Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

JrQ- 20.03.2012 16:46

Jaliensowi nie kończy się kontrakt to raz, a dwa czemu ma ktoś mu płacić niby więcej? Kwestia dogadania się, przecież to normalne, że jak piłkarz nie spełnia nadziei to dostaje coraz mniejszą gażę w następnych klubach, tylko u nas wiecznie jest z tym problem...

aNouc 20.03.2012 20:26

Bramka Genkowa http://www.youtube.com/watch?v=wRCfPTCiJKY

mitmichael 20.03.2012 20:33

Dzisiaj Nasza gra mi osobiscie bardzo sie podobała. Patrzac na ustawienie 4-2-3-1 myslałem, ze bedzie tylko bronienie wyniku a to prosze jakie miłe zaskoczenie. Zasluzony awans, WISEŁKA jeszcze płynie

Dani 20.03.2012 20:40

Brawo Wisełko !! ostatni raz w 1/2 finału PP , byliśmy 4 lata temu !!
5 ostatnich sezonów
2010/2011 1/4 Wisła- Podbeskidzie 2:2 i 1:1
2009/2010 1/4 Wisła- Lechia 0:0 i 1:3
2008/2009 1/4 Wisła-Lech 0:1 , 1:2
2007/2008 Finał Wisła -Legia 0:0 karne 3:4
2006/2007 1/8 Wisła- Ruch.Ch 1:2

Ostatni puchar Polski zdobyliśmy w 2003 roku , najwyższy czas na powtórkę :)

Zohan 20.03.2012 20:49

Dobra gra, nie ma za bardzo na co narzekać.
Genkov wraca do formy, Biton nie jest tak bramkostrzelny jak na początku sezonu, ale nie jest źle. Do tej pory, gdy grają obok siebie to stwarzają udany duet.

TymonPRO 20.03.2012 20:55

W niedzielę 25 marca o godzinie 19:50 w skyboxie stadionu Pepsi Arena w Warszawie odbędzie się oficjalne losowanie par pojedynków półfinału Pucharu Polski.


Przecież to jest parodia jakaś :) Na stadionie Legii losowanie

jcts 20.03.2012 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1232304)
W niedzielę 25 marca o godzinie 19:50 w skyboxie stadionu Pepsi Arena w Warszawie odbędzie się oficjalne losowanie par pojedynków półfinału Pucharu Polski.


Przecież to jest parodia jakaś :) Na stadionie Legii losowanie

Stawiam pary:
Wisła - Ruch
Arka - Legia :D

Baala 20.03.2012 21:02

Te losowania to odkąd pamiętam zawsze pod Legię były ustawiane. Także miejsce mnie nie dziwi.

4fan_player 20.03.2012 21:06

Poproszę kogoś na priv kto był dzisiaj na meczu na sektorze C.

karas1983 20.03.2012 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jcts (Post 1232305)
Stawiam pary:
Wisła - Ruch
Arka - Legia :D

Nie odbierajmy szans Śląskowi, w końcu rewanż u siebie gra. Ze śledziami a nie z Barceloną. I jest podbudowany po ostatniej ligowej wygranej.

TymonPRO 20.03.2012 21:08

Chyba gramy o Puchar Legii Warszawa a nie o Puchar Polski

To że TVN i mega ,,obiektywni i bezstronni'' ludzie komentują mecz to jeszcze cudem zrozumiem ale to że losowanie odbywa się na stadionie jednego z uczestników to już jest żart i kpina totalna.

To może finał też na Pepsi Arenie??? Albo po co grać niech Legia zatrzyma Puchar
Ludzie ze stolicy a poziom jak z dalekiego wschodu

mr_kwolf 20.03.2012 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1232306)
Te losowania to odkąd pamiętam zawsze pod Legię były ustawiane. Także miejsce mnie nie dziwi.

Ty tak na serio?

Sprawdziłbyś najpierw pare ostatnich losowań i się wypowiadał bo tak to trąci pierd*** dla samego pierdo***.

A losowanie na Pepsi Arena to nic dziwnego. W końcu są obrońcami trofeum. Zawsze to jakiś wariant oszczędnościowy, a ten puchar jak wiadomo nie ma zbyt dużego budżetu.

Pozdrawiam wszystkich którzy mi wmawiali że Genkov gra tylko dlatego bo Bitona nie kupimy i Izraelczyk go zjada na śniadanie. Dodawali również, że to główny powód odpadnięcia z Liege.

Ogryzek 20.03.2012 21:21

Bez przesady - teraz Genkov błyszczy, za 3 mecze jego forma wyparuje i zacznie błyszczeć Biton. Obaj grają dobre zawody seriami.

Genkov jest pożyteczny bo walczy, ale jakby podejmował lepsze decyzje zamiast strzelać z za pola karnego nie byłoby nerwówki na koniec meczu.

Ważny awans:)

Tarann 20.03.2012 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1232311)
Ty tak na serio?

Sprawdziłbyś najpierw pare ostatnich losowań i się wypowiadał bo tak to trąci pierd*** dla samego pierdo***.

A losowanie na Pepsi Arena to nic dziwnego. W końcu są obrońcami trofeum. Zawsze to jakiś wariant oszczędnościowy, a ten puchar jak wiadomo nie ma zbyt dużego budżetu.

Pozdrawiam wszystkich którzy mi wmawiali że Genkov gra tylko dlatego bo Bitona nie kupimy i Izraelczyk go zjada na śniadanie. Dodawali również, że to główny powód odpadnięcia z Liege.

Podbijam pozdrowienia i nieśmiało pozdrawiam znafców skreślających Bunozę.

medyk 20.03.2012 21:30

wstyd mi za tych baranów co śpiewają piosenki antyzydowskie gdy na murawie gra dla nas dwóch piłkarzy z izraela buractwo i tyle.

Mahazel888 20.03.2012 21:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1232309)
Chyba gramy o Puchar Legii Warszawa a nie o Puchar Polski

To że TVN i mega ,,obiektywni i bezstronni'' ludzie komentują mecz to jeszcze cudem zrozumiem ale to że losowanie odbywa się na stadionie jednego z uczestników to już jest żart i kpina totalna.

To może finał też na Pepsi Arenie??? Albo po co grać niech Legia zatrzyma Puchar
Ludzie ze stolicy a poziom jak z dalekiego wschodu

W porównaniu do Kazka Węgrzyna , Smokowskiego i tego drugiego pedała to na TVN turbo są świetni , obiektywni i bezstronni komentatorzy. Po tym co na canlu wyczyniają z każdym meczem Wisły, to z przyjemnością się słucha tych z tvn i polsatu.

Greebo 20.03.2012 21:32

Zawsze miałem zabawę z tych po drugiej stornie błoń z faktu jak to się oni zawsze czuja pokrzywdzeni i oszukani.. A teraz widzę ze to się i tu udziela..

Tak, oczywiście, losowanie będzie ustawione, bo przecież skoro na Pepsi Arena to inaczej byc nie może. Potem w półfinale wyartkują nas sędziowie, a w drodze na finał nasi zawodnicy zostaną obrzuceni jajkami.

Zenada.

Grisza1 20.03.2012 21:32

Genkov dla mnie gracz meczu, i to nie za gola, ale za walkę i zaangażowanie. Szczególnie fantastyczny był jego pościg za piłką w pierwszej połowie do narożnika boiska, za który dostał gromkie brawa.

mr_kwolf 20.03.2012 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 1232315)
wstyd mi za tych baranów co śpiewają piosenki antyzydowskie gdy na murawie gra dla nas dwóch piłkarzy z izraela buractwo i tyle.

Czytelnik wyborczej? Jak pasiaki śpiewają obraźliwe piosenki na nas to znaczy, że obrażają sympatyczne czworonogi? Idąc dalej tym tropem to nie powinienem jeść ziemniaków skoro tak niepochlebnie wyrażam się o kibicach Lecha?

radek2323 20.03.2012 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TymonPRO (Post 1232309)
Chyba gramy o Puchar Legii Warszawa a nie o Puchar Polski

To że TVN i mega ,,obiektywni i bezstronni'' ludzie komentują mecz to jeszcze cudem zrozumiem ale to że losowanie odbywa się na stadionie jednego z uczestników to już jest żart i kpina totalna.

To może finał też na Pepsi Arenie??? Albo po co grać niech Legia zatrzyma Puchar
Ludzie ze stolicy a poziom jak z dalekiego wschodu




Post roku:) 100% -racji

willow 20.03.2012 21:38

Nie wiem, jak to wyglądało w TV, ale z perspektywy trybuny, niestety kiepsko. Momentami zęby człowieka bolały. Kopanina na aferę, masę niecelnych podań, brak zrozumienia na boisku, że o płynności gry to w ogóle nie wspomnę. Jedyne, co zasługuje na uwagę, to walka i zaangażowanie.

Nie wiem, jaki pomysł na drużynę ma Probierz, ale coraz bardziej zaczyna to przypominać ostatniego Skorżę, czyli kop do przodu i alleluja. No nic, zobaczymy. Ważne, że gramy dalej.

Doping super, robił wrażenie, szkoda, że pojawiły się wstawki antyżydowskie. To faktycznie mogło być przykre dla Maora i Dudu. O ile w ogóle załapali, co było śpiewane. Sądzę, że to można było sobie darować. Koleżankom zza Błoń można inaczej pocisnąć, wszak repertuar mamy bogaty :D

_ukoL 20.03.2012 21:43

Tsvetan, Cezary, brawo za ambicję.

Wnt 20.03.2012 21:43

sie nam tu poprawnie politycznie znalezli, ogarnijcie sie panowie:)

kuba7k 20.03.2012 21:44

A mnie po tym meczu ciekawi co myśli np Chavez jak pół trybuny udaje małpę. Mam apel, bo co innego przyśpiewka z jajem o Arboledzie a co innego udawanie małpy. Weźcie się zastanówcie

milosz 20.03.2012 21:52

Teksty antysemickie czy rasistowskie powinny być wyrugowane z R22 raz na zawsze, ale to pewnie potrwa niestety, aby tak się stało szybciej przydałaby się współpraca na linii klub- SKWK.

Co do meczu, dla mnie numero 1 (uno) to Nunez, wreszcie świetny mecz, a zawodnik jest młody, ciekawe jak będą wyglądały pertraktacje w lecie, nic pożyjemy zobaczymy. A teraz liga i losowanie 1/2 PP.

TymonPRO 20.03.2012 21:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1232322)
Nie wiem, jak to wyglądało w TV, ale z perspektywy trybuny, niestety kiepsko. Momentami zęby człowieka bolały. Kopanina na aferę, masę niecelnych podań, brak zrozumienia na boisku, że o płynności gry to w ogóle nie wspomnę. Jedyne, co zasługuje na uwagę, to walka i zaangażowanie.

Nie wiem, jaki pomysł na drużynę ma Probierz, ale coraz bardziej zaczyna to przypominać ostatniego Skorżę, czyli kop do przodu i alleluja. No nic, zobaczymy. Ważne, że gramy dalej.

Doping super, robił wrażenie, szkoda, że pojawiły się wstawki antyżydowskie. To faktycznie mogło być przykre dla Maora i Dudu. O ile w ogóle załapali, co było śpiewane. Sądzę, że to można było sobie darować. Koleżankom zza Błoń można inaczej pocisnąć, wszak repertuar mamy bogaty :D

Z poziomu tv to samo niestety :)

Słaby Lech ale Wisła też bez szału a pod koniec meczu aż strach było patrzeć
Styl Moskala był o niebo lepszy ale niestety wyniki były do bani

Krotochwila 20.03.2012 21:57

Widowisko piłkarskie na poziomie ćwierćfinału PP. Nie ma co się dziwić.
Głęboko gdzieś mam teraz styl, ważne, że możemy jeszcze uratować Europę.
I strąciliśmy w przepaść Amikę, budżetowo przyszły rok będą mieć dramatyczny, z Rudnievem już się mogą żegnać.I super.

Piłkarsko na plus: Genkov, Chavez, Wilk, Pareiko a Bunoza z Paljiciem dziś prawie po profesorsku. Ta druga część zdanie brzmi nonsensownie, wiem.
Reszta bezbarwnie.

Wychodzi na to, że wszystko na co możemy liczyć w tym sezonie to 4-5 miejsce w lidze i przepustka do LE przez PP. Jeśli dojdzie do tego spadek koleżanki zza Błoń, dorobek tej rundy będzie na plus.

Przyśpiewka o Arboledzie zabawna, ale ileż można. Ktoś tam na gnieździe poczucie humoru co prawda ma ale nie wie kiedy przestać, żeby nie zarżnąć dowcipu.

Amika do wora, precz.

Gwiaździsty 20.03.2012 21:57

Marmoledzie Płaczliwemu należał się taki hit już dawno, za wszystko co prezentuje sobą ten Brązowy Palec. Skoro nie można mu przyp.....ić jak zrobił to Smolarek to chociaż niech usłyszy kim jest. Adwokaci i pocieszyciele mogą go odwiedzić w szatni , jak mają ochotę :). Gra Wisły coraz lepsza, waleczność na plus, chociaż graliśmy z wyjątkowymi pipkami to agresja była. Jop już nie gra w Wiśle to Amica kariery nie zrobi, ich sezon już minął. Na Rumaku do ...stajni. Ichaaaaa

fialo 20.03.2012 21:57

Antysemickie :D Co wy się wczoraj urodziliście ? Co ja się będę produkował kolega tu wszystko elegancko wyjaśnił :

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf
Jak pasiaki śpiewają obraźliwe piosenki na nas to znaczy, że obrażają sympatyczne czworonogi? Idąc dalej tym tropem to nie powinienem jeść ziemniaków skoro tak niepochlebnie wyrażam się o kibicach Lecha?

A Analny Manuel to taki irytujący typ, że go nawet sektor VIP wybuczał :D

Barti 20.03.2012 21:58

Genkov - bardzo duży plus. Głównie za bramkę. Ładny przechwyt pozornie straconej piłki przy końcowej linii, i kilka innych ładnych zagrań. Chciałbym żeby taka gra Genkova stała się normą. Natomiast mam zastrzeżenia do dwóch zagrań Ilieva. Dwa razy wychodziła szybka akcja, i aż się prosiło żeby zagać szybką piłkę do wbiegających w pole karne kolegów - Ivica zwalnia. Czyżby jedna z przyczyn, braku sytuacji podbramkowych w poprzednich meczach? Podobało mi się odśpiewanie starych piosenek na trybunach. Mecz ogólnie na plus. Probierz jak wejdzie do rozgrywek "europejskich", to uzyska absolutorium (pełne zaliczenie zgodnie z programem), i na 90% szansę na przygotowanie drużyny do kolejnego sezonu. Egzaminem dojrzałości będą rozgrywki na arenie europejskiej.

jaszczur90 20.03.2012 21:58

Nie ma co ich chwalić , grając na tle słabego Lecha ( najsłabszego zespołu wiosny ! ) . Zrobili to co było ich zakichanym obowiązkiem..

rafkur 20.03.2012 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kuba7k (Post 1232325)
A mnie po tym meczu ciekawi co myśli np Chavez jak pół trybuny udaje małpę. Mam apel, bo co innego przyśpiewka z jajem o Arboledzie a co innego udawanie małpy. Weźcie się zastanówcie

Jakoś dziwnym trafem ten zaszczyt spotkał tylko jednego czarnego - drugi nie usłyszał nic pod swoim adresem. Na takie traktowanie trzeba sobie zasłużyć - nie karnacja tu decyduje. Na innych stadionach jest podobnie - nikt ( albo prawie nikt) nie czepia się innych kolorowych tylko ten konkretny jest ulubieńcem stadionów.

martin_6 20.03.2012 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez willow (Post 1232322)
To faktycznie mogło być przykre dla Maora i Dudu.

Chyba sobie żartujesz. Maor może jeszcze coś tam łapie, ale raczej nie na tyle żeby wyłapywać tekst przyśpiewek. O Bitonie to już nie ma co mówić.

Poza tym, dajcie sobie spokój. Swoim stosunkiem do Maora i Dudu wytrąciliśmy naszym przeciwnikom z ręki jakiekolwiek argumenty o naszym rzekomym antysemityzmie. Przyśpiewki o Żydach są skierowane TYLKO do dziewczyn z drugiej strony Błoń. Jak ktoś ma z tym jakiś problem, to znaczy że ma zupełnie mózg przeżarty politpoprawnością albo po prostu ma coś do Wisły i jej kibiców i szuka pretekstu, by się do niej przyczepić...

AYALA 20.03.2012 22:17

w końcówce jakby troche pary brakowało, ale myśle że nasz Gauradiola na tym popracuje.

heoij 20.03.2012 22:20

Tak, Maor i Dudu są teraz przygnębieni przez przyśpiewki.:haha: Ludzie, oni parę słów rozumieją po polsku a Wy tu o takich rzeczach gadacie, nawet na treningu zwracają się do nich po angielsku ... :rotfl:

edit/ niektórzy swoimi komentarzami kompromitują się na tym forum ...

vote-for-mikey 20.03.2012 22:25

Teraz pozostało trafić na zwycięzcę dwumeczu Śląsk - Arka, odprawić ich z kwitkiem, i robić swoje w lidze, i wylądujemy w pucharach. 4 miejsce w lidze i finał PP to minimum, a jakbyśmy trafili na podium i wygrali Puchar, to byłoby względnie wspaniale ;)

PS Bardzo dobry mecz Kiro i Bunozy, na plus także Pareiko, Genkov (gol) i Nunez (świetna asysta). Reszta na przyzwoitym poziomie, poza Meliksonem, który zagrał... no cóż. Zagrał straszną chvjnię.

(swoją drogą - odpalcie sobie powtórki, konkretnie tą z ~89 minuty i patrzcie co wyczynia Wilk. Ja się nie dziwię, że Bunoza po tej akcji rzucał się jak pojebany, bo takiego krycia jakie Wilk zafundował Stiliciowi, to ja nie widziałem odkąd w Wiśle przestał grać Stolarczyk)

pozowski 20.03.2012 22:27

Mecz przypominał typową młóckę ligowych średniaków, dopisało szczęście i mecz wygrała Wisła. Dwa tygodnie temu Wisła nie potrafiła oddać celnego strzału lub dojść do dobrej sytuacji, teraz nie potrafi wyjść z defensywy bez grania dzidy na Genkova/Bitona. Wcześniej dało się wymienić parę podań na środku, a teraz już nie ??

Dobry Pareiko niezły Bunoza i Genkov reszty lepiej nie oceniać wygrany mecz z Lechem cieszy.

tofik 20.03.2012 22:31

Pyte jak grali tak grają tyle, że nie przegrywają. Na razie Probierza bronią -powiedzmy -, że wyniki, ale czy taka postawa gwarantuje nam coś wiecej jak punkty w polskim grajdołku ? Nie sądzę.

gigant 20.03.2012 22:33

A mnie się zajebiście podobało. Buczenie na analnego Manuela i pociski na drugą stronę. Dawno cały stadion się tak nie bawił jak dzisiaj przy piesni poświęconej kolumbijskiemu zbokowi. Kazdy kto wplątuje Meliksona i Bitona w nasze anty skierowane na parchów jest .......nięty i tyle.

artur1906 20.03.2012 22:35

co to za akcja policji? nigdy ich tylu mie widziałem...prowokacja czy co?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl