![]() |
To jak z tym Małym??????
|
Malecki :) haha
|
Brawo Mały.
|
Widziałem ....a Małecki !!! Cały mecze chujnia z motolotnią A POTEM!!!
|
Silny@!@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
|
Silny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
|
Mały!!!! Gdzie jesteście płaczki nalegający na zmianę Małego!
|
Hahahahahaha!!!!!!
Jeszcze jeden!!! |
Hahahahahaha :d
|
goooolllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Macie zrzędy Małeckiego!!! To jest NAPASTNIK! :D
|
jEST ... nie mo0ge, az pijany jestem:0 brawo
|
Mowiłem, ze Silny poprowadzi Wisłe po odejsciu Brozka :D
|
P a t r y k M a ł e c k i !!!!!!!!!!!!!!1
|
Dzięki Bogu :)
Akurat poszłem się pomodlić o brameczkę, no i jest :) |
Rozkręcamy się z meczu na mecz będzie lepiej :)
|
Kamień z serca. Wymęczone, ale zawsze to 3 pkt bliżej
|
oleeeeeeeeeeeeeee! :)
|
Hahahaha a już się pogodziłem z remisem. Teraz tylko utrzymać wynik
|
Mały czasem holuje piłkę ale wszystkie najgroźniejsze sytuacje po jego akcjach - Kirm dobijał po strzale Małego, rzut wolny Kirma główka Małego w słupek, no i w końcu bramka
|
teraz dotrzymać do końca i będzie zajebiście !!
|
mistrz mistrz MAŁECKI!!!!!!!
|
panowie, świetny mecz w naszym wykonaniu! proszę o kolejne takie mecze pełne emocji i świetnych akcji! :D
|
Cytat:
|
Co miał Małecki na koszulce? Bo się podnieciłem i nie zauważyłem...
|
Mozna to powiedziec - Melikson bedzie gwiazda ekstraklasy
|
Schodzi Hristov.
|
Cytat:
|
no to poswiecilismy im ten sledziowy ....idolek : )
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl