Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

tofik 13.03.2012 12:15

Brak pucharów to nie koniec świata.
Może słabe miejsce w lidze i brak pp spowoduje jakiś impuls do inwestycji, a nie tylko do wymiany szkoleniowców

Drozd 13.03.2012 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1230021)
Brak pucharów to nie koniec świata.

Spadek do trzeciej ligi też nie. :/

Inwestycje nic nie dadzą, bo nawet najlepszy piłkarz jak przyjdzie do takiego burdelu to w tydzień zapomni jak sie gra w piłkę. Jak zobaczy podejście do obowiązków, poziom zaangażowania, bazę treningową, trenera który podskakuje przy linii to sobie pomyśli, po co ja się mam męczyć, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nawet jak sie będę kopał po czole przecież tych drewniaków z ławy za mnie nie wpuszczą. Całe szczęście że miasto ładne i w sklepach tanio.

Lepsza jest drużyna bez wyróżniających się zawodników, ale inteligentnie prowadzona na zasadach zdrowej rywalizacji o miejsce w składzie. Niż plejada gwiazdeczek z przerostem ego. Zwolnienie Moskala to KARDYNALNY BŁĄD, a zatrudnienie Probierza to zwyczajny SABOTAŻ. Z każdym tygodniem będzie to wyraźniej widać. Już połowa ma urazy. Zaraz nie będzie winnych kompromitacji. A zarząd niewinny jak zwykle.

koniak 13.03.2012 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1230021)
Brak pucharów to nie koniec świata.
Może słabe miejsce w lidze i brak pp spowoduje jakiś impuls do inwestycji, a nie tylko do wymiany szkoleniowców

Jeżeli u nas impulsu do inwestycji nie daje niewątpliwy sukces jakim jest gra na wiosnę w pucharach, to o czym my rozmawiamy.

Swoją drogą szkoda będzie tych pkt zdobytych w tym sezonie, jeżeli w następnym nie ugramy nic...

tofik 13.03.2012 12:32

Przed ligą mistrzów też się nigdy nie wzmacniamy a tam jest o co grać = o dużą kasę. Dlatego nie zdziwił mnie brak inwestycji przed LE. Może w takim razie przeciwny biegun czyli pucharów brak zmotywuje do inwestycji. Jak widać sukcesy są dla właściciela momentem do zaprzestania dzialania a nie do "pójścia za ciosem"
Bodaj po tym 8mym miejscu się zaangażował bardziej niż po mistrzostwach polski, a przed walką o LM

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 1230030)
Nie, wogóle to nie koniec świata :lol: Przykład kuchenek w tym sezonie. Brak pucharów i od razu włączony program oszczędnościowy na zawodnikach zaczynając a na trenerze kończąc.

Po Levadii też był plan oszczednościowy, a puchary były, jak w mordę strzelił :)

podszywacz 13.03.2012 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1230021)
Brak pucharów to nie koniec świata.
Może słabe miejsce w lidze i brak pp spowoduje jakiś impuls do inwestycji, a nie tylko do wymiany szkoleniowców

Nie, wogóle to nie koniec świata :lol: Przykład kuchenek w tym sezonie. Brak pucharów i od razu włączony program oszczędnościowy na zawodnikach zaczynając a na trenerze kończąc. Z drugiej strony w razie sukcesów jakim niewątpliwie było wyjście z grupy LE, sztab będzie znowu trąbił że mamy świetny zespół, nikt nie odszedł i nie potrzebujemy wzmocnień. Albo jak będą większe sukcesy to zarobione pieniądze pójdą na obsługę długu TF.

63.5 Kg 13.03.2012 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1230022)
Spadek do trzeciej ligi też nie. :/

Inwestycje nic nie dadzą, bo nawet najlepszy piłkarz jak przyjdzie do takiego burdelu to w tydzień zapomni jak sie gra w piłkę. Jak zobaczy podejście do obowiązków, poziom zaangażowania, bazę treningową, trenera który podskakuje przy linii to sobie pomyśli, po co ja się mam męczyć, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nawet jak sie będę kopał po czole przecież tych drewniaków z ławy za mnie nie wpuszczą. Całe szczęście że miasto ładne i w sklepach tanio.

Lepsza jest drużyna bez wyróżniających się zawodników, ale inteligentnie prowadzona na zasadach zdrowej rywalizacji o miejsce w składzie. Niż plejada gwiazdeczek z przerostem ego. Zwolnienie Moskala to KARDYNALNY BŁĄD, a zatrudnienie Probierza to zwyczajny SABOTAŻ. Z każdym tygodniem będzie to wyraźniej widać. Już połowa ma urazy. Zaraz nie będzie winnych kompromitacji. A zarząd niewinny jak zwykle.

To bedziemy chodzic na 3 lige...
Chodzilo sie na 2 wiec na 3 tez mozna no chyba ze dla Ciebie to cos strasznego i przestaniesz byc kibicem/fanem? Wisły...

luke1906 13.03.2012 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1230022)
Spadek do trzeciej ligi też nie. :/

Ku.rwa rozwiążą klub bez pucharów! Sodoma i gomora. Niektórym jak widzę ostatnie dosyć tłuste lata zaburzyły rzeczywistość.
Uświadomcie sobie jeden z drugim, że brak mistrzostwa czy pucharów czy ch.uj wie czego jeszcze to nie jest żaden koniec świata. Ot za kilka lat tytuł będzie smakował lepiej.

A na dzień dzisiejszy skupcie się lepiej na dobrej zabawie przy R22. Albo weźcie dziewczynę do kina czy gdzieś za miasto. Będziecie zdrowsi. Zwłaszcza jak się okaże, że dzisiaj Lech, a za tydzień Ruch zakończą nasz sezon.

koniak 13.03.2012 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1230029)
Przed ligą mistrzów też się nigdy nie wzmacniamy a tam jest o co grać = o dużą kasę. Dlatego nie zdziwił mnie brak inwestycji przed LE. Może w takim razie przeciwny biegun czyli pucharów brak zmotywuje do inwestycji. Jak widać sukcesy są dla właściciela momentem do zaprzestania dzialania a nie do "pójścia za ciosem"
Bodaj po tym 8mym miejscu się zaangażował bardziej niż po mistrzostwach polski, a przed walką o LM

Nie zgodzę się z tym większym zaangażowaniem. Błaszczykowski został sprzedany za 3 bańki, Dudka chyba tez wtedy poszedł za jakieś 2 a z transferów gotówkowych do nas to tylko Cwielong i Jirsak mi przychodzi do glowy, do tego Niedzielan no i Kosowski, który to wszystko ciągnął i dzięki któremu Zieńczuk grał na 200 % możliwości. Do tego koniec zabaw z trenerami, postawienie na Skorżę, który to wszystko poukładał. Szkoda że Cupiał nie postawił wtedy interesów klubu ponad prywatnymi animozjami ( Kosowski), bo wtedy w pucharach mogliśmy wiele osiągnąć.

Drozd 13.03.2012 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1230033)
To bedziemy chodzic na 3 lige...
Chodzilo sie na 2 wiec na 3 tez mozna no chyba ze dla Ciebie to cos strasznego i przestaniesz byc kibicem/fanem? Wisły...

A Ty się będziesz cieszył że kibicujesz trzecioligowej drużynie?

Jeżeli Ci się wydaje że kibic tym lepszy im słabszej drużynie kibicuje to mam dla ciebie brutalną informację. To brednia. Kibic jest tym lepszy im więcej od drużyny oczekuje, zarazem samemu więcej dając. Kibic który po frajersko przegranym meczu krzyczy "nic się nie stało" to kretyn. Wie to każdy kto był na meczu wiadomo którym.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1230034)
Ku.rwa rozwiążą klub bez pucharów! Sodoma i gomora. Niektórym jak widzę ostatnie dosyć tłuste lata zaburzyły rzeczywistość.
Uświadomcie sobie jeden z drugim, że brak mistrzostwa czy pucharów czy ch.uj wie czego jeszcze to nie jest żaden koniec świata. Ot za kilka lat tytuł będzie smakował lepiej.

A na dzień dzisiejszy skupcie się lepiej na dobrej zabawie przy R22. Albo weźcie dziewczynę do kina czy gdzieś za miasto. Będziecie zdrowsi. Zwłaszcza jak się okaże, że dzisiaj Lech, a za tydzień Ruch zakończą nasz sezon.

To w końcu jak jest? Wywalili Moskala żeby ratować puchary, które tak naprawdę nie są potrzebne? Czy wywalili Moskala bo prędzej ludzie zaakceptują zmianę Probierz na Smuda niż Moskal na Smuda?

A kto mówi ze to koniec świata? To tylko wtopa nic więcej. Czasami potrzebna na otrzeźwienie, ale bez żalu otrzeźwienia nie będzie.

Arked 13.03.2012 13:43

Kibic zawsze życzy swojej drużynie jak najlepiej, to oczywiste. Brak awansu fo pucharów będzie dla Wisły katastrofą.

montypajton 13.03.2012 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1230047)
A Ty się będziesz cieszył że kibicujesz trzecioligowej drużynie?

Jeżeli Ci się wydaje że kibic tym lepszy im słabszej drużynie kibicuje to mam dla ciebie brutalną informację. To brednia. Kibic jest tym lepszy im więcej od drużyny oczekuje, zarazem samemu więcej dając. Kibic który po frajersko przegranym meczu krzyczy "nic się nie stało" to kretyn. Wie to każdy kto był na meczu wiadomo którym.


Nie no teraz to pojechałeś. Co to według Ciebie dobry kibic? Skoro jest kibc dobry to może też być kibic zły, nieprawdaż? Podziel się z nami tymi rewelacjami Drogi Droździe.

Ja zawsze sądziłem że są kibice wierni, wierniejsi i tzw kibice sukcesu. I tym kibic wierniejszy im dłużej wspiera swoją drużynę bez względu na klasę rozgrywek i ewentualny splendor który danym rozgrywkom towarzyszy. Owszem trzeba od swojej drużyny wymagać, ale chyba nie twierdzisz że w momencie kiedy ukochana drużyna tych wymagań nie spełnia, ot tak można przestać ją wspierać? To nie na tym chyba polega, Drogi Droździe kibicowanie?

aguero20 13.03.2012 14:05

Mam pytanie , będzie gdzieś transmitowany mecz dzisiaj ???

ukasek 13.03.2012 14:06

Tvn turbo ...

vote-for-mikey 13.03.2012 14:31

Denerwująca maniera zapanowała w klubie od jakiegoś czasu - nie podawanie kto znalazł się w 18 meczowej.

Wszystko wskazuje na to, że pojechali w składzie:
Jovanić, Pareiko
Bunoza, Chavez, Czekaj, Diaz, Jaliens
Brud, Garguła, Jirsak, Kirm, Nunez, Paljić, Stanek, Wilk
Iliev, Biton, Szewczyk

Zagramy pewnie defensywniej, licząc na czyste konto i jakąś kontrę, czyli powtórka z meczu ligowego.

El'kabat 13.03.2012 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1230006)
Panowie nie pojechal ani Genkov ani Meliksonm ani Jovanovic...

Za dzisiejszym DP.

Zobaczymy znowu Kirma i Paljica od poczatku ,a Iliev na tych ruchomych piaskach bedzie oddychał plecami po 60 min i tyle by było z gry dzisiaj.
Ciężko to widze,obysmy sie tam nie zbłaźnili przed tymi frajerami bo widzieliśmy wszyscy jak to wyglądało na R22 i to z przewagą do tego jednego zawodnika.

....ica człowieka trafia,jak jada na Lecha Brudy i jakieś Stanki...

zgrybus 13.03.2012 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1230066)
Zobaczymy znowu Kirma i Paljica od poczatku ,a Iliev na tych ruchomych piaskach bedzie oddychał plecami po 60 min i tyle by było z gry dzisiaj.
Ciężko to widze,obysmy sie tam nie zbłaźnili przed tymi frajerami bo widzieliśmy wszyscy jak to wyglądało na R22 i to z przewagą do tego jednego zawodnika.

....ica człowieka trafia,jak jada na Lecha Brudy i jakieś Stanki...

A pomyśleć że nie dawno każdy chciał w składzie mieć samych Polakow/Wychowanków :)

WiślakMyślenice 13.03.2012 14:46

Wprowadzać można, nikt nie broni. Ale nie w obecnej sytuacji punktowej w tabeli, gdzie największą szansę mamy właśnie w wyszydzanym PP.

El'kabat 13.03.2012 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1230070)
A pomyśleć że nie dawno każdy chciał w składzie mieć samych Polakow/Wychowanków :)

Posiadanie Polaków/Wychowanków w składzie jest rzeczą świetną,ale tylko wtedy gdy prezentują sobą odpowiedni poziom piłkarski.Niestety tutaj jesteśmy jakieś 10 lat za Legią.

Bo patrząc na poprzednie mecze takiego Bruda to strach sie bać co ten chłopak zrobi na boisku.
Czekaj tak samo,kiedyś z niego może być świetny obrońca,ale obecnie przez rok czy dwa powinien się jeszcze ogrywać na wypożyczeniu.

63.5 Kg 13.03.2012 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1230047)
A Ty się będziesz cieszył że kibicujesz trzecioligowej drużynie?

Jeżeli Ci się wydaje że kibic tym lepszy im słabszej drużynie kibicuje to mam dla ciebie brutalną informację. To brednia. Kibic jest tym lepszy im więcej od drużyny oczekuje, zarazem samemu więcej dając. Kibic który po frajersko przegranym meczu krzyczy "nic się nie stało" to kretyn. Wie to każdy kto był na meczu wiadomo którym.



To w końcu jak jest? Wywalili Moskala żeby ratować puchary, które tak naprawdę nie są potrzebne? Czy wywalili Moskala bo prędzej ludzie zaakceptują zmianę Probierz na Smuda niż Moskal na Smuda?

A kto mówi ze to koniec świata? To tylko wtopa nic więcej. Czasami potrzebna na otrzeźwienie, ale bez żalu otrzeźwienia nie będzie.

Nie bede sie cieszyl ze kibicuje druzynie 3 ligowej ale tez nie potne sie z tego powodu.
Ja nie ma nic do polityki swojego klubu bo od tego sa rozni ludzie.
Skoro oni nie potrafia poprowadzic Wisły odpowiednio to ja tym bardziej nie jestem w stanie nic zrobic.
Uwierz mi nie skanduje po meczu ze nic sie nie stalo,nie uwazam sie tez za kretyna i uwierz mi ze mnie tez krew zalewa z tym co sie dzieje w tym klubie od paru lat ale...

...My nie mzoemy tego zmienic...co bedzie to bedzie,nie odwroce sie od klubu na ktorego mecze chodze ponad 20 lat...

sportnh 13.03.2012 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1230065)
Denerwująca maniera zapanowała w klubie od jakiegoś czasu - nie podawanie kto znalazł się w 18 meczowej.

Wszystko wskazuje na to, że pojechali w składzie:
Jovanić, Pareiko
Bunoza, Chavez, Czekaj, Diaz, Jaliens
Brud, Garguła, Jirsak, Kirm, Nunez, Paljić, Stanek, Wilk
Iliev, Biton, Szewczyk

Zagramy pewnie defensywniej, licząc na czyste konto i jakąś kontrę, czyli powtórka z meczu ligowego.

wtf ? a MAOR?

borys 13.03.2012 15:53

Maora ani Marko nie ma. To naprawde zapowiada sie na masakre biorac pod uwage ze Iliev po pierwszej polowie bedzie oddychal rekawami.


Lamey i Czekaj tez chyba nie w pelni sprawni wiec:

Pareiko
Jaliens-Bunoza-Chavez-Diaz
Kirm-Wilk-Nunez-Paljic
Biton-Iliev

Lawka: Brud, Gargula, Jirsak, Stanek, Szewczyk

MASAKRA!

sportnh 13.03.2012 15:58

borys czemu nie ma tych dwoch ?

El'kabat 13.03.2012 16:03

Przecież wiadomo było od wczoraj już ze Maor kontuzja i Marko tez nie jedzie.
Dokładajac do tego kontuzje Lameya to ciekawe jak Probierz obrone ustali..

mihaq 13.03.2012 16:04

Może się uda dowieźć zero z tyłu do końca. Paradoksalnie jeśli będziemy zmuszeni do chowania się za podwójną gardą, to może strzelimy coś z kontry, ale największe szanse na strzelenie gola to: a). samobój amiki, b). prezent od amiki i jakieś sam na sam, c). karny dla Wisły.

aguero20 13.03.2012 16:17

amica pewnie wyjdzie z takim albo może troche zmienionym składzie jak ostastnio więc słabo to widze...

felipe 13.03.2012 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mihaq (Post 1230100)
Może się uda dowieźć zero z tyłu do końca.

Nadzieja umiera ostatnia, ale czuje, że nas dzisiaj powiozą dwójką / trójką lekko. Nie z taką patologią w obronie, umówmy się...
Nadzieja, że Sergei będzie mieć dzień konia. Bo to, ze dostanie szanse by się wykazać jest więcej niż pewne.

2:1 dla Amiki biorę w ciemno, w Krakowie odrabiamy :)

blanco 13.03.2012 17:07

Skąd wiadomo,że nie ma Maora i Marko ?

Jeśli to prawda dostaniemy po dupie dziś z tym kalectwem w pierwszym składzie.

Tomek81 13.03.2012 17:08

w pucharach na wyjeździe to trzeba gola strzelić, a nie grać na 0 z tyłu ;)

fond 13.03.2012 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borys (Post 1230093)
Maora ani Marko nie ma. To naprawde zapowiada sie na masakre biorac pod uwage ze Iliev po pierwszej polowie bedzie oddychal rekawami.


Lamey i Czekaj tez chyba nie w pelni sprawni wiec:

Pareiko
Jaliens-Bunoza-Chavez-Diaz
Kirm-Wilk-Nunez-Paljic
Biton-Iliev

Lawka: Brud, Gargula, Jirsak, Stanek, Szewczyk

MASAKRA!

Toż to skład na Ligę Mistrzów :lol: Do czego to doszło :-/

Ma_niek 13.03.2012 17:23

No przecież Moskal mówił że wzmocnienia nie potrzebne bo mamy szeroka kadre to o co pretensje teraz?.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl