![]() |
Wynik super, gra momentami wyglądała bardzo przyzwoicie, a trzeba wziąć poprawkę na zmrożoną murawę. Nowi na razie wyglądają dobrze. Z pozostałych to tragedią jest lewy obrońca Paljic, lepszy przeciwnik z pewnością wykorzysta te jego kiksy. No i trzeba mieć nadzieję, że odpali nam Genkov...
K* tak sobie myślę jakbyśmy mieli w składzie Brożków i tych nowych co ściągnięto to LM z palcem w dupie. W każdym razie z tym składem co teraz mamy mistrzostwo jest realne. |
|
Może grać ale raczej nie zagra, bo pewnie woli grać dla Izraela, a jak będzie tak grał, to szybko go ich selekcjoner dostrzeże.
|
Cytat:
|
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Mel...142,1,727.html
Zmiany w przepisach obejmują Boenischa, ale nie Meliksona. Beonisch ma kilkadziesiąt meczy w młodzieżówkach Niemiec, ale żadnego w 1 kadrze, więc mógł u nas zagrać, ale jeśli zawodnik zagrał choćby pół sekundy w oficjalnym meczu 1 kadry to jest dla nas stracony. @Titto Sparing to oficjalny mecz. |
Cytat:
Nie przesadzajmy. Na razie to był jeden dobry mecz, chociaż trudno nie oprzeć się wrażeniu, że stanowi on solidny prognostyk przed resztą rundy, głównie z uwagi na sposób rozgrywania piłki. Nie gramy chaotycznie, licząc na przebłyski poszczególnych piłkarzy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Fajny początek !
Wszystko juz chyba powiedziane, ale zwróciłbym uwagę na spontaniczną radość piłkarzy po końcowym gwizdku. |
śmiem twierdzić ze ten strzał głową(plecami) Rozicia z około 15minuty ktory obronił Pareiko to Pawełka ten strzał by przelobował
|
Widać, że Melikson to zawodnik którego Wisła poszukiwała od dłuższego czasu. Nie boi się, bierze ciężar gry na siebie. Będzie z pewnością gwiazdą ligi, niebagatelna technika, duża szybkość, waleczność, dobre wyczucie tempa akcji.
Dawno nie widziałem tylu akcji Wisły na pierwszy kontakt, grali po ziemi, nie było już długich piłek na aferę, kilka 100procentowych sytuacji podbramkowych. Zdecydowanie to spotkania napawa sporym optymizmem, widać rękę Maaskanta w tym wszystkim. Co nie wielu z Was dostrzegło, drużyna fizycznie bardzo dobrze wyglądała( z czym poprzedni szkoleniowcy miewali problemy w spotkaniach inaugurujących rundy) |
MELIKSON mowi po polsku?> Wie ktos?
|
Cytat:
|
Bez kitu,po raz pierwszy od dawien dawna widzialem nasz druzyne grajaca z jakism ogolnym sensem i pomyslem.
Obralismy bardzo dobry kierunek i trzeba ufac Maaskantowi i Stanowi -oni wiedzą co robia. Melikson wydaje sie byc juz naszym mozgiem,i tym kims na kogo czekalismy tyle lat.nareszcie :) jesli on dokladnie "zrozumie" sie z Genkovem czy pomocnikami ,to to moze byc naprawde dobra druzyna,eh dobry humor cos we mnie wstapil,moze dlatego ze naresczie cos chyba w naszej Wisle drgnęło do przodu! :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie. 1906 znaków. Info ? Poszukaj w prasie gdzies byl wywiad. |
Cytat:
|
Czarek razem z Sobolem w nastepnym meczu w wyjsciowym
Meleks na lepszej płycie przy lepszej pogodzie dopiero pokaże co potrafi Fajnie Pereiko, pewnosć ,spokój w bramce - tego nam było trzeba Jaliens zgodnie z oczekiwaniami, troche strat przy wyprowadzeniu słabiej dzisiaj lewa strona zagrała ale i tak źle nie było |
Cytat:
podobno Rybacy już zapowiedzieli pikietę pod sejmem bo w tym roku Śledzie, mają przez to traumę i nie będą mogły się rozmnażać:) |
Panowie tu jest temat Arka Wisła a nie Melikson jako taki . Temat reprezentacji był już tyle razy wałkowany tak że szczególnie tutaj zejdźcie z niego
a tak w temacie jestem ciekaw czy komisja ligi coś nie wymyśli i nie da Małemu jakiejś dodatkowej kary np obrażanie kibiców gospodarzy. Nasi wracają też samolotem ?? |
Jakby ktoś nie wiedział, to Patryk Małecki pod koszulką Wisły miał również koszulkę Lechii. Wydaje mi się że była na niej namalowana jedna z flag Lechii. Po meczu w Canal + widać było jeszcze jak całuje herb a do kamery krzyczy Wisła Kraków ( przynajmniej to było widać z ruchu warg bo niestety dźwięku już nie było). To mi się podoba, widać że Mały żyje z kibicami i dla niego Wisła to coś więcej niż tylko pracodawca, to prawdziwy Wiślak:)
P.S. Kibiców Arki powinni ukarać za okrzyki skierowane do Małego. Przecież gdyby wyzywano tak np. jakiegoś murzyna to kara na pewno by była. |
Część osób pisze, że karnego na Genkovie nie było argumentując, że rywal nie popchnął go na tyle mocno. Natomiast ja widzę ewidentne kopnięcie naszego zawodnika. Maskaant też się zarzeka, ze karny był.
|
Naprawdę, jestem pod dużym wrażeniem. Przynajmniej 3 z 5 transferów przeprowadzonych zimą już pokazało, że raczej się spłacą. Za Maliksona, o ile się pokażemy w pucharach, zgarniemy grubą kasę. Mr kupić - sprzedać - kogoś takiego nam brakowało na stanowisku.
Zaczynam też powoli rozumieć filozofie "Basałaja" - aż przyjemnie było patrzeć dzisiaj na grę chłopaków, naprawdę. I rzeczywiście, mając do wyboru przepłaconych gorszych polskich piłkarzy a zagranicznych porządnych piłkarzy (Melikson tańszy od Robaka, a jak się ma jeden do drugiego? :lol: ) to nawet przełknę to, że Wisła coraz mniej "wiślacka". Nie ma sentymentów w piłce, jeśli chcemy coś osiągnąć to musimy sięgać po najlepszych możliwych piłkarzy, bez patrzenia na paszporty. Dzisiejsze spotkanie, mimo że pierwsze i w ciężkich warunkach, zdaje się to potwierdzać. I Kirm jakoś zaczął lepiej grać, Mały coś strzelił. Naprawdę, optymistycznie można patrzeć na przyszłość. Z taką grą, wyniki prędzej czy później przyjdą. *Jeśli mogę mieć uwagi to do gry obronnej, zwłaszcza Palić i Chavez. To była _tylko_ arka, będą jeszcze lepsi przeciwnicy, a i tak mieli parę dobrych sytuacji. Wszystkich się ich nie da wyeliminować, jasne, ale tak serducho mi szybciej biło jak widziałem jak nasz zwrotny Chavez w pojedynki biegowe się wdawał ... |
Mamy zajebistą drużynę, a najlepszy jest Żyd! ogólnie to miło oglądać!!!
|
dobry mecz !!! a silny miał pruszcz gdański pod koszulką :)
|
Mam nadzieje, ze byl to pierwszy krok do spadku arki bo uwazam, ze taki klub jak arka nie powinien byc w ekstraklasie ! Za wysokie progi :)
Tak właśnie myśle, że pozim naszej ligi podnosi się i miejsce Ary jest w 1-szej lidze(Polscy sędziowie lubią Arkę) |
Najlepsze jest to, że wygrywamy 1-0 a bramke strzela znienawidzony przez kibiców Małecki :D
I pozwole sobie zacytowac pare postów : Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Pereiko, Wilk, Melikson kapitalny mecz! Kirm, Małecki, Genkov tez całkiem nieźle. Reszta niech dalej pracuje nad formą.
Radość po bramce Małego niesamowita. Zwłaszcza po tych okrzykach coś cie tak cicho i ubliżenia na Małego. A tak w ogóle to do naszych: rzeczywiście tak cicho byliście? Bo w drugie połowie w ogóle nic nie słyszałem... |
Cytat:
Po drugie, jak mozna oceniac doping na podstawie TV ? |
Jak wyglądała dziś gra Wisły względem tego co prezentowali na jesieni? Jak spisywała się defensywa z Jaliensem i czy Maor to naprawdę taki nieprzeciętny grajek? :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeszcze jedna kwestia, na którą mało kto zwraca uwagę - mamy bardzo mocną, szeroką ławkę. Nie mógł zagrać Sobol, Wilk wszedł w jego miejsce i nie wiem czy nie zagrał jeszcze lepiej. Pomocników mamy tyle, że można naprawdę nieźle kombinować z ustawieniem, w ataku również. Nawet w linii obrony, chociaż tutaj bardziej ubogo, ale Bunoza też zaczął się jakoś rozgrywać pod koniec zeszłej rundy. Najgorzej chyba z lewym obrońcą. Tak poza tym to tak szeroka ławka, że raczej nie straszne nam kartki czy jakaś pojedyńcza kontuzja. Możemy spokojnie jechać na 2 fronty, bez przemęczania zawodników czy dobierania na siłę młodzików. Cytat:
|
Maor,Maor Melikson.Za tydzień gramy z tymi
Volksdeutsche Chorzow licze na 3 bramki .Viva Maor!!!!!! |
Cytat:
Defensywa była dosyc dziurawa , ale sam Jaliens to naprawde solidny obrońca , na pewno był najlepszy w całym bloku defensywnym . Nasza gra względem jesieni nabrała zdecydowanego pomysłu . Nawet gdyby padł remis 0-0 to byłbym zadowolony po tym spotkaniu . Melikson da nam jeszcze mnóstwo pociechy , mamy to jak w banku . |
Cytat:
Po drugie nie uważam, że byli cicho, tylko oglądając mecz w TV nic nie słyszałem w drugiej połowie, stąd pytanie, czy rzeczywiście byli cicho, czy mi i kibicom arki fujarki się tylko wydawało? |
dobry mecz. fajnie sie go oglądało ;) wreszcie czuć powiew jakości w drużynie.
|
Cieszę się z zaangażowania w grę, z Maora, z dojrzalszej gry Małego, Z Wilka, z Genkova bo myślę, że się rozkręci, z bramkarza, bo nie srałem w gacie jak do niego podawali obrońcy :) Podziękowania dla naszego dyrektora sportowego, bo zrobił kawał dobrej roboty.
|
Cytat:
Wisła dziś? widać zalążki dobrej gry, chyba w końcu coś poszło do przodu, będzie dobrze, a nowi zawodnicy zostawiają po sobie dobre wrażenie (Maor wywarł na mnie ogromne wrażenie, takiego zawodnika w Wiśle w ofensywie dawno nie widziałem, potrafił sam ponad połowę boiska przejść), z niecierpliwością czekam na pierwszy mecz u nas! |
Cytat:
dodatkowo kilka razy Wisełka rządzi w Krakowie etc Pożycz markowe słuchafony od Westersyla :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl