na tzw 'styku' ale że to był bardziej przypadek niż faktyczna dominacja to przyszły czasy gdzie te stykowe mecze zaczęliśmy przegrywać i Maaskant poleciał.

Teraz Probierz ma to szczęście.Patrząc na te 2 mecze w PP to tylko przypadek zdecydował że przeszliśmy dalej.Składna akcja raz na pół godziny i gdzie u nas piłka wtoczyła się do bramki, to Amika ostrzeliwała słupki i poprzeczki
A przecież dobry zespół od średniego czy słabego, odróżnia to że jak najmniej w wygranej, zależy od przypadku.

Gramy chujnie i proponuje się przygotować do tego że w przyszłym sezonie będziemy grać ją jeszcze większą.
Tak jak Amika - tak jak w zeszłym sezonie grała słabo, tak w tym gra beznadziejnie - nas niestety też to czeka, bo ta cała niby rewolucja to jedna wielka ściema

Wojtas 21.03.2012 00:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SV_ (Post 1232383)
Wpadła policja, nasi sie dzielnie bronili ale ich zagazowali, pozniej weszli na c4 i tam juz nasi ich pogonili i w ogole to byla zadyma, ale nasi dali rade, psy az zgubily tarcze wiec nasi mieli czym atakowac. ogolnie akcja na + !

Info pewne bo telefoniczne od kolesia ktory o wszystkim sie dowiedzial od siostry kumpla.



Jak wychodzilem przed ich akcja ,to zastanowilo mnie skad przed stadionem stoja sobie 4 radiowozy ...i cos przeczuwałem ze cos sie szykuje.

Pozniej juz zza bram uslyszalem "zostaw kibica" i policyjne sygnały .

Ciekawe dlaczego klub na to pozwala?

CO do meczu to gra moze nie byla az tak tragiczna,awans jest.Probierza bronia wyniki,Maaskanta tez do czasu broniły.

Teraz byle nie Legia w Polfinale i moze jakos ten sezon uratujemy.

Dzimi 21.03.2012 00:25

Przepraszam, że nie do końca na temat, ale gdzieś w którymś temacie na tym forum (którego teraz nie mogę odnaleźć) czytałem wczoraj lub przedwczoraj o możliwym walkowerze dla Gryfa za pierwszy mecz z Legią wygrany przez nią 0-3, z powodu występu nieuprawnionego zawodnika. Walkower dałby 3-0 dla zespołu z pomorza i spowodowałby odpadnięcie Legii z dalszych rozgrywek. Coś o tym wiadomo więcej?

KOALIK 21.03.2012 00:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1232392)
Jak wychodzilem przed ich akcja ,to zastanowilo mnie skad przed stadionem stoja sobie 4 radiowozy ...i cos przeczuwałem ze cos sie szykuje.

Pozniej juz zza bram uslyszalem "zostaw kibica" i policyjne sygnały .

Ciekawe dlaczego klub na to pozwala?

CO do meczu to gra moze nie byla az tak tragiczna,awans jest.Probierza bronia wyniki,Maaskanta tez do czasu broniły.

Teraz byle nie Legia w Polfinale i moze jakos ten sezon uratujemy.

Klub ma kibiców w głębokim poważaniu. Ważne, żeby płacili za karnety/bilety, a do co całej reszty są zbędnym dodatkiem (chodzi mi głównie też o aspekt czysto sportowy). Tak samo jest w innych klubach.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1232393)
Przepraszam, że nie do końca na temat, ale gdzieś w którymś temacie na tym forum (którego teraz nie mogę odnaleźć) czytałem wczoraj lub przedwczoraj o możliwym walkowerze dla Gryfa za pierwszy mecz z Legią wygrany przez nią 0-3, z powodu występu nieuprawnionego zawodnika. Walkower dałby 3-0 dla zespołu z pomorza i spowodowałby odpadnięcie Legii z dalszych rozgrywek. Coś o tym wiadomo więcej?

Legia nie dostała walkoweru. Odrzucili skargę Gryfu.

karmel1906 21.03.2012 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1232393)
Przepraszam, że nie do końca na temat, ale gdzieś w którymś temacie na tym forum (którego teraz nie mogę odnaleźć) czytałem wczoraj lub przedwczoraj o możliwym walkowerze dla Gryfa za pierwszy mecz z Legią wygrany przez nią 0-3, z powodu występu nieuprawnionego zawodnika. Walkower dałby 3-0 dla zespołu z pomorza i spowodowałby odpadnięcie Legii z dalszych rozgrywek. Coś o tym wiadomo więcej?

wniosek Gryfa zostal odrzucony, a wynik pierwszego meczu utrzymany.

edit: dla wszystkich ciekawskich
za wislakrakow.com

"Do nieprzyjemnego incydentu doszło kilka minut po tych wszystkich sympatycznych celebracjach. Ochrona upatrzyła sobie jednego kibica z sektora C5 i bardzo chciała go przymknąć. Przyczyna nie była poważna, zwykła pyskówka, czy po prostu zwrócenie uwagi, że steward nie posiada identyfikatora. Chłopaka zawinięto, kilkadziesiąt osób ociągało się więc z opuszczeniem trybuny, nadciągnęły posiłki w postaci kilku białych kasków. Niby nic wielkiego, pokazówka ze strony ochrony, ale chłopaka, którego twarz wcześniej przywarli do muru, puścili dopiero po 22."

Karherop 21.03.2012 01:26

swoją drogą , dawno nie strzeliliśmy bramki wynikającej az tak bardzo z umiejętności , jakiegokolwiek schematu niz z przypadku ( jak 90% zdobytych naszych bramek ) . Zarówno Genkov , jak i Nunez wykazali się najwyższa klasą . Takich bramek chcemy ogladac wiecej w naszym wykonaniu.

bliźniaczo podobną bramkę , widzieliśmy na R22 4,5 roku temu :

http://www.youtube.com/watch?v=3vSAm6XaBF4

Moim zdaniem Wisła zagrała całkiem niezły mecz , tak niski wynik zawdzięczamy głównie Kirmowi , fatalnym wyborom Ilieva czy zbytniej nonszalancji ( przekombinowaniu ) Meliksona . Widac jednak było , że w najsilniejszycm składzie , nasza gra się naprawdę zaczyna zazębiać .

Fakt ze mogliśmy stracici kilka bramek po zmarnowanych setkach Lecha można wyrównac naszym bardzo źle przeprowadzonym kontrom , z których tez powinny paść bramki .

1q2 21.03.2012 01:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1232400)
swoją drogą , dawno nie strzeliliśmy bramki wynikającej az tak bardzo z umiejętności , jakiegokolwiek schematu niz z przypadku ( jak 90% zdobytych naszych bramek ) . Zarówno Genkov , jak i Nunez wykazali się najwyższa klasą . Takich bramek chcemy ogladac wiecej w naszym wykonaniu.

bliźniaczo podobną bramkę , widzieliśmy na R22 4,5 roku temu :

http://www.youtube.com/watch?v=3vSAm6XaBF4

Właśnie o to chodzi że taki fart(dobre dośrodkowanie + idealne wykończenia to tak raz na 4 lata;), no dobra, częściej ale ogólnie podziwiam ludzi widzących w tym cokolwiek innego jak tylko przypadek.

LucjuszWielki 21.03.2012 02:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1232402)
Właśnie o to chodzi że taki fart(dobre dośrodkowanie + idealne wykończenia to tak raz na 4 lata;), no dobra, częściej ale ogólnie podziwiam ludzi widzących w tym cokolwiek innego jak tylko przypadek.

Według was- MALKONTENTÓW każda bramka Wisły to przypadek...

Obecnie obserwujemy klasyczny przykład forumowego zachowania mądrogłowych inaczej (z przyzwoitości nicków nie podam). Wisła wygrywa ważny mecz, postów jak na lekarstwo.

Jaka sytuacja miałaby miejsce w przypadku przegranej? Szarża rozwścieczonych szarańczy pragnących głowy Probierza i płaczących za Maaskantem. Czyż to nie polusowskie i obłudne?


Spokojnie jeszcze nie raz zrobicie szarżę, prawdopodobnie już po meczu z Ruchem :rotfl:

Wojtas 21.03.2012 02:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1232403)
Według was- MALKONTENTÓW każda bramka Wisły to przypadek...

Obecnie obserwujemy klasyczny przykład forumowego zachowania mądrogłowych inaczej (z przyzwoitości nicków nie podam). Wisła wygrywa ważny mecz, postów jak na lekarstwo.

Jaka sytuacja miałaby miejsce w przypadku przegranej? Szarża rozwścieczonych szarańczy pragnących głowy Probierza i płaczących za Maaskantem. Czyż to nie polusowskie i obłudne?


Spokojnie jeszcze nie raz zrobicie szarżę, prawdopodobnie już po meczu z Ruchem :rotfl:





hah to stala statystyka tego forum:)

liczba postów po porazce jest wieksza 2,3 krotnie niz tych po zwyciestwie


ale polowa postow to grozba natychmiastych dymisjii Cupiała,Maaskanta,wiszecznie 2 ligi,upadku Wisly,komunizmu i widmie zwiekszenia liczebnosci antylop Gnu na Bora-Bora.

to forum jest specyficzne :D

mitmichael 21.03.2012 06:56

Ta miekka wrzutka swietnie Nunezowi wczoraj wyszla - to takie samo swietne podanie jak przy bramce Messiego na 2-0 wczoraj z Granadą Cuenci. To nie przypadek, ze Nunez tak potrafi wrzucic ale szkoda tylko, ze tak mało ta swoja noge wykorzystuje

tommiyacht 21.03.2012 07:20

to ja cos skrobne.

od strony kibicowskiej powiem co nastepuje - na meczu istnieje tak prawidlowosc ze jak jest jakas grozna nasza akcja, sytuacja bramkowa - nagle doping sie podrywa, jest duzo glosniejszy (zwlaszcza chwile po zdarzeniu). Ameryki tu nie odrkylem rzecz jasna. Ale co. Ostatnio, a szczegolnie wczoraj, bylo widac (po dopingu)ze takich "pretekstow" do wzmozonego dopingu bylo jak na lekarstwo. Owszem doping calkiem ok. ale monotonny w sensie sily, z wyjatkiem zrywow z pozycji siedzacej i wyciszen. No, a doszlo juz do takiej sytuacji, ze kibice, glodni jak cholera jakichs akcji, jakiegokolwiek zagrozenia, ekscytuja sie byle autem blisko pola karnego, byle rzutem roznym czy strzalem panu bogu w okno. No bo jesli na nic lepszego nie stac naszych kopaczy to czym mamy sie ekscytowac ? Na prawde, podziw dla nas kibicow, bo to co odstawiaja kopacze wewnetrznie zabija ducha dopingu w kibicu. I tu przejde d osamej gry.

Probierz faktycznie chyba buduje druzyne od obrony a ofensywy nie tyka w ogole. Nasza sila razenia jest zadna ZADNA !!! Konstruowanie akcji ofensywnej to jakas komedia boiskowa, gdzie i tak 99% tych "akcji" nie konczy sie strzalem. Jak Maor nie blysnie jakims niekonwencjonalnym podaniem to jestesmy w dupie w ataku. Z taka gra jak wczoraj to Ruch nas pocisnie a Legia przejedzie sie po nas jak po lysej kobyle.

+
Bez Wilka nie ma mowy zeby nie stracic gola (patrz Belchatow)

-
Kirm - nie wiem juz co pisac o tym panu (celowo nie pisze pilkarzu). Nie przywyklem najezdzac na swoich ale nie da rady, no nie da rady, ten gosc podejmuje 99% blednych decyzji na boisku, albo zaprzepaszcza cala akcje, czy to pali, czy zwalnia, czy to na sile probuje strzelic z sytuacji ze az prosi sie o podanie. Nie wiem jak dlugo bede jeszcze go musial ogladac z trykotem Wisly.

Biton - dobry chlop, ale przy naszej malo kreatywnej pomocy i braku szybkiego technicznego napastnika aha, i braku skrzydlowych to ten typ napastnika jest na niepotrzebny. Powtarzam - Biton ma potencjal ale nie przy naszej pomocy. Zdecydowanie lepiej pasuje tu walczak Genkov (chyba widzieliscie akcjie przy narozniku amikorza)

hawaiisurfer 21.03.2012 08:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1232404)
hah to stala statystyka tego forum:)

liczba postów po porazce jest wieksza 2,3 krotnie niz tych po zwyciestwie


ale polowa postow to grozba natychmiastych dymisjii Cupiała,Maaskanta,wiszecznie 2 ligi,upadku Wisly,komunizmu i widmie zwiekszenia liczebnosci antylop Gnu na Bora-Bora.

to forum jest specyficzne :D

Wojtas, święta prawda.

PODpalacz 21.03.2012 08:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1232407)
Ta miekka wrzutka swietnie Nunezowi wczoraj wyszla - to takie samo swietne podanie jak przy bramce Messiego na 2-0 wczoraj z Granadą Cuenci. To nie przypadek, ze Nunez tak potrafi wrzucic ale szkoda tylko, ze tak mało ta swoja noge wykorzystuje

coś tam się ruszyło z tymi wrzutkami udało się w końcu Nunezowi Meliksonowi Kirmowi i Osmanowi :shock: wrzucić ( niestety nikt nie zamknął pozostałych wypocin) Wiśle nie ma bocznych pomocników tylko mieszanka wolnych elektronów poruszających po murawie

Chrisman 21.03.2012 08:50

Chcemy młodych Polaków,odkąd wszedł Daniel Brud Lech miał 3 setki a my ani jednej akcji ofensywnej

Blaszczu16 21.03.2012 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1232416)
Chcemy młodych Polaków,odkąd wszedł Daniel Brud Lech miał 3 setki a my ani jednej akcji ofensywnej

I co? Przez to że Brud był na boisku, przez zmianę jednego zawodnika pozwalaliśmy na takie groźne akcje? Weź zejdź z Bruda, akurat wczoraj na tyle ile mógł, to się pokazał. Ale taki "ekspert" jak Ty od razu oceni, że on jest odpowiedzialny za wszystkie groźne akcje pod naszą bramką.

Brawa dla Sergieje i Maora.

PODpalacz 21.03.2012 09:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1232423)
Brawa dla Sergieje i Maora.

Dla Maora a to dla czego zagrał przeciętny mecz chyba że chodzi ci o to że grał po kontuzji ?

Marszałek 21.03.2012 09:22

Poznaniowi tak zależało na kolejnej rundzie PP, że niemal cały czas się bronili a ataki były tak żwawe jak mój chód po 5 piwach, przed opróżnieniem.

Ogólnie taka sobie kopanina bez większego łądu i składu z naszej strony. Creme de la creme to zagranie Nuneza do Genkova.

Teraz dobrze wylosować i czekać aż Legia zdobędzie MP, a to wszystko po to aby grać w przyszłym roku w pucharach. Kim i w jakim celu w tych pucharach mamy grać nie mam pojęcia.

Sialalalala 21.03.2012 09:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PODpalacz (Post 1232415)
coś tam się ruszyło z tymi wrzutkami udało się w końcu Nunezowi Meliksonowi Kirmowi i Osmanowi :shock: wrzucić ( niestety nikt nie zamknął pozostałych wypocin) Wiśle nie ma bocznych

brak Zieńczuka specjalisty od wykanczania piłek przelatujacych pole karne :)

saklak1906 21.03.2012 09:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 1232390)
Tak jak Amika - tak jak w zeszłym sezonie grała słabo, tak w tym gra beznadziejnie - nas niestety też to czeka, bo ta cała niby rewolucja to jedna wielka ściema


Prorok?
Ty widzisz swiat w innych kolorach niz tylko czarno- bialy.

RYBA 21.03.2012 09:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1232393)
Przepraszam, że nie do końca na temat, ale gdzieś w którymś temacie na tym forum (którego teraz nie mogę odnaleźć) czytałem wczoraj lub przedwczoraj o możliwym walkowerze dla Gryfa za pierwszy mecz z Legią wygrany przez nią 0-3, z powodu występu nieuprawnionego zawodnika. Walkower dałby 3-0 dla zespołu z pomorza i spowodowałby odpadnięcie Legii z dalszych rozgrywek. Coś o tym wiadomo więcej?


Tak, mieli wpisanego do protokołu Rzeźniczaka zamiast Jędrzejczyka, co jest oczywiste z przyznaniem walkoweru (podepre się tu doświadczeniem jako że sam sędziuję mecze A i B klasy). Ba nawet w trampkarzach za takie coś przysługuje walkover, a czemu nie przychylono się do skargi Gryfa ? ...bo chodziło o Legie? nic innego nie przychodzi mi na myśl

Drozd 21.03.2012 09:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1232403)
Według was- MALKONTENTÓW każda bramka Wisły to przypadek...

Obecnie obserwujemy klasyczny przykład forumowego zachowania mądrogłowych inaczej (z przyzwoitości nicków nie podam). Wisła wygrywa ważny mecz, postów jak na lekarstwo.

Jaka sytuacja miałaby miejsce w przypadku przegranej? Szarża rozwścieczonych szarańczy pragnących głowy Probierza i płaczących za Maaskantem. Czyż to nie polusowskie i obłudne?


Spokojnie jeszcze nie raz zrobicie szarżę, prawdopodobnie już po meczu z Ruchem :rotfl:

Jaka? Taka sama. Miałem nic nie pisać bo takiego farta jak wczoraj to dawno nie widziałem. Gdyby nie drewniany Rudnew mielibyśmy faktyczny stan zespołu i klubu. A tak słupek poprzeczka i Twoim zdaniem należy się cieszyć? Bo jest awans. I co z tego z taką grą to czeka nas Levadia. Mnie to nie cieszy.

Chrisman 21.03.2012 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1232423)
I co? Przez to że Brud był na boisku, przez zmianę jednego zawodnika pozwalaliśmy na takie groźne akcje? Weź zejdź z Bruda, akurat wczoraj na tyle ile mógł, to się pokazał. Ale taki "ekspert" jak Ty od razu oceni, że on jest odpowiedzialny za wszystkie groźne akcje pod naszą bramką.

Brawa dla Sergieje i Maora.

to za co jest on odpowiedzialny ,beznadziejna zmiana tak trudno to przyznać i powiedzieć ze ten piłkarz jest za słaby na Klub z taki aspiracjami jak Wisłą

btw Maor mnie w tym meczu zawiódł ,mnóstwo strat

LucjuszWielki 21.03.2012 11:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1232432)
Jaka? Taka sama. Miałem nic nie pisać bo takiego farta jak wczoraj to dawno nie widziałem. Gdyby nie drewniany Rudnew mielibyśmy faktyczny stan zespołu i klubu. A tak słupek poprzeczka i Twoim zdaniem należy się cieszyć? Bo jest awans. I co z tego z taką grą to czeka nas Levadia. Mnie to nie cieszy.


Gdyby nie niesłusznie nieuznany gol Penksy w Atenach gralibyśmy w LM, gdyby nie kontuzje Sobola, MAłego, MAora i ciągle inny skład wymuszony przeciwieństwem farta czyli pechem bylibyśmy wyżej w tabeli,

gdyby niie czerwona kartak Nuneza i Czekaja w ostatnich europejskich występach:rotfl:

tak można gdybać do os. śmierci.... to tak w ramach sprowadzenia na ziemie.

Fakty są takie, że wygraliśmy drugi mecz z amica, a gra jest o niebo lepsza niż parę miesięcy temu...

Jeśli miałbym wybierać kopaninę z kałuży (kiedy dostaliśmy 1:0 po fartownej bramce :] )a tą wczorajszą to wybieram wczorajszą.

Jaka? Taka sama? :haha: 5 razy więcej postów i moge wypisać KTO i CO pisałby... (ale to na priv)

aha a gdzie pisałem, że należy się cieszyć?


hmm na w sumie nigdzie, ale jak wygraliśmy to co mam płakać? Przechodzimy dalej z wiarą w kolejne zwycięstwa a nie jak cioty pisać o spadku do 2 ligi!! Już taki mądrogłowiec pisał przez pół roku a zdobyliśmy od tego czasu Mistrza i wyszliśmy z grupy!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl