Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

Dubi 13.03.2012 20:38

wynik cieszy - pamiętac jednka trzeba że Lech nas ogrywał w Krakowie więc ostrzegam przed hurra optymizmem ...

pawelwislak 13.03.2012 20:42

Tarann z całym szacunkiem to ty się ode mnie od stosunkuj... Jak masz jakiś problem to jest to twój problem. A ja i tak dalej uważam że ściąganie jedynego napastnika to jest PATOLOGIA a nie piłka nożna.

elliot_ness 13.03.2012 20:42

Po tym meczu nie mam zadnych wątpliwości. Jirsak i Kirm musza opuścic Wisłe po zakończeniu obecnego sezonu. Niemozliwe aby w I lidze nie znależć piłkarzy ,którzy sa bardziej ambitniejsi i mniej zarabiają niż wymieniona dwójka.

xdarek 13.03.2012 20:44

Ma ktoś jakiś skrót?

JrQ- 13.03.2012 20:44

git, 0-0 w rewanzu i jedziemy dalej

loory 13.03.2012 20:46

zgadzam sie w 100% z Glazikiem. Wygrywamy i to sie teraz tylko liczy! Musimy wrocic na sciezke samych zwyciest. Szkoda ze brak stylu i czesto dzidy do przodu ale wole to niz klepanie miedzy obroncami i wynik 0;1 w plecy.

JJJBG!

medyk 13.03.2012 20:48

najlepszy dziś Jaliens

Blaszczu16 13.03.2012 20:48

Mogliśmy wygrać nawet i 3-0, bo były ku temu okazje. Nuneza nie chcę już widzieć na oczy i nie tylko przez niewykorzystaną sytuację.

Marcinnno 13.03.2012 20:48

Mam pytanie. Gdzie jest rozgrywany mecz finałowy ? Chodzi mi o konkretny stadion czy jest już wybrany i date : )

P.S: Skrót meczu http://www.tvnturbo.pl/

a_r_e_n_a 13.03.2012 20:49

/fajny mecz w obronie Kew - kolejny w sumie. Wreszcie widać, że coś w tym futbolu osiągnął. Nie wybija głupio piłek, walczy do końca, wygrywa większość pojedynków i główek. Trzymaj tak dalej stary -dajesz radę ;-) !

milosz 13.03.2012 20:50

Obrona broni, obrona strzela, cóż takie czasy w Wiśle.

Melikson wróć, bo bez niego żal patrzeć na grę, ale zwycięstwo b. cieszy.

foxtrot_green 13.03.2012 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1230182)
git, 0-0 w rewanzu i jedziemy dalej

Moim zdaniem błoby miło gdybyśmy coś strzelili przy Reymonta, pierwszy raz od meczu ze Standardem. :>

Oldpara 13.03.2012 20:51

Kur#a patrzyć się na to nie da...zęby bolą.... ale trzeci mecz na "0" z tyłu, i drugie zwycięstwo.Jak dla mnie, to do końca sezonu może tak być, bylebyśmy doczłapali do pucharów.

Jaliens i Bunoza jak profesorzy

szym_ek 13.03.2012 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 1230188)
Mam pytanie. Gdzie jest rozgrywany mecz finałowy ? Chodzi mi o konkretny stadion czy jest już wybrany i date : )

P.S: Skrót meczu http://www.tvnturbo.pl/

24 kwietnia na ... Stadionie Narodowym w Warszawie :-)
no chyba że ktoś złe drużyny wybierze ... :rotfl:

DeadOrAlive 13.03.2012 20:54

a czy to nie jest tak, że KJU zapie*dala bo mu się kontrakt kończy czy coś ?

Ogryzek 13.03.2012 20:54

Ciężki mecz. Widać że nasze leniuchy wreszcie walczyły. Piłkarsko bez Meliksona i mimo wszystko Małeckiego mamy słabe atuty z przodu. Ale walka była.

Taki sam rewanż czeka nas za tydzień w Krakowie. Nie miejmy złudzeń że już przeszliśmy dalej. I mam nadzieję że będziemy co najmniej tak samo waleczni jak dziś.

TymonPRO 13.03.2012 20:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1230197)
Kur#a patrzyć się na to nie da...zęby bolą.... ale trzeci mecz na "0" z tyłu, i drugie zwycięstwo.Jak dla mnie, to do końca sezonu może tak być, bylebyśmy doczłapali do pucharów.

Jaliens i Bunoza jak profesorzy

Mam to samo zdanie na ten temat,byle wygrywać nawet w taki sposób


PS:To co robił sędzia to skandal,starał się zrobić wszystko żeby pomóc Amice,kartki dla wszystkich tylko nie dla piłkarzy z Wronek.

Może jeszcze w tym sezonie nie wszystko stracone zarówno w lidze jak i Pucharze Polski

Eternit 13.03.2012 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DeadOrAlive (Post 1230202)
a czy to nie jest tak, że KJU zapie*dala bo mu się kontrakt kończy czy coś ?

KJU ma kontrakt do czerwca 2013 więc to raczej nie to ;)

kacpaw91 13.03.2012 20:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 1230168)
Brawo za wynik.
Brawo Bunoza. Ciekaw jestem, w ktorym bysmy teraz byli miejscu gdyby w meczach z Liege nie gral pupilek trenera tylko prawdziwy obronca.
Skandaliczne sedziowanie.

Mówisz o Czekaju? On grał tylko 28 minut w tym dwumeczu :rotfl:

Jirsak dostał żółtą kartkę nie trafiając nie tylko w piłce, ale też w zawodnika. Z kolei któryś z Lechitów za niebezpieczne zagranie zbyt wysoko podniesioną nogą, które mogło zrobić krzywdę Bitonowi nic. Lechici za faule nie dostawali praktycznie kartek. Hendriquez moim zdaniem powinien mecz skończyć z minimum żółtą kartką.

No i jeszcze ostatnia sprawa. Zabrzmi to kontrowersyjnie, ale uważam, że organizator rozgrywek powinien karać walkowerem takie przygotowanie murawy. To nie mecz B-klasy, a ćwierćfinał Pucharu Polski, w którym grają dwie drużyny Ekstraklasy. Taka murawa nie dość, że psuje widowisko to stanowi realne zagrożenie dla zdrowia piłkarzy obydwu drużyn.

tomek100 13.03.2012 20:56

Pokonanie Amiki, zwłaszcza w Pyrlandii zawsze cieszy...

Warto zwrócić uwagę, że od trzech meczy nie straciliśmy bramki.

krishek3 13.03.2012 20:57

Nie wiem czy sie zgadzacie, abstrahując oczywiście od stylu, ale ogromna zasługa przy golu Jaliensa, trącił piłkę lecącą do Kotorowskiego przez co ten jej nie złapał.
Czyli że co, prawdziwa cnota krytyk się nie boi?

felipe 13.03.2012 20:57

Przewidywałem biedę, a tu miłe zaskoczenie. Śmieszny mecz - mogło być i 0-3 i 3-1, skończyło się happy endem... Awans na wyciągnięcie ręki.

Bardzo pewny środek obrony> Po raz kolejny - za Probierza wciąż zero z tyłu, oby jak najdłużej. Na plus to, że obyło się bez czerwieni (wisiała w powietrzu), na jeszcze większy plus trzeszczące kości dwóch Amikorzy :) Przegrani, sponiewierani, tak powinno być zawsze.

TymonPRO 13.03.2012 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1230206)
KJU ma kontrakt do czerwca 2013 więc to raczej nie to ;)

Kew bodajże tydzień temu wspomniał o urazie,którego dostał w meczu z Apoelem Nikozja i grał bez wyleczenia z nim,nie chciał się tłumaczyć ale coś musiało być na rzeczy bo teraz gra wprost rewelacyjnie niczym Cleber za dobrych lat

tedyy 13.03.2012 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez a_r_e_n_a (Post 1230190)
/fajny mecz w obronie Kew - kolejny w sumie. Wreszcie widać, że coś w tym futbolu osiągnął. Nie wybija głupio piłek, walczy do końca, wygrywa większość pojedynków i główek. Trzymaj tak dalej stary -dajesz radę ;-) !


dodam więcej dadzą radę z Bunozą

TymonPRO 13.03.2012 21:00

Koniecznie po sezonie potrzebne transfery do ataku,gdy Genkov kontuzjowany to zostaje tylko Biton a on i tak jest wypożyczony
I tu niestety zła informacja Jacek Bednarz :-/

Grisza1 13.03.2012 21:05

Trzeci mecz nasz bez straty bramki, czwarty mecz Amiki na wiosnę bez strzelonego gola ;) No i Borski jak nam sędziuje to wygrywamy :) Pyknąć jeszcze frajerów w Krakowie i czekać na półfinał :)

Krav 13.03.2012 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1230187)
Mogliśmy wygrać nawet i 3-0, bo były ku temu okazje. Nuneza nie chcę już widzieć na oczy i nie tylko przez niewykorzystaną sytuację.

równie dobrze Amica mogła wygrac z 2, 3 -0, bo 2 patelnie miel 100 %i. Ale na prawdę całkiem nieźle zagraliśmy w obronie. Bunoza, Jaliens - koty. W ogóle Jaliens w tej rundzie wygląda o niebo lepiej niż za Maaskanta, widać że się nie opierdalał w zimie.

Wynik na prawdę cieszy bo prawde mówiąc, przed meczem mało mieliśmy argumentów. Zaliczka ok, ale hurra optymistów przestrzegam, że w tej rundzie na wyjeździe zagraliśmy 4 mecze z bilansem 2-2-0. Z kolei u siebie 3 - z bilansem 0-2-1. Na prawdę dobrze by było już wygrac na R22 i tym samym przypieczętować awans, bo to już się niesmaczne robi.

EDIT: aha, jak nie trawie Nuneza i już mnie w....ia to jego holowanie i pajacowanie coraz większe, to przyklaskuje za potraktowanie Kriwca - szkoda że go bardziej nie połamał.

Tomek81 13.03.2012 21:06

Niektórzy po prostu wyrośli na ekipie Henia Kasperczaka i zawsze będą narzekać na grę, puki jakiś Abramowicz Wisły nie wykupi ;)

Szkoda sytuacji Bitona i Nuneza ale Amika też nam mogła wepchnąć parę goli, Stilic >sam na sam > Bułgar w poprzeczke i palcodup z głowy ;)

vote-for-mikey 13.03.2012 21:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szym_ek (Post 1230199)
24 kwietnia na ... Stadionie Narodowym w Warszawie :-)
no chyba że ktoś złe drużyny wybierze ... :rotfl:

Finał będzie odwołany, bo coś czuję w kościach, że będzie Wisła - Legia :lol:

Biton straszna bieda, nie wiem czy chłop miał jedno dobre zagranie. Natomiast Kirmowski pokazał, dlaczego ma tyle występów w reprezentacji, pomimo tego, że ma bardzo mocnych konkurentów - dużo ważnych odbiorów, miło się patrzyło jak zapieprza.

Dzideek 13.03.2012 21:06

Panowie, cieszmy się. Piękny mecz rozegrał Bunoza i ogólnie nasza obrona, która rozjechała Toneva i Krivca. Raczej ci piłkarze zostaną na wykopkach i nie wyruszą za tydzień do Krakowa :)
Mamy dobrą zaliczkę przed spotkaniem u siebie, więc powinno być dobrze


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl