![]() |
Cytat:
Idac tokiem rozumowania Tajnera -wszytstko jest dobrze -nasza mlodziez sie rozwija -Kruczek ,Mateja to sa fachowcy od skokow. I dziwnym trafem tym naszym zawodnkom to albo nie powieje ,albo zrobia "maly blad na progu" .Nie widzi sie ze sa jeszce moze inne czynniki ktore nie pozwalaja nam daleko skakac ?? Zreszta Tajner to "miszcz" wymowek.jego syn Tomislaw -super talent skoow ,kiedy reguralnie bywal ostatni -tatus zawsze twierdzil ze to utalenotwany zawodnik ale "chwilowo jest w gorszej formie". ten gosc ma ściemniacz na drugie imie chyba ,i zyje w swiecie gdzie polscy skoczkowie uwazani sa za zdolna mlodziez. poki on bedzie trwał jako prezes poty dalej bedzie "dobrze" a w druzynowce gdzie wychodzi kto jest jak silny bedziemy niewiele lepsi od Kazachstanu. |
Ta, gdzie 24-letni Stefanek to młody obiecujący talent, podobnie jak 22-letni Łukasz Rutkowski...
Ja pierniczę. Morgi w wieku 20 lat zdobywał 2 złota olimpijskie, Schlirenzauer w tym samym wieku ma 30 kilka zwycięstw w PŚ i 3 medale olimpijskie.. Jasne, może i nie ma co porównywać, ale ... no kurde, nie można mówić, że to "młode talenty". |
Tajner to taka menda jak nasz złotousty od piłki, kawał farciarza i cwaniaka przy tym
PZN to drugi PZPN tylko o wiele mniej mord do wyżywienia.Nachapali się przy Małyszu(wcześniej to była bida z nędzą) , zamiast zainwestować w trenerów z za granicy, warunki do szkolenia młodych - zmarnowali ten okres i wygląda na to że po Małyszu wszystko wróci do punktu wyjścia - To na prawdę trza się starać by z taką kasą,możliwościami - przez 10 lat nie dorobić się ani jednego skoczka co by potrafił coś skoczyć. A już forowanie Tonia... :lol: |
Cytat:
|
Co do Bjoergen to chyba też bym z nią nie potrafił przegrywać z wiadomych względów... To wcale nie taie łatwe:)
Skoczkowie zaprezentowali się gorzej niż 4 lata temu więc jest to porażka. No ale Tajner mówi że mamy 2 medal W SKOKACH! Ciekawe kto je zdobył... Biathlonistki też słabo jednak obyło się bez kompromitacji. |
Cytat:
Problem polega na tym, że nikt nie poszedł dalej. Wszystko jak było tak pozostało na poziomie amatorskim. "A fajno, że se chopoki poskaczo". A tak się nie da we współczesnym sporcie! To że Małyszowi pomógł wujek Sztorc na jakiejś przydomowej skoczni k-7 czy inne k-15 nie znaczy, że takim "chałupnictwem" pociągnie sie reszte. Małysz to fenomen - drugiego takiego trzeba krok po kroku wychować. Wprowadzić selekcję już w wieku 13-14 lat, pracować z najlepszymi, dać im warunki do rozwoju. Uczyć, ale i wymagać - ten "wiecznie młody" Klemens lada moment osiągnie wiek, w którym Morgenstern wygrywał pierwsze zawody PŚ! Kllemens w tym czasie "buluje" na Wielkiej Krokwii... Morgi po prostu w "wieku gimnazjalnym" poświęcił sie sportowi w sposób całkowity - ale trudno, tego wymaga dzisiejszy sport, jak ktoś chce cokolwiek znaczyć musi podjąć trudne decyzje juz w okresie, gdzie kumple jarają się cichaczem pierwszymi szlugami. I zamiast na potańcówkę naginać na trening, odstawic alko, chodzić wcześniej spać itp. Stochy, Hule, Miętusy mają ostatni gwizdek by coś ruszyć do przodu. Póki co niech dziękują Bogu, że jest taki Adam - FENOMEN, który ciagnie ten wózek gwarantując a) zainteresowanie sponsorów, b) 8-10 mln widzów co konkurs. Jak odjejdzie na sportową emeryturę to eldorado się skończy. To problem całego polskiego sportu. Jedynymi dyscyplinami gdzie coś znaczymy dzięki solidnym fundamentom jest chyba siatkówka i żużel. Reszta to co najwyżej talent jednostek (Radwańska, Kowlaczyk Kubica, Małysz, ręczni), który powoduje, ze za 5-10 lat wszystko wróci na właściwe tory. Żeby nie było całkiem off topowo - wie ktoś co takiego powiedział Kurzajewski Grzywie wczoraj w studio? Czytam zczuba.pl, coś tam wspomnieli, ale nie cytują. Wygląda jakby był to jakiś tani komentarz dotyczący urody biathlonistki. Widział ktoś? |
Cytat:
Kiedy Grzywa demonstrowała na stojąco , jak się strzela z karabinu Maciuś powiedział: " Przyznają państwo, a zwłaszcza panowie, że to jest miły akcent na koniec" Moim zdaniem nic takiego, a na zczuba zrobili taką atmosferę jakby powiedział co najmniej "Patrzcie jaka d..." |
Ćwierćfinały hokeja zapowiadają się zajebiście :D
Zwłaszcza Kanada-Rosja i Czechy-Finlandia. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Czyli tak:
USA - Szwajcaria live na tvp2 Kanada - Rosja live tvp sport ?? Czechy - Finlandia - live eurosport Szwecja - Słowacja - live eurosport na serio jest tak, ze Kanada - Rosja bedzie na zywo jedynie w TVP sport? to jak parodia brzmi..... |
Co wy tak przezywacie ze nie ma nic na TVP a jest na TVP Sport. Wszystkie relacje ze wszystkich dyscyplin sa na strone TVP Sport, zajebista sprawa.
|
Cytat:
Jak chce Rusków z Kanadyjczykami na TVP:-P!! |
ja po cichu licze,że Eurosport pozytywnie rozczaruje i pusci mecz Rosja-Kanada mimo iz nie ma go w ramowce.Mysle ze liczni fajni bobslejów i short-tracku by sie bardzo nie obrazili:) a moze podczas meczu o 21 pan Darek Szpakowski przekaze info ze jednak to pokazą w otwartym kanale??;> trzeba sie łudzić,bo oglądanie tego w necie to juz nie bedzie to samo-nie w przypadku tego meczu;/
edit: ja wiem ze czytanie ze zrozumieniem to moja slaba strona(nie smiac sie :P ) ale http://www.tvp.pl/program-telewizyjny?offset=0&ch1=1729 wg tego mecz bedzie na TVP 1:D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Miałem oglądać mecz Kanada-Rosja ale skoro piękny Maciej stwierdził że Kanada nie ma większych szans, to chyba odpuszcze. Emocji nie będzie :) Narazie Szwajcaria dzielnie się trzyma.
|
ogladam mecz Usa-Szwajcaria po akcjii z ostatniej sekundy mam nadzieje ze w pilce doczekam sie takich powtorek!
|
Trzeba powiedzieć że do tej pory to bramkarze niezłą robotę odwalają w tym meczu, szczególnie Szwajcar dwoi się i troi...
|
Cytat:
Szwajcaria broniła się wszystkimi zawodnikami, kwestią czasu było strzelenie bramki przez USA. http://www.youtube.com/watch?v=A2HL0urGz8M :lol: |
Fajnie się oglądało batalię Amerykanów ze Szwajcarami. Oczywiście, zasłużone, w pełni zwycięstwo tych pierwszych, i dobrze w sumie. Będą 4 wielkie zespoły w półfinałach, przez co ten turniej nie straci smaku :) Oby tylko Kanadyjczycy wyjebali Ruskich... :)
|
stronka tvp sport to niech sie wypałuje.12 zeta za ogladanie plaici nie zamierzam...
ma ktos jakies inne linki?ktos tu podawal jakas oficjalna stornke ale tam nic nie chodzilo... |
'Weszli kuchennymi drzwiami' :lol:(to a propos awansu Kanady do 1/4) ten człowiek nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.
A co do meczu - niech wygra lepszy:P |
Raz, dwa, trzy, cztery!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ja mam nadzieje że się jeszcze obudzą - Zazwyczaj nie mieszam polityki do sportu i choć ruskich - politycznie nie trawię, to fajnie by było gdyby ten zajebisty mecz miał większą dramaturgie;)
|
Cytat:
|
Rosjanie nieraz pokazywali że budzą się w momencie gdy mają nóz na gardle.mysle ze i teraz bedzie podobnie:) tylko Szpakowskiego trzeba wyciszyc;]
|
No niestety....pogrom i to w pełni zasłużony.Żeby nie było - obstawiłem +5.5 tak żeby sztucznie nie kibicować jednym czy drugim, a oczekiwać świetnego meczu.
Mecz genialny, tyle że niestety jednostronny...W finale Kanadzie nei będzie tak łatwo ale myślę że pokonają USA(jeśli Ci wejdą co nie jest takie oczywiste) |
Cytat:
|
Cytat:
Finowie nawet w 1/2 nie zagrają. :-) |
Cytat:
|
Chłopaki, nie po to zarywam noc, żeby Finlandia do półfinału nie weszła ;>. :P
edit: Finlandia 2:0 Czechy :D |
A Słowacja ograła Szwedów 3:4, może jeszcze Kanadzie stawią taki opór i wygrają? :)
|
Nie spodziewałem się takiego lania dla Ruskich i Słowacji w półfinale :) Ale jak to mawiał kiedyś jeden trener KH Sanok "to se ne da, to je hokej" :D
|
Ja chcialbym zobaczyc jak zagra Kanada przeciwko jakiemus dobremu bramkarzowi , bo narazie jedyny mecz w ktorym miala taką okazje przegrała. Rosjanie robili bledy w obronie, ale ten Nabukov tez dawal konkretne jaja na bramce. Halak ze Słowacji jest 10 razy lepszy od niego, wiec polfinal moze byc ciekawy, chociaz mysle ze spokojnie Kanada sobie poradzi. Licze na finał Kanada - Finlandia i wygraną Finów .. a teraz ide spać bo prawie 11 godzin z hokejem to za duzo nawet jak dla mnie :D
|
Cytat:
Finlandia wygra o 3 miejsce ze Słowacją ;) |
ależ był kapitalny mecz, szczególnie pierwsze minuty, totalna walka z obu stron ;] a potem Kanada gładko ;]
|
ja niestety nie widziałem meczu Kanadyjczyków. Można gdzieś zobaczyć skrót?
Ale bym chciał żeby Słowacja weszła do finału. Nikt na nich nie stawiał przed turniejem. Że niby stara drużyna., wypalona... itp a tu taka niespodzianka. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl