![]() |
Z "Transfery Polska" na temat transferu Roberta Lewandowskiego:
tofik Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Z działu o strojach meczowych
Cytat:
Dobrze by było gdyby było bo choć było i jest to nie ma i jest kiepskie... :lol: |
Uzytkownik Hiroji Hanzo w temacie "Polityka transferowa Wisly"
Cytat:
|
Cytat:
|
Kolejne z serii, chłopak się nie mógł wysłowić:
Cytat:
Zrozumieliście coś :D? Bo ja nic :) |
trzeba powoli czytac i samemu stawiac przecinki i kropki to mozna zrozumiec :P Ale co to znaczy napiszerz to nie wiem :D
Wiadomo, zarty zartami. Kazdy popelnia bedy, nikt nie jest alfa i omega ale zeby nie umiec zdania sklecic czy popelniac az takie bledy ortograficzne to jest straszne ;/ |
Prawdziwy Wiślacki śpiewnik..
Cytat:
:D:D:D:D |
Autor: tofik
Dzisiaj, 13:25 Turek założył temat o transferze Brożka i Głowackiego do Trabzonsporu. Odpowiedź tofika boska :D "I would advise you to buy explosive winger Łobodziński. He's really good. Głowacki and Brożek are not that great. Turkish league would be too demanding for them." |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Wasiu napisał:
Cytat:
|
Cytat:
Który z nich jest kobietą? http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=oboje...la-search&od=0 Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Chyba ta druga wypowiedz jest jako dopisek :) stąd to PS>
|
W temacie "Polityka transferowa Wisły"
Cytat:
Cytat:
|
"Co wy na zgode z Motorem Lublin?Lechia trzyma z Motorem a maja niezla chuliganke nawet.
Ja nie mieszkam w Krk i jest sytuacja ze moja miejscowosc wie ze Wisla jestem i mam troche lipe ale coz w sercu tylko WISLA i nic tego nie zmieni...a wlasnie w moim miescie jest zgoda Chelmianka&Motor.Fajnie by bylo zeby zeby do naszych zgod jeszcze Motor dolaczyc.Co wy na to? TYLKO WISŁA TS!" napisał Daif1906 co Wy na to? :) Wisła&motor! :D |
7 kotów w transferowym o nowym testowanym piłkarzu[?]
Cytat:
|
user Chlopek123 w Polityce transferowej Wisły
Cytat:
Komentarza usera krasny Cytat:
|
Cytat:
|
Odpowiedź giganta na post Faitmena w Polityce transferowej Wisły:
Cytat:
|
o asfalcie wokół stadionu
Cytat:
|
Rozmowa w temacie "Gdybym był bogaty..." :)
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Z cyklu "poezja forumowa":
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
OK - ale czy aby na pewno Azerbejdżan można nazwać Antypodami? :D
|
Brawo, sprawdź jeszcze znaczenie słowa "hiperbola".
Jeśli napiszę, że Małecki 100 razy machał łapami w ostatnim meczu to też mnie poprawisz, że nie 100 tylko kilkanaście? |
Cytat:
kibic zwierze ,fani chuligani |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Przynajmniej można się pośmimać na koniec dnia
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
:rotfl::rotfl::rotfl: Ciekawe jka by wyglądała konwersacja Konrada Wallenroda z Bohdanem Krzyżanowskim :D |
rozmowa o pozyskaniu Małeckiego do Trabzonsporu i o cenie za niego.
Cytat:
Cytat:
|
Nie ma to jak angielska czesc forum :D
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl