![]() |
Śląsk chyba gra największa pytę jaką ostatnio widziałem. Nawet nasza rąbanka to przy ich występach kosmos. W Gdyni 1 ligowy zespół środka tabeli robi z nimi co chce. Faktycznie najlepiej trafić na zwycięzcę tej pary.
|
Cytat:
|
Gorzej będzie jeśli to my trafimy na Legię...
|
Cytat:
Losowanie bedzie w siedzibie n -sport? pewnie kule juz poznaczone :lol: |
Najważniejsze, żeby nie trafić na Legie, bo daje to jakieś szanse na puchary, nawet przy przegranej w finale z Legią(o ile oba zespoły dojdą do finału ...), o ile oczywiście Legia zostanie mistrzem, co niestety/stety jest coraz bardziej realne.
|
Cytat:
|
Jak trafimy na Legię to też nie ma dramatu bo w Polsce standardem jest "my wam ligę wy nam puchar" a jak nie trudno się domyślić oni do końca będą walczyć o mistrza - w odróżnieniu od nas chyba raczej.
W klubie wraca stare ciągle poparte szarą eminencją Kapka więc układ dość prawdopodobny. |
Najpierw to my przejdźmy Amikę.
Przypominam wszystkim, że jeszcze jest drugi mecz na R22, gdzie w tym sezonie nie jest problemem wygrać gościom. |
wylosujemy arkę :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Arti napisał Jeśli mistrz zdobędzie także pp to do le wchodzi finalista pp Jeśli drużyna z miejsca 2 lub 3 zdobędzie pp to do le wchodzi dodatkowo drużyna z miejsca 4. Zapamiętajcie to co napisał Arti. Napisane prosto i prawdziwie. Przeglądnąłem Regulaminy Rozgrywek, które opisują kto kiedy pod jakimi warunkami jest kwalifikowany do eliminacji LE. |
Bardzo dobra wiadomosc , byle trafic na Arke i w lidze mozemy wszystko przegrać. Mamy tyle punktow w rankingu ze rozstawieniew 4 rundzie jest prawdopodobne trzeba to wykorzystac i wtedy bedzie spokoj na lata.
|
Cytat:
Ale najpierw to trza przejść Amike - przy obecnej naszej grze to szanse nadal oscylują gdzieś tak na poziomie 50 procent, przy 1-0 to trochę więcej. Mecz u siebie nie jest żadnym atutem, do tego gra wygląda tak że wynik jest kwestią jedynie przypadku |
I ciekawe jak zostanie rozpatrzona sytuacja z walkowerem przeciwko Legi, bo jeśli tak to będą musieli się napocić żeby awansować do tego półfinału :p
|
Jeśli przejdziemy Amice to czekają was bezsenne noce do losowania, w końcu możemy trafić na Barcelonę z Warszawy.
|
Legia powinna dostac walkowera, bo wydaje mi się, że wpisanie gościa do podstawowej jedenastki, gdy siedzi On na ławie jest konkretnym wykroczeniem. Ale jak znam życie do Legii wszystko ujdzie na sucho.
Co do losowania to jest ono na stadionie Legii? Czyli będzie jak z losowaniem 1/4, które miało miejsce bodajże w siedzibie ITI i Legia wylosowała "najmocniejszego" przeciwnika, czyli Gryf. Teraz bedzie podobnie jak znam życie, czyli teoretycznie najsłabszy zespół dla stolicy. Nie róbcie jaj, że nasi piłkarze i Probierz to aż tacy frajerzy żeby nie wykorzystać 1-0 na wyjezdzie i rewanż u siebie. Myślę, że spokojnie awansują, PP jest priorytetem. ;] |
W poniedzialek ma zapasc decyzja - jezeli bedzie walkower to Legia u Siebie spokojnie bedzie mogła go odrobic - takie jest moje zdanie.
|
Cytat:
Cytat:
|
Jeśli będzie walkower Legia wygra 5-0 i będzie po problemie:)
|
martin_6: wg przepisów Jędrzejczyk był tak samo nieuprawniony do gry w pierwszej 11 Legii jak Leo Messi. Gdyby to zagrał Leoś, byłoby święte oburzenie i chyba protest Gryfa uznałbyś za zasadny? A że Jędrzejczyk jest dużo słabszy od Leosia, to już tylko Legii wina że tak słabych piłkarzy zatrudnia... ;)
|
Porównanie Jędrzejczyka i Messiego nie na miejscu. Jędrzejczyk mógł zagrać bez problemów, wystarczyło to zgłosić do sędziego przed rozpoczęciem spotkania (zresztą nie wiadomo, czy tego nie zrobiono, jeśli tak, to sprawy nie ma). Jeśli dokonano zmiany, ale nie spełniono jakichś formalnych wymagań, to dla mnie to nie jest jakieś zachowanie nie fair ani znaczące pogwałcenie reguł gry. Już widzę, jak byś nawoływał do walkowera - powiedzmy - dla Żydów, jakby przez niedbalstwo takiego Krzoski podobna sytuacja zdarzyła się nam w meczu z nimi.
|
Nie nawoływałbym, ale w obliczu obowiązujących przepisów, trzeba byłoby pogodzić się z walkowerem. Takie sa przepisy gry w piłkę, a że są absurdalne - trudno, brak powtórek też jest absurdalny. Może kiedyś to zmienią.
Jeżeli Leoś jest zbyt przerysowany, to wyobraź sobie sytuację, w której wystawia Legia wystawia na Gryfa młodego bramkarza, jakiegoś juniora, zapisują to w protokole. Już się napastnicy Gryfa cieszą, a tu niespodzianka, Kuciak na linii. Tutaj protest tez byłby nie z duchem gry? Czy może nie z duchem gry jest robienie w chuja przeciwników w momencie, w którym nie wolno? |
Nie muszę sobie wyobrażać jakichś wydumanych sytuacji. Ja się odnoszę do tej i podobnych sytuacji. Uważam że walkowery w przypadkach tego typu pomyłek (nie mów, że wystawienie Jędrzejczyka zamiast Rzeźniczaka to robienie przeciwników w chuja, bądźmy poważni!) są niezgodne z duchem gry. Skoro sam piszesz, że przepisy są absurdalne, to po co ich w następnym akapicie bronisz?
|
Widzę że nikt tutaj nie pisze od DWÓCH DNI biorąc pod uwagę że mecz jest za około 30 godzin!!
Co do meczu to myślę że Wisła awansuje bo ma atut własnego boiska(szkoda że szrot zagraniczny tego nie docenia). Nie wyobrażam sobie innego scenariusza jak Awans.Jeżeli piłkarzyki spierD**ą jednobramkową zaliczkę to myśle że można zaintonować głośne: "WYPIERDALAĆ"! Co do biletów to jest marnie.Mecz jest wliczony w karnet ale nie oszukujmy się 12 tysięcy karnetowiczów nie przyjdzie i myśle że frekwencja będzie oscylować w granicach 11-12 tysięcy. Do jutra na R22;-) |
W sprawie frekwencji- bądź co bądź niezła akcja odnośnie dnia wagarowicza z biletem i późniejszym niepytaniem w szkole. Tylko niezła, ponieważ mało który dyrektor będzie sobie zawracał tym gitarę. Nie byłem ostatnio w Krakowie, lecz zapewne plakaty są jedynie na paru afiszach (o zgrozo przy kinie Kijów, Azory czy Armii Krajowej). TVP Kraków? Cisza. Raz na dzień reklama w radiu o "emocjach do ostatniej sekundy tylko na R22".
To ZA MAŁO! |
Cytat:
|
A Twój il.inteligencji nie pozwala na zauważenie faktu, że w ww. miejscach te plakaty są ZBĘDNE? Wiadomo, że to właśnie prowiślackie osiedla robią frekwencję, nawet rodzinne Myślenice.
Możesz być pewny, że od nast. meczu plakatów "u nas" będzie znacznie więcej ;) Młyn nie potrzebuje akcji marketingowych. Zapełnić trzeba pozostałe sektory, bo na meczach "topowych" frekwencja oscyluje wokół 20-28 tys. Pytanie- zapełnisz ich fanatykami, czy raczej tzw. "januszami" czy amatorami kiełbasek, popcornu, dobrego futbolu i resztą? |
Cytat:
EOT. |
Cytat:
Takie bzdury piszesz i głosisz ,że ja się później nie dziwie że rodzą się nie jasności odnośnie wielu tematów:mysli: Dział Marketingu kuleje i dobrze o tym wiemy,tym bardziej wiemy że nie dzieje się to od wczoraj więc to gdzie jest dany plakat kompletnie mnie nie ziębi ani nie rusza!!! A tak na marginesie to prawdziwy fanatyk wie kiedy i gdzie i o której jest mecz...więc poruszając ten temat sam sobie przeczysz,bo właśnie takie plakaty zachęcają właśnie takich "januszów" do przyjścia na mecz:-) Pomyśl co by to było jakby dział marketingu przez pomyłkę dał informacje na plakacie KIEŁBASKA GRATIS:lol: ale to już tak na wesoło:lol: |
Dopiero we wtorek bedzie wiadomo kto bedzie mogł zagrac - zeby nie bylo znowu jaj, ze skład jest podawany na minuty przed meczem. Troche to denerwujace skoro wiemy, ze nie kazdy jest w stanie zastapic innych w pierwszym składzie.
|
Mecz jak z Dynamo Tbilisi.
Awans niewiele zmieni, wtopa może zaważyć na sytuacji Wisły w najbliższych latach. Cytat:
Ja tam bym wolał, żeby nasze treneiro zamiast strofować kibiców, bo powodów do strofowania za bardzo chyba nie ma, przekazał tą prostą prawdę swoim zawodnikom. Nie chciałbym znowu usłyszeć Cytat:
Mimo wszystko myślę, że awansujemy. |
Nie ma co ukrywać że jutro zagramy o uratowanie tego sezonu.Bo w lidze to już nie poszalejemy.JJJBG!!!
|
Uhuhhu
spodziewam sie jutro kopania po nogach na wyjatkowo wysokim poziomie,mam nadzieje ze to wygramy :D Arboleda i jego palec nawet Amice nie pomoze,musimy to wygrac! Wszyscy na mecz. |
Mam nadzieję, że kopacze którzy noszą koszulkę z Białą Gwiazdą na piersi zdają sobie sprawę z tego, że dzisiejszy mecz jest jedyną realną szansą na przedłużenie umierających szans na grę w przyszłym sezonie w Europie.
Ciężki to będzie mecz, znowu nie wiemy kto jest kontuzjowany, kogo zabraknie. Dobrze, że klub chociaż informuje, kto za kartki pauzuje, bo niedługo to może i o tym nie będziemy informować w celu ''zasłony dymnej'' przed naszymi rywali. Pojęcia nie mam na co ma się dziś przygotować, Amica jest beznadziejnie słaba, ale my też nie pokazujemy niczego nadzwyczajnego, powtórka z ligi i 0-0 czy z PP wymęczone i szczęśliwe 1-0. Wcale się nie dziwię, jak my to jeszcze przegramy, nie chcą być złym prorokiem i nie skomentuje tego. Gdzie szukać plusów ? Amica musi zaatakować, może to nam pomoże i zagramy z kontry szybko strzelając bramkę. Może, może... Genkov przypomniał sobie jak się bramki strzela! - drugi plus. Więcej plusów nie widzę, no chyba że brak Jirsaka :> |
Jezeli wyeliminujemy Amike, to praktycznie stracą szansę na puchary...... zawsze jeden zespół z wyższym współczynnikiem UEFA mniej....
|
Legia nie została ukarana walkowerem i słusznie, bo do naruszeń przepisów gry nie doszło. Dołączam zeskanowany link z przepisów gry w piłkę nożną. ''7 a'' wszystko wyjaśnia. http://www.imageshack.us/f/855/obraz4001.jpg/
Ktoś pisał, że takie zachowanie to robienie przeciwnika w ''balona" Przecież sprawozdanie wypisane przez kierownika Legii nie dotarło do drużyny gospodarzy, ale bezpośrednio do sędziego. Może Legia miała przynieść gospodarzom listę zawodników, pozycję na jakiej będą grać, podać taktykę na stałe fragmenty itd? Przecież wszyscy kierownicy zespołów TMEkstraklasy posiadają wiedzę na temat przepisów gry w piłkę nożną. Wyobrażacie sobie, aby kierownik Wisełki zarządził cztery zmiany ?! Nie, bo on wie, co może, a czego nie. Co do dzisiejszego meczu - trzeba awansować! Innej możliwości pod uwagę nie biorę. W półfinale życzyłbym sobie WKS:) |
Mam tylko nadzieję ,ze dzisiaj w Wiśle nie nastapi syndrom stagnacji obojętności i zwykłego wyrachowania. W legii gdy kończyły się kontrakty takim kopaczom jak Grzelak,Szałachowski ,Giza totalnie olewali ostatnie kolejki i ważne mecze dla drużyny. Powód ? Po co umierać za drużynę w której juz nie będzie sie grało.Przypominam ,że 8 zawodnikom kończą się kontrakty a jeszcze żaden nie dostał odpowiedzi czy Wisła jest zainteresowana dalszą współpracą. Mimo wszystko wierzę w "profesjonalizm" naszych piłkarzy.
|
Można też na to spojrzeć z innej perspektywy. Tacy gracze jak Jirsak, Paljic, Nunez czy Lamey czy Jaliens raczej nie będą rozchwytywani i trudno im będzie znaleźć klub, który zaoferuje lepsze od Wisły warunki, więc powinni ze wszystkich sił walczyć o to aby przekonać włodarzy Wisły do przedłużenia z Nimi kontraktów.
Inna sprawa, że są Nam raczej zbędni i chyba to wiedzą. |
A kadry jak nie ma podanej tak nie ma - ciekawe czy znowu bedziemy przecierac oczy ze zdziwienia jak sie pokaze Nasz skład
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl