![]() |
WislaOnly: A przepraszam spodziewales sie odrazu pieknej gry ?? to sory ale po 1 treningu ciezko jest cos zmienic...moim zdaniem Wisla zaczyna grac metoda 1000 podan...wiadomo ze to jeszcze nie wyglada tak jak powinna ale jest jakis zalazek. Pozytyw taki ze nie gramy dzidy na Brozka...trzeba poczekac
|
W przeciwieństwie do poprzednich meczy, to się da oglądać. Próbują kombinować, ale za mało ruchu, za dużo niedokładności, i znowu ten kompleks pola karnego, jak tylko zbliża się linia to całość akcji się rozpada. Hristov zmarnował coś, z czego powinna paść bramka.
|
No setka była ale znów bez bramki.
|
Żirsak jak zwykle... na razie cały czas pełen bojaźni i chęci znalezienia sobie norki na boisku. Tym bardziej, że Lechia gra trzema pomocnikami w środku. Większość podań do tyłu lub w bok, żadnej proby zwodu, zrobienia przewagi, wyjścia do przodu. Niech już Issa się wyleczy, niech powróci do zdrowia Garguła....
|
wg mnie coś się zaczyna dziać i przede wszystkim widać jakiś koncept... widać, że za Kasperczaka Wisła będzie dłuugo utrzymywać się przy piłce wymieniając wiele podań :) Podoba mi się to :) No i ten Hristov, będzie pomocny, dużo biega angażuje się w grę obronną, żeby tylko jeszcze strzelił jakąś bramkę :D
|
Jeśli ktokolwiek pisze tu o tym, iż widać "rękę Kasperczaka" to niech się nad tym tak ze sto razy zastanowi.
|
Ojj.. Kirm do zmiany...
|
Cytat:
|
Piotr Brozek zero dosrodkowan, a minelo juz 30 minut...chlopak jest juz lewym obronca, a nie pomocnikiem.
Jirsak na swoim poziomie, tzn. bardzo kiepsko. Widac, ze brakuje mu umiejetnosci, ale to juz wiadomo od 2 lat. Ogolnie, to graja za wolno(dramatycznie), bez podejmowania ryzyka i bez strzalow na bramke ;). |
a Kirm ? tragicznie
|
90 minut z Bełchatowem...
90 minut z Arką... 90 minut z Jagielonią.. 30 minut..póki co z Lechią.. Liczymy dalej? |
Kirm to jest skrzydłowy w ogóle ? Może też go z jutuba kupili wmówili mu pozycję ? :D Dramat.
Potrzeba nam 2 skrzydłowych na nowy sezon, albo 3. A Kirma ustawić za napastnikami niech tłucze z dystansu. |
Kirim zero walki, gra jakby każde starcie miało się skończyć urwaniem jego nogi...
|
Cytat:
To samo co we wcześniejszych meczach,z tym że może uda się dziś cudem wcisnąć bramkę. |
Dobry skrzydlowy musi miec szybkosc i drybling(jak Uche, Kosowski czy Blaszczykowski)...sredni ma przynajmniej jedna z tych cech, a nasi obecni nie posiadaja ani tego, ani tego :D. Nie mowie juz o przebojowosci, tj. odwagi np. do podejmowania dryblingow nawet z 3 rywalami.
|
Kirm sie porusza tak jakby ważył 15 kg wiecej
|
Sobolewski też, wezcie go zmiencie, zero przyjęcia, strzału ... tylko odbiera dobrze, na obronce mozna go przekwalifikowac w tym wieku.
|
Nagle Dawidowski gra dużo lepiej niż Brożek,to chyba tylko u nas większość piłkarzy gra piach i cudownie zdrowieją i odzyskują werwę gdy tylko nas opuszczają..
|
skończcie znow pierdzielic smuty.. Kirm to tamto, ten to tamto.. juz nudne to zaczyna byc.. nic nowego nie wnosicie do tematu postem "Kirm xD"
zmienic tego i tamtego.. i grac panią Jadwigą i Jolą z pod baru mlecznego.. |
Jest! Pierwsze dosrodkowanie Piotra Brozka! 41 minuta :). Teraz czekamy na pierwszy drybling.
|
Kirm jest juz na Mistrzostwach Świata, a Jirsak to były taki dobry do pokopania pod blokiem. Przyjmij, zwolnij podaj...typowy kreator.
|
jest pierwszy drybling... chyba!:D
|
to co oni odpierdalają za przeproszeniem pod bramką rywala to jest żenada.
|
.............
|
czy oni chcą wjechać z tą piłką do bramki?! oni sa jedną z najgorzej grających drużyn tej ligi...
|
Brożek A spieprzył podanie do Christowa i jeszcze ma pretensje.
Brożek B spieprzył właśnie świetne dośrodkowanie. |
gramy bez jaj, boimy sie uderzyć z dystansu, dryblować
|
napastnik idący z niezbyt ostrego kąta sam na sam podaje do krytego kolegi? No comment, Brożek stracił całkowicie pewność siebie.
|
A ten Dawidowski to musi się ciągle przewracać, gdy tylko go ktoś dotknie? Bo to już się denerwujące zaczyna robić.
|
Kalectwo nic więcej,z taką grą to mieli by problem z zespołem z IV ligi a nawet z podwórkową zgrają
|
Podanie za plecy..?
Bezcenne! |
Cytat:
|
Strzały celne sztuk : " 1 " .
|
To było nasze najlepsze 45 minut w tej rundzie...tyle że na gola się nadal nie zanosi:/
|
Co ten Skorża z tej drużyny zrobił !! DRAMAT!!!!
|
Ja bym za Jirsaka wpuścił Mączyńskiego, gorzej od niego na pewno nie zagra
|
To co: zaczynamy już wołać o zwolnenie Kasperczaka?
:P Cytat:
|
ja osobiście zauważyłem, że nie gramy już bezmyślnej dzidy do przodu, no, poza Diazem bo on dalej to samo...
|
Może mi ktoś powiedzieć , dlaczego Brożek przegrał pojedynek biegowy z bramkarzem ?:shock:
|
Aż szkoda na to forum juz wchodzic jak widze co tutaj piszecie. Same cwaniaki &rred
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl