![]() |
ja nie potrafie zrozumiec czemu Adama odrazu nie puscili, przeciez jak bylo zblizenia na Hannu to ladny wiatr mial, ale Tepesik z Hoferem w h**a polecieli, gdyby ich Gregorek mial to by go puscili ;/
a naszego nie, zdenerowalo mnie to, gdyby skoczyl 140m to z wiewiorem bylby na rowno. |
Najlepiej skwitował to mój stary: "po konkursie Małysz powinien podejśc do Tepesa i Hoffera i im wy.......ic" ;)
|
ehhh jeszcze wierze ze Adam powalczy, to jego ostatni konkurs olimpijski, jedyny scenariusz drugiej seri
Adam wali 140m i Ammann musi sie spiac i wali daleko na dwie nogi...ehhh marzenia... |
Zdobycie brążowego med też były dużym wyczynem, nie bawcie się w niektórych spinaczy z TVP.. poza tym moze i nawet zakończyć na miejscu poza podium, także pozostaje trzymać kciuki "chociaż" za to srebro!!
|
Cytat:
Prawda jest też taka że Amman miał za wysokie noty. A więc bez względu na to jak skoczy teraz to został w 1 serii oszukany. BRAWO ADAM! |
Zabierzcie tego szwajcara bo mi się nie dobrze robi jak go widzę....
|
Cytat:
no niestety nie ma upragnionego złota... Ale trzeba się cieszyć, Adam po raz kolejny pokazał, że jest WIELKI! |
brawo, brawo, brawo !!
co do Ammanna, to zobaczy jak wypadnie na tle skoczków którzy tez zaczną używać takich zapięć jak on..zresztą kij tam z nim, POLSKA !!! |
Soczi 2014?:>
|
Szacuneczek dla Małysza :):):)
|
Adam jest Wielki.
4 medal dla Polski ;) |
Cytat:
Podobne emocje czekają nas za 4 lata :D |
Cytat:
ADAM JESTEŚ WIELKI ! Amman przynajmniej w drużynówce nie zdobędzie medalu i jest to raczej pewne :D |
brawo Adam! wielki szacunek Ty jako jedyny potrafisz wracać!
4 medale olimpijskie, 5 medali mistrzostw swiata! jestes wielki! jeszcze ostatniego slowa nie powiedziales, sa jeszcze mistrzostwa swiata w lotach narciarskich i tego krazka Ci brakuje, wierze ze zdobedziesz tam medal, i skacz sto lat panie Adamie! wielki sportowiec. |
Hmm, a ja go lubię, całkiem sympatyczny człowiek :)
Nie zapominajcie jak zachował się gdy Adam zdobył Mistrzostwo Świata w Sapporo ;) |
wzruszyłem sie bez kitu...:) Adam jest WIELKI,Adam jest WSPANIAŁY:) ide pić dalej za jego zdrowie ;)
|
Sumując noty po pierwszej serii, nasi zawodnicy byli by drużynowo na 4 miejscu, o 0.6 pkt za Finami, kiedy drużnówka?
|
22 lutego (poniedziałek) o 19
|
Kurde... Będzie ciekawie :) nie ma co robić niepotrzebnego ciśnienia, ale dzisiaj pokazali, że są w stanie powalczyć! Brawa także dla Stocha i Huli, bo jakoś o nich cicho a wyniki całkiem całkiem:)
|
Cytat:
|
Bohdan Tomaszewski dobrze gada, żeby nie dmuchać balonu, i mowi zeby nie mowic ze biegnie po zloto.
|
No to teraz liczymy na brąz w drużynówce :P :D Jest jeszcze jakaś szanse na złoto prócz Justyny? czy to już koniec?
|
Gdzie ta Soczi sie znajduje?
|
Cytat:
|
Sikora i biathlonistki mogą jutro zamieszać. :)
maja dobra forme biegowa, tylko lepsze strzelenie i moze byc jakas niespodzianka jutro. |
Cytat:
Co do szans medalowych to są takie: - Kowalczyk na 30 km - sztafeta pań pod warunkiem że za Maciuszek pobiegnie Nowakowska albo Cyl - sztafeta biathlonistek -biathlonistki w masowym - Sikora w masowym - drużyna skoczków - Niedźwiecki na 1500 (wiem wiem że tu jest słaby ale w PŚ był mocny) - Bachleda Curuś na 1500 (bardzo mocna w PŚ - raz chyba 4 i mam nadzieje że wyciągnie wnioski z zepsutego 1000) - sztafeta sprinterów Kręzelok/kreczmer (wiemy co się może dziać w sprincie) |
Adam dzięki za te wszystkie lata! Jesteś wielki!
To było maximum tego co można było osiągnąć w tych dwóch konkursach! Wytrzymał presję do końca! Dzięki też dla Pana B. Tomaszewskiego za lekcję stylu i języka polskiego udzieloną Pięknemu Maciejowi!Wielka klasa! No i dla T. Lisa, który mógłby o wiele lepiej poprowadzić studio niż PM , kiedy PM już olał srebrny medal i wypłynął, że w Soczi Adam musi skakać Lis przytomnie zauważył że konkurs dopiero się zakończył i może by tak nacieszyć się tym medalem trochę , a decyzję o zakończeniu/ kontynuowaniu kariery zostawić samemu zainteresowanemu |
http://www.eurosport.pl/biegi-narcia...46/story.shtml
bardzo ciekawe że nic Steira sie nie oddzywa, a tylko szczekaja trenerzy i astmatyczka ;| jak mnie ta kobieta denerwuje, jesli by nasza zdyskwalifikowali to musieli by sie wszystkim przyjrzec jak co nie ktore pokonuja zakrety...niech sie lepiej wezma wladze za te leki;] mam nadziej że Justyna pokaże klase na 30km i pani Marit bedzie ogladala jej plecy, denerwuje mnie ta kobieta... |
Cytat:
|
troche odbiegne od tematu, ale polecam ogladnac:
http://sport.tvp.pl/vancouver2010/dy...anislaw-snopek nie dosc ze naprawde dobry mecz, to pewnie beda powtorki po meczu, a bramka Szwajcarii na 3:2 to mistrzostwo swiata :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl