Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Vancouver 2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6841)

qchar90 20.02.2010 21:47

ja nie potrafie zrozumiec czemu Adama odrazu nie puscili, przeciez jak bylo zblizenia na Hannu to ladny wiatr mial, ale Tepesik z Hoferem w h**a polecieli, gdyby ich Gregorek mial to by go puscili ;/
a naszego nie, zdenerowalo mnie to, gdyby skoczyl 140m to z wiewiorem bylby na rowno.

WiślakMyślenice 20.02.2010 21:52

Najlepiej skwitował to mój stary: "po konkursie Małysz powinien podejśc do Tepesa i Hoffera i im wy.......ic" ;)

qchar90 20.02.2010 21:55

ehhh jeszcze wierze ze Adam powalczy, to jego ostatni konkurs olimpijski, jedyny scenariusz drugiej seri
Adam wali 140m i Ammann musi sie spiac i wali daleko na dwie nogi...ehhh marzenia...

SpoXsteR 20.02.2010 21:58

Zdobycie brążowego med też były dużym wyczynem, nie bawcie się w niektórych spinaczy z TVP.. poza tym moze i nawet zakończyć na miejscu poza podium, także pozostaje trzymać kciuki "chociaż" za to srebro!!

UniaTarnówZKS1928 20.02.2010 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SpoXsteR (Post 857257)
Zdobycie brążowego med też były dużym wyczynem, nie bawcie się w niektórych spinaczy z TVP.. poza tym moze i nawet zakończyć na miejscu poza podium, także pozostaje trzymać kciuki "chociaż" za to srebro!!

Prawda jest taka że Małysz miał wiatr jak Amman a ściagneli go z belki.

Prawda jest też taka że Amman miał za wysokie noty.


A więc bez względu na to jak skoczy teraz to został w 1 serii oszukany.


BRAWO ADAM!

brylant17 20.02.2010 22:24

Zabierzcie tego szwajcara bo mi się nie dobrze robi jak go widzę....

DarekK_11 20.02.2010 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DarekK_11 (Post 857240)
A ja Wam powiem - będzie złoto ;)
Adam się teraz tak zepnie na maxa, bo to będzie najważniejszy skok w jego życiu i odleciiiii :)

Wiem, że to naiwne, ale wierzyć trzeba :P

:lol::lol::lol:

no niestety nie ma upragnionego złota...

Ale trzeba się cieszyć, Adam po raz kolejny pokazał, że jest WIELKI!

SpoXsteR 20.02.2010 22:28

brawo, brawo, brawo !!

co do Ammanna, to zobaczy jak wypadnie na tle skoczków którzy tez zaczną używać takich zapięć jak on..zresztą kij tam z nim, POLSKA !!!

Eternit 20.02.2010 22:28

Soczi 2014?:>

SZYMEK_TSW 20.02.2010 22:29

Szacuneczek dla Małysza :):):)

John1906 20.02.2010 22:30

Adam jest Wielki.
4 medal dla Polski ;)

DarekK_11 20.02.2010 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 857271)
Soczi 2014?:>

Adam nie odpuści tego złota, musi je zdobyć.
Podobne emocje czekają nas za 4 lata :D

WILU TS 20.02.2010 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 857267)
Zabierzcie tego szwajcara bo mi się nie dobrze robi jak go widzę....

Dokładnie,tak mi ten gość działa na nerwy że szok,i nawet nie chodzi o wyniki ale styl bycia...taki klown w sumie

ADAM JESTEŚ WIELKI !


Amman przynajmniej w drużynówce nie zdobędzie medalu i jest to raczej pewne :D

qchar90 20.02.2010 22:33

brawo Adam! wielki szacunek Ty jako jedyny potrafisz wracać!
4 medale olimpijskie, 5 medali mistrzostw swiata!
jestes wielki!
jeszcze ostatniego slowa nie powiedziales, sa jeszcze mistrzostwa swiata w lotach narciarskich i tego krazka Ci brakuje, wierze ze zdobedziesz tam medal, i skacz sto lat panie Adamie!
wielki sportowiec.

DarekK_11 20.02.2010 22:34

Hmm, a ja go lubię, całkiem sympatyczny człowiek :)
Nie zapominajcie jak zachował się gdy Adam zdobył Mistrzostwo Świata w Sapporo ;)

rocco_1906 20.02.2010 22:34

wzruszyłem sie bez kitu...:) Adam jest WIELKI,Adam jest WSPANIAŁY:) ide pić dalej za jego zdrowie ;)

Eternit 20.02.2010 22:39

Sumując noty po pierwszej serii, nasi zawodnicy byli by drużynowo na 4 miejscu, o 0.6 pkt za Finami, kiedy drużnówka?

DarekK_11 20.02.2010 22:41

22 lutego (poniedziałek) o 19

Eternit 20.02.2010 22:42

Kurde... Będzie ciekawie :) nie ma co robić niepotrzebnego ciśnienia, ale dzisiaj pokazali, że są w stanie powalczyć! Brawa także dla Stocha i Huli, bo jakoś o nich cicho a wyniki całkiem całkiem:)

bartek89TS 20.02.2010 22:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 857280)
wzruszyłem sie bez kitu...:) Adam jest WIELKI,Adam jest WSPANIAŁY:) ide pić dalej za jego zdrowie ;)

Dokładnie dokładnie!!!To sa wielkie , wspaniałe i nie zapomniane chwile Polskiego sportu!WIELKI SZACUNEK DLA ADAMA MAŁYSZA!Będe to powtarzał do znudzenia, że nikt nie ma prawa powiedzieć na niego złego słowa !JUSTYNA KOWALCZYK I ADAM MAŁYSZ URATOWALI HONOR POLSKIEGO NARODU na tej Olimpiadzie i chwała Im za to !ZDROIWE NASZYCH MEDALISTÓW !

qchar90 20.02.2010 22:45

Bohdan Tomaszewski dobrze gada, żeby nie dmuchać balonu, i mowi zeby nie mowic ze biegnie po zloto.

brylant17 20.02.2010 22:45

No to teraz liczymy na brąz w drużynówce :P :D Jest jeszcze jakaś szanse na złoto prócz Justyny? czy to już koniec?

Kordel 20.02.2010 22:49

Gdzie ta Soczi sie znajduje?

Eternit 20.02.2010 22:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel (Post 857297)
Gdzie ta Soczi sie znajduje?

Matuszka Rosja

qchar90 20.02.2010 22:52

Sikora i biathlonistki mogą jutro zamieszać. :)
maja dobra forme biegowa, tylko lepsze strzelenie i moze byc jakas niespodzianka jutro.

UniaTarnówZKS1928 20.02.2010 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 857295)
No to teraz liczymy na brąz w drużynówce :P :D Jest jeszcze jakaś szanse na złoto prócz Justyny? czy to już koniec?

ja na brąz nie liczę bo nasi mieli dziś szczęście do warunków no ale wykorzystali to że inni mieli gorzej.

Co do szans medalowych to są takie:
- Kowalczyk na 30 km
- sztafeta pań pod warunkiem że za Maciuszek pobiegnie Nowakowska albo Cyl
- sztafeta biathlonistek
-biathlonistki w masowym
- Sikora w masowym
- drużyna skoczków
- Niedźwiecki na 1500 (wiem wiem że tu jest słaby ale w PŚ był mocny)
- Bachleda Curuś na 1500 (bardzo mocna w PŚ - raz chyba 4 i mam nadzieje że wyciągnie wnioski z zepsutego 1000)
- sztafeta sprinterów Kręzelok/kreczmer (wiemy co się może dziać w sprincie)

pikey 20.02.2010 22:54

Adam dzięki za te wszystkie lata! Jesteś wielki!
To było maximum tego co można było osiągnąć w tych dwóch konkursach! Wytrzymał presję do końca!

Dzięki też dla Pana B. Tomaszewskiego za lekcję stylu i języka polskiego udzieloną Pięknemu Maciejowi!Wielka klasa!
No i dla T. Lisa, który mógłby o wiele lepiej poprowadzić studio niż PM , kiedy PM już olał srebrny medal i wypłynął, że w Soczi Adam musi skakać Lis przytomnie zauważył że konkurs dopiero się zakończył i może by tak nacieszyć się tym medalem trochę , a decyzję o zakończeniu/ kontynuowaniu kariery zostawić samemu zainteresowanemu

qchar90 20.02.2010 22:58

http://www.eurosport.pl/biegi-narcia...46/story.shtml
bardzo ciekawe że nic Steira sie nie oddzywa, a tylko szczekaja trenerzy i astmatyczka ;|
jak mnie ta kobieta denerwuje, jesli by nasza zdyskwalifikowali to musieli by sie wszystkim przyjrzec jak co nie ktore pokonuja zakrety...niech sie lepiej wezma wladze za te leki;]
mam nadziej że Justyna pokaże klase na 30km i pani Marit bedzie ogladala jej plecy, denerwuje mnie ta kobieta...

rafalek 20.02.2010 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez UniaTarnówZKS1928 (Post 857302)
ja na brąz nie liczę bo nasi mieli dziś szczęście do warunków no ale wykorzystali to że inni mieli gorzej.

Co do szans medalowych to są takie:
- Kowalczyk na 30 km
- sztafeta pań pod warunkiem że za Maciuszek pobiegnie Nowakowska albo Cyl
- sztafeta biathlonistek
-biathlonistki w masowym
- Sikora w masowym
- drużyna skoczków
- Niedźwiecki na 1500 (wiem wiem że tu jest słaby ale w PŚ był mocny)
- Bachleda Curuś na 1500 (bardzo mocna w PŚ - raz chyba 4 i mam nadzieje że wyciągnie wnioski z zepsutego 1000)
- sztafeta sprinterów Kręzelok/kreczmer (wiemy co się może dziać w sprincie)

Tobie się chyba z biathlonem pomyliło. Nowakowska i Cyl biegną w biathlonie

Fuks 20.02.2010 23:01

troche odbiegne od tematu, ale polecam ogladnac:

http://sport.tvp.pl/vancouver2010/dy...anislaw-snopek

nie dosc ze naprawde dobry mecz, to pewnie beda powtorki po meczu, a bramka Szwajcarii na 3:2 to mistrzostwo swiata :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl