![]() |
Gdyby można było wpuścić kogoś na swój karnet w przypadku gdy nie da rady przyjść na mecz można by się było nad zakupem zastanawiać. Niestety klub wyszedł z założenia że kiedy kasa jest już na koncie to resztę ma głęboko. Wystarczy że z przyczyn niezależnych opuścisz dwa mecze i już taniej wychodzi cię bilet. Stanie w kolejce to dla doświadczonego kibica żadna nowość żeby miał dopłacać chcąc tego uniknąć. Mało tego mam karnet i chcę kogoś zabrać na mecz jaka jest szansa ze kupię tej osobie bilet w okolicy mojego miejsca wynikającego z karnetu? Przypuszczam że taka jak wygrana w totolotka. Dziwne to trochę ale więcej jest argumentów przeciw bo przecież za przedłużenie karnetu nie ma zniżek i czy kupie go na tą rundę czy nie w następnej nie będzie to miało znaczenia.
|
Cytat:
Dokładnie nad tym samym się zastanawiam - co zrobić kiedy chce się zabrać ze sobą kogoś "niedzielnego". Sam mam co najmniej 2 takie persony i nie wiem jak z tego wybrnąć. Mówię tu o moim szwagrze który jest Francuzem i przyjeżdża do Polski max dwa razy w roku i o koledze który mieszka koło Sędziszowa Mał. O ile kolega Polak pewnie jakoś sobie poradzi o tyle szwagier raczej sam nie pójdzie. Klub powinien pomyśleć o jakiejś możliwości jednorazowych zamian miejsc przypisanych do karnetu na jakieś wolne w innej części stadionu/sektora ( oczywiście przy założeniu, że miejsce karnetowe jednorazowo zostaje zwolnione do wolnej sprzedaży). Nie jest to jakoś specjalnie trudne od strony technicznej ( tylko pytanie co u nas jest łatwe :rotfl:). Jeżeli klub chce zapełnić stadion powinien jak najbardziej "ułatwić" wychowywanie nowych kibiców a wiadomo, że ktoś kto chodzi sporadycznie albo nigdy nie był na stadionie chętniej to zrobi w towarzystwie. Nie jeden z tych "niedzielnych" może stać się w przyszłości stałym bywalcem R22. ps. z punktu widzenia sportowego mój Żabojad jest wręcz niezbędny - zawsze jak był ze mną na meczu to Wisła wysoko wygrywała swoje mecze :P ( 4:0 Korona, Beitar ,Barca ( tu akurat mało goli ale za to jaki ten jeden ))) i wiele innych). Tak się składa, że często chodzi ze mną na puchary ( przeważnie przyjeżdża na wakacje więc akurat tak wypada ). Pamiętam jak po Koronie podniecał się kibicami - "C'est incroyable" - dla rozumiejących francuski :lol: |
Cytat:
Moim zdaniem ten temat się wyczerpał. Kto miał rację okaże się wkrótce. |
Cytat:
|
Nie orientuje się ktoś czy mimo przedsprzedaży mogę kupić dziś karnecik jeśli nie miałem go w zeszłej rundzie? Sprawa jest dosyć pilna bo wyjeżdżam i wracam 27 lutego...
|
Jak teraz będzie wyglądać sprawa pożyczania karnetów na jeden mecz?
Jeżeli pożyczę swój karnet kumplowi to wpuszczą go? Musi mieć dodatkowo swoją kartę kibica? Bo gdzieś tam wyczytałem, że przy wejściu będą sprawdzać nawet dowód osobisty żeby porównać dane z kartą kibica... I jeszcze odnośnie biletów - żeby kupić bilet na pojedynczy mecz trzeba wyrobić karte kibica czy dane będą spisywane na bilecie? |
odnośnie karnetu, już pojawiało sie w tym temacie że z karnetu może korzystac tylko i wyłącznie ta osoba która go wyrobiła...
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Karnetów to chyba nawet jeszcze z 1000 nie zeszło...
Klub się jakoś specjalnie nie chwali wynikami. |
do kasacji
|
Cytat:
.. jak nas widzą tak nas piszą. |
Poczekajcie z liczbą sprzedanych karnetów aż skończy się również sprzedaż dla wszystkich, na razie jest dla wznawiających.
|
Cytat:
|
Jest tylko dla wznawiających. O ile pamięć mnie nie myli to posiadaczy abonamentów z jesieni było niewielu. Zatem...cierpliwie. Ja np. dopiero przed meczem PP załatwię sprawe bo dzisiaj powiedzieli jasno-TYLKO WZNAWIAJĄCY.
|
Cytat:
Ludzie ogarnijcie się ... Zeszło na pewno duuużo więcej. Tylko na pewno atmosfery nie poprawią wasze gorzkie żale! Dlatego - kto się jeszcze nei zdecydował - jazda po karnety ! I wykupujcie miejsca na G jak najszybciej, jeżeli wam zależy na odpowiednim dopingu ! |
A nie jest przypadkiem tak że po numerze rachunku można dojść do tego ile sprzedano karnetów? Ja dzisiaj miałem numer grubo ponad 4 tysiące a kuzyn co kupował chwile przede mną miał numer o jeden mniej. Niech się wypowiedzą ci co byli w pierwsze dni sprzedaży czy mieli numery bliskie zeru to będziemy wiedzieć coś więcej. Oczywiście nie sugerujcie się tymi 100000 na początku.
|
nie można dojść po numerze rachunku do tego, ile sprzedano karnetów:-)
PVD jest bliższy prawdy, więc wszyscy pseudooptymiści dajcie sobie spokój, tylko bierzecie tyłki w troki i po karnety:-) |
A wie ktoś ile poszło karnetów na jesień?
|
Wie.
ale jakie znaczenie ma zeszłoroczny śnieg? Teraz jest wiosna 2011 i patrzmy jak zapełnić 18 000, bo łatwo na Podbeskidziu nie będzie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oczywiście w klubie będą sobie mogli sprawdzic czy Kowalski z E24 czekajacy na otwarta sprzedaz by miec wieksze mozliwosci wyboru miejsca nie siedzi teraz na E24 ale pięc rzedów wyżej czy E16 lub na F21. |
Cytat:
|
Nie jest tak, że aktualnie idą tylko wznowienia. Tzn - owszem sprzedaż jest dla tych którzy mieli karnety w poprzedniej rundzie ale można sobie zmienić miejsce w miarę możliwości - jeżeli na jakieś miejsce nie było wykupionego karnetu w zeszłej rundzie to można brać.
Ja dzisiaj kupowałem 3 karnety i "przesiedliśmy się" z kolegami 15 rzędów wyżej. Co do ilości sprzedanych karnetów to podejrzewam, że dużo osób czeka na otwarcie nowych trybun. Np "siedzący" z E prawdopodobnie chcą wrócić na stare AB bo im nie pasuje, że ktoś zasłania a na E generalnie też było wielu którzy usiedzieć nie mogą ))) Dodatkowo w związku z docelową pojemnością pewnie niejeden stwierdził, że woli kupić pojedyncze bilety. Nie czarujmy się - bardzo wielu nie tyle chodzi na mecz Wisły co "idzie na Legię" itd. - tu jest duża rola dla klubu żeby próbować to zmienić. Na dzień dobry takim "niedzielnym" pokazali wała nie robiąc żadnej różnicy w cenie karnetu. Część kupiła karnety jesienią bo były tanie i dawały "święty spokój ".Pewnie większość kupiłaby karnet na wiosnę dla zasady jakby przedłużenie było o 15% tańsze a tak kupią bilet na trzy mecze. Cóż, widocznie kub stwierdził, że "srał pies". Podejrzewam, że będziemy mieli więcej miejsca koło siebie ale czy to jest mądra polityka klubu? |
Dajcie spokoj.
Teraz troche zejdzie,a od wolnej sprzedazy napewno to szybko wzrosnie do tego FC,i bileciarze,coraz lepszy maketing ,dobra zacheta w postaci wzmocenia druzyny transferami stala frekwencja to tak wg mnie 17 tys,na Amice czy Jadze pewnie komplet . Bedzie ok.:) |
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...osny,id,t.html
Bardzo ciekawy artykuł, jeden z niewielu stawiający Wisłę w dobrym świetle. Bartosz Karcz to ostatni rzetelny dziennikarz w Krakowie. |
Ceny nie są takie złe(5 zl mniej na jednorazowym bilecie i byłoby idealnie)..Szkoda tylko, że nie ma opcji wzięcia karnetu "na raty" lub ewentualnie mini karnetów na 4 mecze..Nie każdy ma te 145 do 385 zlotych,aby wydać jednorazowo..a juz przy rozłożeniu na dwa mini abonamenty cena normalnego minikarnetu na G wyniosłaby tylko 95 zlotych..a ulgowego 75 zl..Napewno byłoby więcej chętnych do kupna takich karnetów, niz normalnych.
|
Cytat:
|
Ma ktoś może info ile sprzedano na dzień dzisiejszy karnetów i ile kart kibica wydano??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Sprzedaż przedłużeń się jeszcze przecież nie skończyła, ja np dopiero dzisiaj idę po karnet , a znam co najmniej 5 osób które kupią karnet w przyszłym tygodniu bo w tamtym sezonie chodzili na bilety
|
Jak będą wyniki, to będzie komplet i nawet wygórowane wg. niektórych ceny biletów nie będą stały na przeszkodzie.
|
Mam 2 pytania odnośnie karnetów. Orientuje się ktoś ile karnetów pozostało na sektor G a drugie to czy przy kupnie karnetu musi byc osobiście każda osoba czy też mogę wziąć Kartę Kibica swoją i drugiej osoby i jej także kupić karnet??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
niektórzy to mają wyobraźnie...do pierwszego meczu w Krakowie jeszcze ponad 2 tygodnie, pożyjemy, zobaczymy jak się mają ceny karnetów i biletów w stosunku do zainteresowania
wtedy można się spierać kto ma rację, bo teraz nie ma to najmniejszego sensu |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl