Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 . (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7775)

bebeto 25.02.2011 21:53

To jak z tym Małym??????

Domello 25.02.2011 21:53

Malecki :) haha

leszekm_ 25.02.2011 21:53

Brawo Mały.

Bronex 25.02.2011 21:53

Widziałem ....a Małecki !!! Cały mecze chujnia z motolotnią A POTEM!!!

Blacha92 25.02.2011 21:53

Silny@!@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

palon 25.02.2011 21:54

Silny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jaapowy 25.02.2011 21:54

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

vaazon 25.02.2011 21:54

Mały!!!! Gdzie jesteście płaczki nalegający na zmianę Małego!

moce 25.02.2011 21:54

Hahahahahaha!!!!!!
Jeszcze jeden!!!

JAR0 25.02.2011 21:54

Hahahahahaha :d

Teqcontroller 25.02.2011 21:54

goooolllll !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lysy 25.02.2011 21:54

Macie zrzędy Małeckiego!!! To jest NAPASTNIK! :D

kpn 25.02.2011 21:54

jEST ... nie mo0ge, az pijany jestem:0 brawo

mitmichael 25.02.2011 21:54

Mowiłem, ze Silny poprowadzi Wisłe po odejsciu Brozka :D

tomasz_19 25.02.2011 21:54

P a t r y k M a ł e c k i !!!!!!!!!!!!!!1

dwdx1906 25.02.2011 21:55

Dzięki Bogu :)
Akurat poszłem się pomodlić o brameczkę, no i jest :)

brylant17 25.02.2011 21:55

Rozkręcamy się z meczu na mecz będzie lepiej :)

PhantomRanger 25.02.2011 21:55

Kamień z serca. Wymęczone, ale zawsze to 3 pkt bliżej

raztaman 25.02.2011 21:55

oleeeeeeeeeeeeeee! :)

Kryniu 25.02.2011 21:55

Hahahaha a już się pogodziłem z remisem. Teraz tylko utrzymać wynik

leszekm_ 25.02.2011 21:56

Mały czasem holuje piłkę ale wszystkie najgroźniejsze sytuacje po jego akcjach - Kirm dobijał po strzale Małego, rzut wolny Kirma główka Małego w słupek, no i w końcu bramka

Matti1231 25.02.2011 21:56

teraz dotrzymać do końca i będzie zajebiście !!

Wiślak709 25.02.2011 21:56

mistrz mistrz MAŁECKI!!!!!!!

tomasz_19 25.02.2011 21:57

panowie, świetny mecz w naszym wykonaniu! proszę o kolejne takie mecze pełne emocji i świetnych akcji! :D

letischoo 25.02.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1055927)
Podzielam zdanie.. Małecki jest W K U R W I A J Ą C Y w tej samolubności. Jedyne co się może Małecki zrobić to się za głowę złapać...

i kto by strzelił

bebeto 25.02.2011 21:58

Co miał Małecki na koszulce? Bo się podnieciłem i nie zauważyłem...

mitmichael 25.02.2011 21:58

Mozna to powiedziec - Melikson bedzie gwiazda ekstraklasy

leszekm_ 25.02.2011 21:58

Schodzi Hristov.

DrunkenBear 25.02.2011 21:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez letischoo (Post 1055967)
i kto by strzelił

Gdyby nie holował tyle sam, to może bramka by wcześniej wpadła.... Ta jedna akcja raduje, ale nie powinna usprawiedliwiać jego podejścia 'mam wyjebane, nie podaje'

7 kotów 25.02.2011 21:59

no to poswiecilismy im ten sledziowy ....idolek : )


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl