Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

lorddavy 14.03.2012 22:18

Śląsk chyba gra największa pytę jaką ostatnio widziałem. Nawet nasza rąbanka to przy ich występach kosmos. W Gdyni 1 ligowy zespół środka tabeli robi z nimi co chce. Faktycznie najlepiej trafić na zwycięzcę tej pary.

palikot 14.03.2012 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bomba (Post 1230712)
Najlepiej będzie wylosować Arkę/Śląsk w półfinale i w tej słabej lidze zająć minimum 4 miejsce, wtedy będą puchary.

Zapomnij. Tę pare trafi Legiunia Warszawska :)

Tominho 15.03.2012 00:13

Gorzej będzie jeśli to my trafimy na Legię...

Wojtas 15.03.2012 00:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1230732)
Zapomnij. Tę pare trafi Legiunia Warszawska :)



Losowanie bedzie w siedzibie n -sport?

pewnie kule juz poznaczone :lol:

Nehiar 15.03.2012 01:03

Najważniejsze, żeby nie trafić na Legie, bo daje to jakieś szanse na puchary, nawet przy przegranej w finale z Legią(o ile oba zespoły dojdą do finału ...), o ile oczywiście Legia zostanie mistrzem, co niestety/stety jest coraz bardziej realne.

Dani 15.03.2012 05:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1230752)
Losowanie bedzie w siedzibie n -sport?

pewnie kule juz poznaczone :lol:

A wiadomo kiedy to losowanie będzie ?

rafkur 15.03.2012 07:55

Jak trafimy na Legię to też nie ma dramatu bo w Polsce standardem jest "my wam ligę wy nam puchar" a jak nie trudno się domyślić oni do końca będą walczyć o mistrza - w odróżnieniu od nas chyba raczej.
W klubie wraca stare ciągle poparte szarą eminencją Kapka więc układ dość prawdopodobny.

Proud 15.03.2012 08:15

Najpierw to my przejdźmy Amikę.

Przypominam wszystkim, że jeszcze jest drugi mecz na R22, gdzie w tym sezonie nie jest problemem wygrać gościom.

Sialalalala 15.03.2012 11:28

wylosujemy arkę :)

_ukoL 15.03.2012 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1230750)
Gorzej będzie jeśli to my trafimy na Legię...

Będą chcieli dla prestiżu finału na Narodowym ustawić by w finale grała Legia z Wisłą/Lechem, bo jeszcze nie awansowaliśmy, żeby piać z zachwytu.

Ajax 15.03.2012 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 1230770)
Najpierw to my przejdźmy Amikę.

Przypominam wszystkim, że jeszcze jest drugi mecz na R22, gdzie w tym sezonie nie jest problemem wygrać gościom.

Dokładnie żeby ostudzić gorące głowy nasze tuzy ostatni razy wygrały w Krakowie 04.12.2012:)

Wit.Ek. 15.03.2012 13:16


Arti napisał

Jeśli mistrz zdobędzie także pp to do le wchodzi finalista pp
Jeśli drużyna z miejsca 2 lub 3 zdobędzie pp to do le wchodzi dodatkowo drużyna z miejsca 4.


Zapamiętajcie to co napisał Arti.
Napisane prosto i prawdziwie.
Przeglądnąłem Regulaminy Rozgrywek, które opisują kto kiedy pod jakimi warunkami jest kwalifikowany do eliminacji LE.

drag 15.03.2012 13:37

Bardzo dobra wiadomosc , byle trafic na Arke i w lidze mozemy wszystko przegrać. Mamy tyle punktow w rankingu ze rozstawieniew 4 rundzie jest prawdopodobne trzeba to wykorzystac i wtedy bedzie spokoj na lata.

1q2 15.03.2012 14:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafkur (Post 1230766)
Jak trafimy na Legię to też nie ma dramatu bo w Polsce standardem jest "my wam ligę wy nam puchar" a jak nie trudno się domyślić oni do końca będą walczyć o mistrza - w odróżnieniu od nas chyba raczej.
W klubie wraca stare ciągle poparte szarą eminencją Kapka więc układ dość prawdopodobny.

To by było dobre;) , bo tak jak nam przyjdzie walczyć 'po sportowemu' to czarno to widzę.
Ale najpierw to trza przejść Amike - przy obecnej naszej grze to szanse nadal oscylują gdzieś tak na poziomie 50 procent, przy 1-0 to trochę więcej.
Mecz u siebie nie jest żadnym atutem, do tego gra wygląda tak że wynik jest kwestią jedynie przypadku

matysiuk 17.03.2012 11:28

I ciekawe jak zostanie rozpatrzona sytuacja z walkowerem przeciwko Legi, bo jeśli tak to będą musieli się napocić żeby awansować do tego półfinału :p

Karamazow 17.03.2012 11:43

Jeśli przejdziemy Amice to czekają was bezsenne noce do losowania, w końcu możemy trafić na Barcelonę z Warszawy.

michael 17.03.2012 12:37

Legia powinna dostac walkowera, bo wydaje mi się, że wpisanie gościa do podstawowej jedenastki, gdy siedzi On na ławie jest konkretnym wykroczeniem. Ale jak znam życie do Legii wszystko ujdzie na sucho.

Co do losowania to jest ono na stadionie Legii? Czyli będzie jak z losowaniem 1/4, które miało miejsce bodajże w siedzibie ITI i Legia wylosowała "najmocniejszego" przeciwnika, czyli Gryf. Teraz bedzie podobnie jak znam życie, czyli teoretycznie najsłabszy zespół dla stolicy.

Nie róbcie jaj, że nasi piłkarze i Probierz to aż tacy frajerzy żeby nie wykorzystać 1-0 na wyjezdzie i rewanż u siebie. Myślę, że spokojnie awansują, PP jest priorytetem.
;]

mitmichael 17.03.2012 12:39

W poniedzialek ma zapasc decyzja - jezeli bedzie walkower to Legia u Siebie spokojnie bedzie mogła go odrobic - takie jest moje zdanie.

martin_6 17.03.2012 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1231417)
W poniedzialek ma zapasc decyzja - jezeli bedzie walkower to Legia u Siebie spokojnie bedzie mogła go odrobic - takie jest moje zdanie.

Tak - będzie mogła. Ale mimo wszystko zapowiada się w takim przypadku nerwówka (szczególnie jeśli szybko nie padnie bramka, a najlepiej dwie), niekoniecznie z happy endem. Osobiście, mimo że życzę Legii jak najgorzej, to uważam że uciekanie się do takich regulaminowych kruczków nie ma nic wspólnego z duchem gry. Jaki realny wpływ na wynik meczu miała zamiana Jędrzejczyk<->Rzeźniczak? Żaden.

Cytat:

Będą chcieli dla prestiżu finału na Narodowym ustawić by w finale grała Legia z Wisłą/Lechem, bo jeszcze nie awansowaliśmy, żeby piać z zachwytu.
Ta... już superpuchar pokazał, jak bardzo góra chce zobaczyć tego typu mecz na Narodowym...

Ajax 17.03.2012 13:05

Jeśli będzie walkower Legia wygra 5-0 i będzie po problemie:)

amauri1990 17.03.2012 13:14

martin_6: wg przepisów Jędrzejczyk był tak samo nieuprawniony do gry w pierwszej 11 Legii jak Leo Messi. Gdyby to zagrał Leoś, byłoby święte oburzenie i chyba protest Gryfa uznałbyś za zasadny? A że Jędrzejczyk jest dużo słabszy od Leosia, to już tylko Legii wina że tak słabych piłkarzy zatrudnia... ;)

martin_6 17.03.2012 13:39

Porównanie Jędrzejczyka i Messiego nie na miejscu. Jędrzejczyk mógł zagrać bez problemów, wystarczyło to zgłosić do sędziego przed rozpoczęciem spotkania (zresztą nie wiadomo, czy tego nie zrobiono, jeśli tak, to sprawy nie ma). Jeśli dokonano zmiany, ale nie spełniono jakichś formalnych wymagań, to dla mnie to nie jest jakieś zachowanie nie fair ani znaczące pogwałcenie reguł gry. Już widzę, jak byś nawoływał do walkowera - powiedzmy - dla Żydów, jakby przez niedbalstwo takiego Krzoski podobna sytuacja zdarzyła się nam w meczu z nimi.

amauri1990 17.03.2012 14:12

Nie nawoływałbym, ale w obliczu obowiązujących przepisów, trzeba byłoby pogodzić się z walkowerem. Takie sa przepisy gry w piłkę, a że są absurdalne - trudno, brak powtórek też jest absurdalny. Może kiedyś to zmienią.
Jeżeli Leoś jest zbyt przerysowany, to wyobraź sobie sytuację, w której wystawia Legia wystawia na Gryfa młodego bramkarza, jakiegoś juniora, zapisują to w protokole. Już się napastnicy Gryfa cieszą, a tu niespodzianka, Kuciak na linii. Tutaj protest tez byłby nie z duchem gry?

Czy może nie z duchem gry jest robienie w chuja przeciwników w momencie, w którym nie wolno?

martin_6 17.03.2012 14:20

Nie muszę sobie wyobrażać jakichś wydumanych sytuacji. Ja się odnoszę do tej i podobnych sytuacji. Uważam że walkowery w przypadkach tego typu pomyłek (nie mów, że wystawienie Jędrzejczyka zamiast Rzeźniczaka to robienie przeciwników w chuja, bądźmy poważni!) są niezgodne z duchem gry. Skoro sam piszesz, że przepisy są absurdalne, to po co ich w następnym akapicie bronisz?

markowywislak 19.03.2012 12:28

Widzę że nikt tutaj nie pisze od DWÓCH DNI biorąc pod uwagę że mecz jest za około 30 godzin!!
Co do meczu to myślę że Wisła awansuje bo ma atut własnego boiska(szkoda że szrot zagraniczny tego nie docenia).
Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak Awans.Jeżeli piłkarzyki spierD**ą jednobramkową zaliczkę to myśle że można zaintonować głośne: "WYPIERDALAĆ"!
Co do biletów to jest marnie.Mecz jest wliczony w karnet ale nie oszukujmy się 12 tysięcy karnetowiczów nie przyjdzie i myśle że frekwencja będzie oscylować w granicach 11-12 tysięcy.
Do jutra na R22;-)

WiślakMyślenice 19.03.2012 12:35

W sprawie frekwencji- bądź co bądź niezła akcja odnośnie dnia wagarowicza z biletem i późniejszym niepytaniem w szkole. Tylko niezła, ponieważ mało który dyrektor będzie sobie zawracał tym gitarę. Nie byłem ostatnio w Krakowie, lecz zapewne plakaty są jedynie na paru afiszach (o zgrozo przy kinie Kijów, Azory czy Armii Krajowej). TVP Kraków? Cisza. Raz na dzień reklama w radiu o "emocjach do ostatniej sekundy tylko na R22".

To ZA MAŁO!

sanmac 19.03.2012 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1231927)
W sprawie frekwencji- bądź co bądź niezła akcja odnośnie dnia wagarowicza z biletem i późniejszym niepytaniem w szkole. Tylko niezła, ponieważ mało który dyrektor będzie sobie zawracał tym gitarę. Nie byłem ostatnio w Krakowie, lecz zapewne plakaty są jedynie na paru afiszach (o zgrozo przy kinie Kijów, Azory czy Armii Krajowej). TVP Kraków? Cisza. Raz na dzień reklama w radiu o "emocjach do ostatniej sekundy tylko na R22".

To ZA MAŁO!

Wiślaku z Myślenic a może raczej z okolic...zanim następnym razem będziesz wypowiadał się w takiej kwestii to zastanów się lepiej bo tak mi się wydaję że iloraz Twojej inteligencji jest bardzo mały.Czy boli cię to że coś takiego ma miejsce na "o zgrozo na Azorach,Przy kinie Kijów czy nawet na Armii Krajowej"???Mam to gdzieś gdzie wisi ważne że jest a jak dla Ciebie to za mało to szoruj do klubu,uklęknij na kolana i poproś żeby Ci dali więcej plakatów bo w Myślenicach i okolicach nie ma ani jednego!!!Powodzenia a od Azorów to WARA!!!

WiślakMyślenice 19.03.2012 14:19

A Twój il.inteligencji nie pozwala na zauważenie faktu, że w ww. miejscach te plakaty są ZBĘDNE? Wiadomo, że to właśnie prowiślackie osiedla robią frekwencję, nawet rodzinne Myślenice.

Możesz być pewny, że od nast. meczu plakatów "u nas" będzie znacznie więcej ;)

Młyn nie potrzebuje akcji marketingowych. Zapełnić trzeba pozostałe sektory, bo na meczach "topowych" frekwencja oscyluje wokół 20-28 tys.

Pytanie- zapełnisz ich fanatykami, czy raczej tzw. "januszami" czy amatorami kiełbasek, popcornu, dobrego futbolu i resztą?

tarantulaw2 19.03.2012 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1231949)
A Twój il.inteligencji nie pozwala na zauważenie faktu, że w ww. miejscach te plakaty są ZBĘDNE? Wiadomo, że to właśnie prowiślackie osiedla robią frekwencję, nawet rodzinne Myślenice.

Możesz być pewny, że od nast. meczu plakatów "u nas" będzie znacznie więcej ;)

Młyn nie potrzebuje akcji marketingowych. Zapełnić trzeba pozostałe sektory, bo na meczach "topowych" frekwencja oscyluje wokół 20-28 tys.

Pytanie- zapełnisz ich fanatykami, czy raczej tzw. "januszami" czy amatorami kiełbasek, popcornu, dobrego futbolu i resztą?

Widać, że nie masz zielonego pojęcia o sytuacji kibicowskiej w Krakowie. Tak się składa, że Azory były i są Wiślackie. Może nie całkiem tak, jak kiedyś, ale są. Był zresztą kiedyś tutaj taki temat, zresztą założony przeze mnie, i tam było częściowo napisane co i jak. Więc Ty się tym razem nie popisałeś.
EOT.

sanmac 19.03.2012 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WiślakMyślenice (Post 1231949)
A Twój il.inteligencji nie pozwala na zauważenie faktu, że w ww. miejscach te plakaty są ZBĘDNE? Wiadomo, że to właśnie prowiślackie osiedla robią frekwencję, nawet rodzinne Myślenice.

Możesz być pewny, że od nast. meczu plakatów "u nas" będzie znacznie więcej ;)

Młyn nie potrzebuje akcji marketingowych. Zapełnić trzeba pozostałe sektory, bo na meczach "topowych" frekwencja oscyluje wokół 20-28 tys.

Pytanie- zapełnisz ich fanatykami, czy raczej tzw. "januszami" czy amatorami kiełbasek, popcornu, dobrego futbolu i resztą?

No to teraz dałeś mi do myślenia z Twoim stwierdzeniem i podejściem do "PRO-WIŚLACKICH MIEJSC" Mam do Ciebie takie proste i bardzo łatwe pytanie na które pewnie udzielisz mi bardzo wyczerpującej odpowiedzi...Czy Ty uważasz że na stadionie w innym kraju gdzie na mecz przychodzi 30 tyś kibiców to wszyscy są fanatykami a nikt nie jest "januszem z .......oną kiełbaską w ręce"???
Takie bzdury piszesz i głosisz ,że ja się później nie dziwie że rodzą się nie jasności odnośnie wielu tematów:mysli:
Dział Marketingu kuleje i dobrze o tym wiemy,tym bardziej wiemy że nie dzieje się to od wczoraj więc to gdzie jest dany plakat kompletnie mnie nie ziębi ani nie rusza!!!

A tak na marginesie to prawdziwy fanatyk wie kiedy i gdzie i o której jest mecz...więc poruszając ten temat sam sobie przeczysz,bo właśnie takie plakaty zachęcają właśnie takich "januszów" do przyjścia na mecz:-)

Pomyśl co by to było jakby dział marketingu przez pomyłkę dał informacje na plakacie KIEŁBASKA GRATIS:lol: ale to już tak na wesoło:lol:

mitmichael 19.03.2012 17:48

Dopiero we wtorek bedzie wiadomo kto bedzie mogł zagrac - zeby nie bylo znowu jaj, ze skład jest podawany na minuty przed meczem. Troche to denerwujace skoro wiemy, ze nie kazdy jest w stanie zastapic innych w pierwszym składzie.

Elefant 19.03.2012 19:11

Mecz jak z Dynamo Tbilisi.
Awans niewiele zmieni, wtopa może zaważyć na sytuacji Wisły w najbliższych latach.

Cytat:

Każdy kto jest kibicem Wisły powinien zrobić wszystko, aby nas wspierać, bez względu na zawodników, którzy aktualnie grają. Ludzie przychodzą tutaj kibicować od 1906 roku. To tradycja, która przechodzi na pokolenia.
:mysli:

Ja tam bym wolał, żeby nasze treneiro zamiast strofować kibiców, bo powodów do strofowania za bardzo chyba nie ma, przekazał tą prostą prawdę swoim zawodnikom.

Nie chciałbym znowu usłyszeć

Cytat:

Podeszliśmy do spotkania na większym luzie, niż zwykle a jak się tak zaczyna mecz, to później trudno się podnieść.
Bez krwi i potu zostawionego na murawie nie będzie awansu, że też takie proste prawdy trzeba pisać. Lech to nie GKS, odrobienie choćby jednej bramki może być bardzo trudne.
Mimo wszystko myślę, że awansujemy.

Daja`n 19.03.2012 20:08

Nie ma co ukrywać że jutro zagramy o uratowanie tego sezonu.Bo w lidze to już nie poszalejemy.JJJBG!!!

Wojtas 20.03.2012 00:18

Uhuhhu

spodziewam sie jutro kopania po nogach na wyjatkowo wysokim poziomie,mam nadzieje ze to wygramy :D

Arboleda i jego palec nawet Amice nie pomoze,musimy to wygrac!

Wszyscy na mecz.

WISŁAZWE 20.03.2012 10:38

Mam nadzieję, że kopacze którzy noszą koszulkę z Białą Gwiazdą na piersi zdają sobie sprawę z tego, że dzisiejszy mecz jest jedyną realną szansą na przedłużenie umierających szans na grę w przyszłym sezonie w Europie.

Ciężki to będzie mecz, znowu nie wiemy kto jest kontuzjowany, kogo zabraknie. Dobrze, że klub chociaż informuje, kto za kartki pauzuje, bo niedługo to może i o tym nie będziemy informować w celu ''zasłony dymnej'' przed naszymi rywali.

Pojęcia nie mam na co ma się dziś przygotować, Amica jest beznadziejnie słaba, ale my też nie pokazujemy niczego nadzwyczajnego, powtórka z ligi i 0-0 czy z PP wymęczone i szczęśliwe 1-0. Wcale się nie dziwię, jak my to jeszcze przegramy, nie chcą być złym prorokiem i nie skomentuje tego.

Gdzie szukać plusów ?

Amica musi zaatakować, może to nam pomoże i zagramy z kontry szybko strzelając bramkę. Może, może...
Genkov przypomniał sobie jak się bramki strzela! - drugi plus.

Więcej plusów nie widzę, no chyba że brak Jirsaka :>

funkykoval 20.03.2012 10:38

Jezeli wyeliminujemy Amike, to praktycznie stracą szansę na puchary...... zawsze jeden zespół z wyższym współczynnikiem UEFA mniej....

kozimtsw 20.03.2012 10:48

Legia nie została ukarana walkowerem i słusznie, bo do naruszeń przepisów gry nie doszło. Dołączam zeskanowany link z przepisów gry w piłkę nożną. ''7 a'' wszystko wyjaśnia. http://www.imageshack.us/f/855/obraz4001.jpg/

Ktoś pisał, że takie zachowanie to robienie przeciwnika w ''balona" Przecież sprawozdanie wypisane przez kierownika Legii nie dotarło do drużyny gospodarzy, ale bezpośrednio do sędziego. Może Legia miała przynieść gospodarzom listę zawodników, pozycję na jakiej będą grać, podać taktykę na stałe fragmenty itd? Przecież wszyscy kierownicy zespołów TMEkstraklasy posiadają wiedzę na temat przepisów gry w piłkę nożną. Wyobrażacie sobie, aby kierownik Wisełki zarządził cztery zmiany ?! Nie, bo on wie, co może, a czego nie.

Co do dzisiejszego meczu - trzeba awansować! Innej możliwości pod uwagę nie biorę. W półfinale życzyłbym sobie WKS:)

elliot_ness 20.03.2012 12:56

Mam tylko nadzieję ,ze dzisiaj w Wiśle nie nastapi syndrom stagnacji obojętności i zwykłego wyrachowania. W legii gdy kończyły się kontrakty takim kopaczom jak Grzelak,Szałachowski ,Giza totalnie olewali ostatnie kolejki i ważne mecze dla drużyny. Powód ? Po co umierać za drużynę w której juz nie będzie sie grało.Przypominam ,że 8 zawodnikom kończą się kontrakty a jeszcze żaden nie dostał odpowiedzi czy Wisła jest zainteresowana dalszą współpracą. Mimo wszystko wierzę w "profesjonalizm" naszych piłkarzy.

karas1983 20.03.2012 13:03

Można też na to spojrzeć z innej perspektywy. Tacy gracze jak Jirsak, Paljic, Nunez czy Lamey czy Jaliens raczej nie będą rozchwytywani i trudno im będzie znaleźć klub, który zaoferuje lepsze od Wisły warunki, więc powinni ze wszystkich sił walczyć o to aby przekonać włodarzy Wisły do przedłużenia z Nimi kontraktów.

Inna sprawa, że są Nam raczej zbędni i chyba to wiedzą.

mitmichael 20.03.2012 14:22

A kadry jak nie ma podanej tak nie ma - ciekawe czy znowu bedziemy przecierac oczy ze zdziwienia jak sie pokaze Nasz skład


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl