Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6256)

Ivory1906 17.03.2010 17:42

WislaOnly: A przepraszam spodziewales sie odrazu pieknej gry ?? to sory ale po 1 treningu ciezko jest cos zmienic...moim zdaniem Wisla zaczyna grac metoda 1000 podan...wiadomo ze to jeszcze nie wyglada tak jak powinna ale jest jakis zalazek. Pozytyw taki ze nie gramy dzidy na Brozka...trzeba poczekac

PiotrG 17.03.2010 17:43

W przeciwieństwie do poprzednich meczy, to się da oglądać. Próbują kombinować, ale za mało ruchu, za dużo niedokładności, i znowu ten kompleks pola karnego, jak tylko zbliża się linia to całość akcji się rozpada. Hristov zmarnował coś, z czego powinna paść bramka.

BRTS39 17.03.2010 17:45

No setka była ale znów bez bramki.

FraMat 17.03.2010 17:47

Żirsak jak zwykle... na razie cały czas pełen bojaźni i chęci znalezienia sobie norki na boisku. Tym bardziej, że Lechia gra trzema pomocnikami w środku. Większość podań do tyłu lub w bok, żadnej proby zwodu, zrobienia przewagi, wyjścia do przodu. Niech już Issa się wyleczy, niech powróci do zdrowia Garguła....

tomasz_19 17.03.2010 17:48

wg mnie coś się zaczyna dziać i przede wszystkim widać jakiś koncept... widać, że za Kasperczaka Wisła będzie dłuugo utrzymywać się przy piłce wymieniając wiele podań :) Podoba mi się to :) No i ten Hristov, będzie pomocny, dużo biega angażuje się w grę obronną, żeby tylko jeszcze strzelił jakąś bramkę :D

pchelas 17.03.2010 17:49

Jeśli ktokolwiek pisze tu o tym, iż widać "rękę Kasperczaka" to niech się nad tym tak ze sto razy zastanowi.

Syn Kangura z 1984 17.03.2010 17:50

Ojj.. Kirm do zmiany...

WislaOnly 17.03.2010 17:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 871639)
WislaOnly: A przepraszam spodziewales sie odrazu pieknej gry ?? to sory ale po 1 treningu ciezko jest cos zmienic...moim zdaniem Wisla zaczyna grac metoda 1000 podan...wiadomo ze to jeszcze nie wyglada tak jak powinna ale jest jakis zalazek. Pozytyw taki ze nie gramy dzidy na Brozka...trzeba poczekac

Ok! bez napinki. Poczekamy... po prostu stwierdzam! Ale akcje coś tam zrobili...:)

For_FuN_ 17.03.2010 17:51

Piotr Brozek zero dosrodkowan, a minelo juz 30 minut...chlopak jest juz lewym obronca, a nie pomocnikiem.

Jirsak na swoim poziomie, tzn. bardzo kiepsko. Widac, ze brakuje mu umiejetnosci, ale to juz wiadomo od 2 lat.

Ogolnie, to graja za wolno(dramatycznie), bez podejmowania ryzyka i bez strzalow na bramke ;).

AS82 17.03.2010 17:51

a Kirm ? tragicznie

martiness 17.03.2010 17:51

90 minut z Bełchatowem...
90 minut z Arką...
90 minut z Jagielonią..
30 minut..póki co z Lechią..

Liczymy dalej?

tofik 17.03.2010 17:52

Kirm to jest skrzydłowy w ogóle ? Może też go z jutuba kupili wmówili mu pozycję ? :D Dramat.
Potrzeba nam 2 skrzydłowych na nowy sezon, albo 3. A Kirma ustawić za napastnikami niech tłucze z dystansu.

DrunkenBear 17.03.2010 17:55

Kirim zero walki, gra jakby każde starcie miało się skończyć urwaniem jego nogi...

bebeto 17.03.2010 17:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 871645)
wg mnie coś się zaczyna dziać i przede wszystkim widać jakiś koncept... widać, że za Kasperczaka Wisła będzie dłuugo utrzymywać się przy piłce wymieniając wiele podań :) Podoba mi się to :) No i ten Hristov, będzie pomocny, dużo biega angażuje się w grę obronną, żeby tylko jeszcze strzelił jakąś bramkę :D

A jaki "koncept..." tutaj widzisz?? Bo ja poza brakiem pomysłu na jakąkolwiek akcje to tu nic nie widzę:-/.
To samo co we wcześniejszych meczach,z tym że może uda się dziś cudem wcisnąć bramkę.

For_FuN_ 17.03.2010 17:55

Dobry skrzydlowy musi miec szybkosc i drybling(jak Uche, Kosowski czy Blaszczykowski)...sredni ma przynajmniej jedna z tych cech, a nasi obecni nie posiadaja ani tego, ani tego :D. Nie mowie juz o przebojowosci, tj. odwagi np. do podejmowania dryblingow nawet z 3 rywalami.

AS82 17.03.2010 17:56

Kirm sie porusza tak jakby ważył 15 kg wiecej

HEDu 17.03.2010 17:57

Sobolewski też, wezcie go zmiencie, zero przyjęcia, strzału ... tylko odbiera dobrze, na obronce mozna go przekwalifikowac w tym wieku.

WILU TS 17.03.2010 17:57

Nagle Dawidowski gra dużo lepiej niż Brożek,to chyba tylko u nas większość piłkarzy gra piach i cudownie zdrowieją i odzyskują werwę gdy tylko nas opuszczają..

SpoXsteR 17.03.2010 17:58

skończcie znow pierdzielic smuty.. Kirm to tamto, ten to tamto.. juz nudne to zaczyna byc.. nic nowego nie wnosicie do tematu postem "Kirm xD"


zmienic tego i tamtego.. i grac panią Jadwigą i Jolą z pod baru mlecznego..

For_FuN_ 17.03.2010 17:59

Jest! Pierwsze dosrodkowanie Piotra Brozka! 41 minuta :). Teraz czekamy na pierwszy drybling.

szprotson 17.03.2010 17:59

Kirm jest juz na Mistrzostwach Świata, a Jirsak to były taki dobry do pokopania pod blokiem. Przyjmij, zwolnij podaj...typowy kreator.

WislaOnly 17.03.2010 18:02

jest pierwszy drybling... chyba!:D

Gucio25 17.03.2010 18:03

to co oni odpierdalają za przeproszeniem pod bramką rywala to jest żenada.

WislaOnly 17.03.2010 18:03

.............

gromaders 17.03.2010 18:03

czy oni chcą wjechać z tą piłką do bramki?! oni sa jedną z najgorzej grających drużyn tej ligi...

vaazon 17.03.2010 18:04

Brożek A spieprzył podanie do Christowa i jeszcze ma pretensje.
Brożek B spieprzył właśnie świetne dośrodkowanie.

mic1992 17.03.2010 18:04

gramy bez jaj, boimy sie uderzyć z dystansu, dryblować

PiotrG 17.03.2010 18:04

napastnik idący z niezbyt ostrego kąta sam na sam podaje do krytego kolegi? No comment, Brożek stracił całkowicie pewność siebie.

Żuczek 17.03.2010 18:04

A ten Dawidowski to musi się ciągle przewracać, gdy tylko go ktoś dotknie? Bo to już się denerwujące zaczyna robić.

WILU TS 17.03.2010 18:05

Kalectwo nic więcej,z taką grą to mieli by problem z zespołem z IV ligi a nawet z podwórkową zgrają

martiness 17.03.2010 18:05

Podanie za plecy..?
Bezcenne!

tofik 17.03.2010 18:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 871665)
Kirm jest juz na Mistrzostwach Świata, a Jirsak to były taki dobry do pokopania pod blokiem. Przyjmij, zwolnij podaj...typowy kreator.

Tak, na pewno ośmiesza się na boisku bo w lecie ma MŚ.

bebeto 17.03.2010 18:06

Strzały celne sztuk : " 1 " .

1q2 17.03.2010 18:07

To było nasze najlepsze 45 minut w tej rundzie...tyle że na gola się nadal nie zanosi:/

Bronex 17.03.2010 18:08

Co ten Skorża z tej drużyny zrobił !! DRAMAT!!!!

Nehiar 17.03.2010 18:10

Ja bym za Jirsaka wpuścił Mączyńskiego, gorzej od niego na pewno nie zagra

FraMat 17.03.2010 18:10

To co: zaczynamy już wołać o zwolnenie Kasperczaka?
:P

Cytat:

Ja bym za Jirsaka wpuścił Mączyńskiego, gorzej od niego na pewno nie zagra
tez jestem za tym...

parumbuła 17.03.2010 18:10

ja osobiście zauważyłem, że nie gramy już bezmyślnej dzidy do przodu, no, poza Diazem bo on dalej to samo...

wiślaQ 17.03.2010 18:10

Może mi ktoś powiedzieć , dlaczego Brożek przegrał pojedynek biegowy z bramkarzem ?:shock:

cinekw 17.03.2010 18:11

Aż szkoda na to forum juz wchodzic jak widze co tutaj piszecie. Same cwaniaki &rred


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl