Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Ceny biletów i karnetów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=2472)

Drozd 15.02.2011 09:38

Gdyby można było wpuścić kogoś na swój karnet w przypadku gdy nie da rady przyjść na mecz można by się było nad zakupem zastanawiać. Niestety klub wyszedł z założenia że kiedy kasa jest już na koncie to resztę ma głęboko. Wystarczy że z przyczyn niezależnych opuścisz dwa mecze i już taniej wychodzi cię bilet. Stanie w kolejce to dla doświadczonego kibica żadna nowość żeby miał dopłacać chcąc tego uniknąć. Mało tego mam karnet i chcę kogoś zabrać na mecz jaka jest szansa ze kupię tej osobie bilet w okolicy mojego miejsca wynikającego z karnetu? Przypuszczam że taka jak wygrana w totolotka. Dziwne to trochę ale więcej jest argumentów przeciw bo przecież za przedłużenie karnetu nie ma zniżek i czy kupie go na tą rundę czy nie w następnej nie będzie to miało znaczenia.

rafkur 15.02.2011 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1051093)
Gdyby można było wpuścić kogoś na swój karnet w przypadku gdy nie da rady przyjść na mecz można by się było nad zakupem zastanawiać. Niestety klub wyszedł z założenia że kiedy kasa jest już na koncie to resztę ma głęboko. Wystarczy że z przyczyn niezależnych opuścisz dwa mecze i już taniej wychodzi cię bilet. Stanie w kolejce to dla doświadczonego kibica żadna nowość żeby miał dopłacać chcąc tego uniknąć. Mało tego mam karnet i chcę kogoś zabrać na mecz jaka jest szansa ze kupię tej osobie bilet w okolicy mojego miejsca wynikającego z karnetu? Przypuszczam że taka jak wygrana w totolotka. Dziwne to trochę ale więcej jest argumentów przeciw bo przecież za przedłużenie karnetu nie ma zniżek i czy kupie go na tą rundę czy nie w następnej nie będzie to miało znaczenia.


Dokładnie nad tym samym się zastanawiam - co zrobić kiedy chce się zabrać ze sobą kogoś "niedzielnego". Sam mam co najmniej 2 takie persony i nie wiem jak z tego wybrnąć. Mówię tu o moim szwagrze który jest Francuzem i przyjeżdża do Polski max dwa razy w roku i o koledze który mieszka koło Sędziszowa Mał.
O ile kolega Polak pewnie jakoś sobie poradzi o tyle szwagier raczej sam nie pójdzie.
Klub powinien pomyśleć o jakiejś możliwości jednorazowych zamian miejsc przypisanych do karnetu na jakieś wolne w innej części stadionu/sektora ( oczywiście przy założeniu, że miejsce karnetowe jednorazowo zostaje zwolnione do wolnej sprzedaży). Nie jest to jakoś specjalnie trudne od strony technicznej ( tylko pytanie co u nas jest łatwe :rotfl:).

Jeżeli klub chce zapełnić stadion powinien jak najbardziej "ułatwić" wychowywanie nowych kibiców a wiadomo, że ktoś kto chodzi sporadycznie albo nigdy nie był na stadionie chętniej to zrobi w towarzystwie.
Nie jeden z tych "niedzielnych" może stać się w przyszłości stałym bywalcem R22.

ps. z punktu widzenia sportowego mój Żabojad jest wręcz niezbędny - zawsze jak był ze mną na meczu to Wisła wysoko wygrywała swoje mecze :P ( 4:0 Korona, Beitar ,Barca ( tu akurat mało goli ale za to jaki ten jeden ))) i wiele innych). Tak się składa, że często chodzi ze mną na puchary ( przeważnie przyjeżdża na wakacje więc akurat tak wypada ).
Pamiętam jak po Koronie podniecał się kibicami - "C'est incroyable" - dla rozumiejących francuski :lol:

zim zum 15.02.2011 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 1051084)

czynsz za stadion - jak go oddadzą - na bidę 5mln złotych. Sam się uzbiera, sam się zapłaci. A potem na resztę wydatków związanych z działalnością zostanie jeszcze fortuna. Oczywiście jeśli Cupiał nie weźmie jej do kieszeni.

Widzisz ostatnim zdaniem sam sobie odpowiedziałeś. W ostatnich latach było wiele transferów za dość duże pieniądze a my ściągaliśmy głównie gości za darmo. Zatem pisanie, że dzięki kasie z karnetów będą lepsze transfery jest wielkim uproszczeniem.

Moim zdaniem ten temat się wyczerpał. Kto miał rację okaże się wkrótce.

mr_kwolf 15.02.2011 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sivas (Post 1051036)
nie dotyczy mnie ten tekst, ale jednak trzeba pozostać obiektywnym, bilet masz za złotówkę, tylko wcześniej musisz namówić rodzica na 35/45zł :)

a to czasami trudne może być bo niektórzy ojcowie nie kibicują lub kibicują sąsiadce...

To chyba nie musi być rodzic tylko dowolna osoba, nawet chyba nie musi mieć 18 lat. No dla mnie i tak sobie ciężko wyobrazić żeby ktoś poniżej 13 roku życia szedł sam na mecz więc dla mnie to wychodzi na to samo.

Kibic_1906 15.02.2011 11:25

Nie orientuje się ktoś czy mimo przedsprzedaży mogę kupić dziś karnecik jeśli nie miałem go w zeszłej rundzie? Sprawa jest dosyć pilna bo wyjeżdżam i wracam 27 lutego...

Above 15.02.2011 12:05

Jak teraz będzie wyglądać sprawa pożyczania karnetów na jeden mecz?
Jeżeli pożyczę swój karnet kumplowi to wpuszczą go?
Musi mieć dodatkowo swoją kartę kibica?
Bo gdzieś tam wyczytałem, że przy wejściu będą sprawdzać nawet dowód osobisty żeby porównać dane z kartą kibica...

I jeszcze odnośnie biletów - żeby kupić bilet na pojedynczy mecz trzeba wyrobić karte kibica czy dane będą spisywane na bilecie?

Marcin_fan 15.02.2011 12:11

odnośnie karnetu, już pojawiało sie w tym temacie że z karnetu może korzystac tylko i wyłącznie ta osoba która go wyrobiła...

Mario Nh 15.02.2011 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcin_fan (Post 1051137)
odnośnie karnetu, już pojawiało sie w tym temacie że z karnetu może korzystac tylko i wyłącznie ta osoba która go wyrobiła...

To ciekawe, bo klub gdzieś pisał, że wystarczy zgłosić telefonicznie zamianę. Wie ktoś jak rozwiązane jest to na innych polskich stadionach?

dostuffca 15.02.2011 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1051146)
To ciekawe, bo klub gdzieś pisał, że wystarczy zgłosić telefonicznie zamianę. Wie ktoś jak rozwiązane jest to na innych polskich stadionach?

Znajdź taką informację. Najlepiej z numerem. Wdzięczny będę.

Cytat:

nie można odstąpić swojego karnetu innej osobie ani fizycznie (przekazując kartę innej osobie) ani elektronicznie ("przepisując" karnet na inną kartę)
Cytat:

nie ma możliwości "przepisania" biletu/karnetu ze swojej karty na kogoś innego
oficjalne stanowisko biura prasowego. Myślisz, że robią ludzi w trąbę?

Jagul 15.02.2011 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Above (Post 1051134)
Jak teraz będzie wyglądać sprawa pożyczania karnetów na jeden mecz?
Jeżeli pożyczę swój karnet kumplowi to wpuszczą go?
Musi mieć dodatkowo swoją kartę kibica?
Bo gdzieś tam wyczytałem, że przy wejściu będą sprawdzać nawet dowód osobisty żeby porównać dane z kartą kibica...

I jeszcze odnośnie biletów - żeby kupić bilet na pojedynczy mecz trzeba wyrobić karte kibica czy dane będą spisywane na bilecie?

Nie łaska dać jednej strony wstecz?? Rozumiem jakby to było na pierwszej stronie napisane ale chyba tą jedną do tyłu mógłbyś przeglądnąć.

Fifiorek 15.02.2011 15:45

Karnetów to chyba nawet jeszcze z 1000 nie zeszło...
Klub się jakoś specjalnie nie chwali wynikami.

mr_kwolf 15.02.2011 15:48

do kasacji

aNouc 15.02.2011 15:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1051200)
Karnetów to chyba nawet jeszcze z 1000 nie zeszło...
Klub się jakoś specjalnie nie chwali wynikami.

nie klub się będzie musiał wstydzić tylko kibice..
.. jak nas widzą tak nas piszą.

PAC 15.02.2011 15:57

Poczekajcie z liczbą sprzedanych karnetów aż skończy się również sprzedaż dla wszystkich, na razie jest dla wznawiających.

PvD 15.02.2011 16:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fifiorek (Post 1051200)
Karnetów to chyba nawet jeszcze z 1000 nie zeszło...
Klub się jakoś specjalnie nie chwali wynikami.

999 sprzedanych (chyba)

Pan Jotka 15.02.2011 18:23

Jest tylko dla wznawiających. O ile pamięć mnie nie myli to posiadaczy abonamentów z jesieni było niewielu. Zatem...cierpliwie. Ja np. dopiero przed meczem PP załatwię sprawe bo dzisiaj powiedzieli jasno-TYLKO WZNAWIAJĄCY.

fialo 15.02.2011 18:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1051216)
999 sprzedanych (chyba)

Oczywiście info telefoniczne.

Ludzie ogarnijcie się ... Zeszło na pewno duuużo więcej. Tylko na pewno atmosfery nie poprawią wasze gorzkie żale! Dlatego - kto się jeszcze nei zdecydował - jazda po karnety ! I wykupujcie miejsca na G jak najszybciej, jeżeli wam zależy na odpowiednim dopingu !

mr_kwolf 15.02.2011 18:39

A nie jest przypadkiem tak że po numerze rachunku można dojść do tego ile sprzedano karnetów? Ja dzisiaj miałem numer grubo ponad 4 tysiące a kuzyn co kupował chwile przede mną miał numer o jeden mniej. Niech się wypowiedzą ci co byli w pierwsze dni sprzedaży czy mieli numery bliskie zeru to będziemy wiedzieć coś więcej. Oczywiście nie sugerujcie się tymi 100000 na początku.

salek 15.02.2011 19:13

nie można dojść po numerze rachunku do tego, ile sprzedano karnetów:-)

PVD jest bliższy prawdy, więc wszyscy pseudooptymiści dajcie sobie spokój, tylko bierzecie tyłki w troki i po karnety:-)

PAC 15.02.2011 19:19

A wie ktoś ile poszło karnetów na jesień?

salek 15.02.2011 19:20

Wie.

ale jakie znaczenie ma zeszłoroczny śnieg?

Teraz jest wiosna 2011 i patrzmy jak zapełnić 18 000, bo łatwo na Podbeskidziu nie będzie.

PvD 15.02.2011 19:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1051276)
Oczywiście info telefoniczne.

oczywiście własne

PAC 15.02.2011 19:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez salek (Post 1051296)
Wie.

ale jakie znaczenie ma zeszłoroczny śnieg?

Takie że można porównać ile osób z jesieni przedłuży karnet a ile nie.

PvD 15.02.2011 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PAC (Post 1051300)
Takie że można porównać ile osób z jesieni przedłuży karnet a ile nie.

też nie do końca, bo jak ktoś chce zrobic przesiadkę to idąc teraz ma ograniczone mozliwosci wyboru miejsca i moze poczekac na otwartą sprzedaż. więc będzie uznany jako osoba nie przedłużającego karnetu bo jego rezerwacja zostanie anulowana i zakupi w otwartej sprzedazy.

Oczywiście w klubie będą sobie mogli sprawdzic czy Kowalski z E24 czekajacy na otwarta sprzedaz by miec wieksze mozliwosci wyboru miejsca nie siedzi teraz na E24 ale pięc rzedów wyżej czy E16 lub na F21.

PAC 15.02.2011 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1051304)
też nie do końca, bo jak ktoś chce zrobic przesiadkę to idąc teraz ma ograniczone mozliwosci wyboru miejsca i moze poczekac na otwartą sprzedaż. więc będzie uznany jako osoba nie przedłużającego karnetu bo jego rezerwacja zostanie anulowana i zakupi w otwartej sprzedazy.

Oczywiście w klubie będą sobie mogli sprawdzic czy Kowalski z E24 czekajacy na otwarta sprzedaz by miec wieksze mozliwosci wyboru miejsca nie siedzi teraz na E24 ale pięc rzedów wyżej czy E16 lub na F21.

Oczywiście masz rację. Ale jeżeli na jesień sprzedali np. 8 tysięcy karnetów a teraz przedłużenie zrobi np 4 tysiące to jest nad czym myśleć. Bo nie wierze że kilka tysięcy osób chce zmienić miejsca, myślę ze bardziej kilkaset. Na pewno dużo więcej będzie zmian po otwarciu całego stadionu. Wydaje mi się też że sporo osób, które nie miały dotychczas karnetu skorzysta z tych promocji ale to od 21 lutego.

rafkur 15.02.2011 20:34

Nie jest tak, że aktualnie idą tylko wznowienia. Tzn - owszem sprzedaż jest dla tych którzy mieli karnety w poprzedniej rundzie ale można sobie zmienić miejsce w miarę możliwości - jeżeli na jakieś miejsce nie było wykupionego karnetu w zeszłej rundzie to można brać.

Ja dzisiaj kupowałem 3 karnety i "przesiedliśmy się" z kolegami 15 rzędów wyżej.

Co do ilości sprzedanych karnetów to podejrzewam, że dużo osób czeka na otwarcie nowych trybun. Np "siedzący" z E prawdopodobnie chcą wrócić na stare AB bo im nie pasuje, że ktoś zasłania a na E generalnie też było wielu którzy usiedzieć nie mogą )))
Dodatkowo w związku z docelową pojemnością pewnie niejeden stwierdził, że woli kupić pojedyncze bilety. Nie czarujmy się - bardzo wielu nie tyle chodzi na mecz Wisły co "idzie na Legię" itd. - tu jest duża rola dla klubu żeby próbować to zmienić. Na dzień dobry takim "niedzielnym" pokazali wała nie robiąc żadnej różnicy w cenie karnetu. Część kupiła karnety jesienią bo były tanie i dawały "święty spokój ".Pewnie większość kupiłaby karnet na wiosnę dla zasady jakby przedłużenie było o 15% tańsze a tak kupią bilet na trzy mecze. Cóż, widocznie kub stwierdził, że "srał pies". Podejrzewam, że będziemy mieli więcej miejsca koło siebie ale czy to jest mądra polityka klubu?

Wojtas 15.02.2011 23:22

Dajcie spokoj.

Teraz troche zejdzie,a od wolnej sprzedazy napewno to szybko wzrosnie

do tego FC,i bileciarze,coraz lepszy maketing ,dobra zacheta w postaci wzmocenia druzyny transferami

stala frekwencja to tak wg mnie 17 tys,na Amice czy Jadze pewnie komplet .

Bedzie ok.:)

fialo 15.02.2011 23:31

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...osny,id,t.html

Bardzo ciekawy artykuł, jeden z niewielu stawiający Wisłę w dobrym świetle. Bartosz Karcz to ostatni rzetelny dziennikarz w Krakowie.

Belzebub 16.02.2011 00:20

Ceny nie są takie złe(5 zl mniej na jednorazowym bilecie i byłoby idealnie)..Szkoda tylko, że nie ma opcji wzięcia karnetu "na raty" lub ewentualnie mini karnetów na 4 mecze..Nie każdy ma te 145 do 385 zlotych,aby wydać jednorazowo..a juz przy rozłożeniu na dwa mini abonamenty cena normalnego minikarnetu na G wyniosłaby tylko 95 zlotych..a ulgowego 75 zl..Napewno byłoby więcej chętnych do kupna takich karnetów, niz normalnych.

zim zum 16.02.2011 08:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1051413)
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...osny,id,t.html

Bardzo ciekawy artykuł, jeden z niewielu stawiający Wisłę w dobrym świetle. Bartosz Karcz to ostatni rzetelny dziennikarz w Krakowie.

To pachnie na kilometr artykułem sponsorowanym.

wojtala8 16.02.2011 09:16

Ma ktoś może info ile sprzedano na dzień dzisiejszy karnetów i ile kart kibica wydano??

PAC 16.02.2011 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1051410)
Dajcie spokoj.

Teraz troche zejdzie,a od wolnej sprzedazy napewno to szybko wzrosnie

do tego FC,i bileciarze,coraz lepszy maketing ,dobra zacheta w postaci wzmocenia druzyny transferami

stala frekwencja to tak wg mnie 17 tys,na Amice czy Jadze pewnie komplet .

Bedzie ok.:)

Dokładnie zgadzam się z tobą. Pewnie na mecz z Podbeskidziem jakiś tłumów nie będzie ale już na Ruchu liczę na komplet. Jeżeli jeszcze do tego piłkarze będą dobrze grali to komplety na lidze pewne. Szkoda tylko że jeszcze gości nie wpuszczamy bo to dodatkowy smaczek.

MatMario 16.02.2011 10:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojtala8 (Post 1051489)
Ma ktoś może info ile sprzedano na dzień dzisiejszy karnetów i ile kart kibica wydano??

Masz bana na poprzednią stronę tego tematu?

piotrek1325 16.02.2011 10:09

Sprzedaż przedłużeń się jeszcze przecież nie skończyła, ja np dopiero dzisiaj idę po karnet , a znam co najmniej 5 osób które kupią karnet w przyszłym tygodniu bo w tamtym sezonie chodzili na bilety

kubryc 16.02.2011 10:47

Jak będą wyniki, to będzie komplet i nawet wygórowane wg. niektórych ceny biletów nie będą stały na przeszkodzie.

smok92 16.02.2011 14:40

Mam 2 pytania odnośnie karnetów. Orientuje się ktoś ile karnetów pozostało na sektor G a drugie to czy przy kupnie karnetu musi byc osobiście każda osoba czy też mogę wziąć Kartę Kibica swoją i drugiej osoby i jej także kupić karnet??

Michal1906 16.02.2011 15:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez smok92 (Post 1051596)
a drugie to czy przy kupnie karnetu musi byc osobiście każda osoba czy też mogę wziąć Kartę Kibica swoją i drugiej osoby i jej także kupić karnet??

Możesz kupić każdej osobie jeśli masz jego kartę kibica!

PODpalacz 16.02.2011 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubryc (Post 1051514)
Jak będą wyniki, to będzie komplet i nawet wygórowane wg. niektórych ceny biletów nie będą stały na przeszkodzie.

A jak nie będzie wyników ???Ceny biletów nie są wygórowane.Gorzej jeżeli chodzi o najmłodszych, myślę że osoby do lat 16 za bramką powinny wychodzić za darmo od 16 do 18 za 5zł tylko i wyłącznie na"" mecze normalne,,Mecze Top mają przynosić zyski więc idzie ten kto zorganizuje sobie już kasę i będzie go stać na kupienie biletu.Chodzi o to żeby przyciągnąć te dzieci którym w domu się nie przelewa będąc na meczu i tak wyda całą kasę która będzie miał na picie kiełbaski gadżety.A za rok dwa za procentuje to i tak na pewno przyjdzie i kupi karnet już jako osoba dorosła wystarczy jeden mecz a MOTYLEK USIĄDZIE NA BRZUSZKU i będzie Wiślakiem na całe życie:-P

Mario Nh 16.02.2011 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PODpalacz (Post 1051619)
Gorzej jeżeli chodzi o najmłodszych, myślę że osoby do lat 16 za bramką powinny wychodzić za darmo od 16 do 18 za 5zł tylko i wyłącznie na"" mecze normalne,,Mecze Top mają przynosić zyski więc idzie ten kto zorganizuje sobie już kasę i będzie go stać na kupienie biletu.

To samo z emerytami i kobietami, wszyscy za za darmo na trybunę za bramką.

koniak 16.02.2011 17:27

niektórzy to mają wyobraźnie...do pierwszego meczu w Krakowie jeszcze ponad 2 tygodnie, pożyjemy, zobaczymy jak się mają ceny karnetów i biletów w stosunku do zainteresowania
wtedy można się spierać kto ma rację, bo teraz nie ma to najmniejszego sensu


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl