![]() |
Brak pucharów to nie koniec świata.
Może słabe miejsce w lidze i brak pp spowoduje jakiś impuls do inwestycji, a nie tylko do wymiany szkoleniowców |
Cytat:
Inwestycje nic nie dadzą, bo nawet najlepszy piłkarz jak przyjdzie do takiego burdelu to w tydzień zapomni jak sie gra w piłkę. Jak zobaczy podejście do obowiązków, poziom zaangażowania, bazę treningową, trenera który podskakuje przy linii to sobie pomyśli, po co ja się mam męczyć, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nawet jak sie będę kopał po czole przecież tych drewniaków z ławy za mnie nie wpuszczą. Całe szczęście że miasto ładne i w sklepach tanio. Lepsza jest drużyna bez wyróżniających się zawodników, ale inteligentnie prowadzona na zasadach zdrowej rywalizacji o miejsce w składzie. Niż plejada gwiazdeczek z przerostem ego. Zwolnienie Moskala to KARDYNALNY BŁĄD, a zatrudnienie Probierza to zwyczajny SABOTAŻ. Z każdym tygodniem będzie to wyraźniej widać. Już połowa ma urazy. Zaraz nie będzie winnych kompromitacji. A zarząd niewinny jak zwykle. |
Cytat:
Swoją drogą szkoda będzie tych pkt zdobytych w tym sezonie, jeżeli w następnym nie ugramy nic... |
Przed ligą mistrzów też się nigdy nie wzmacniamy a tam jest o co grać = o dużą kasę. Dlatego nie zdziwił mnie brak inwestycji przed LE. Może w takim razie przeciwny biegun czyli pucharów brak zmotywuje do inwestycji. Jak widać sukcesy są dla właściciela momentem do zaprzestania dzialania a nie do "pójścia za ciosem"
Bodaj po tym 8mym miejscu się zaangażował bardziej niż po mistrzostwach polski, a przed walką o LM Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Chodzilo sie na 2 wiec na 3 tez mozna no chyba ze dla Ciebie to cos strasznego i przestaniesz byc kibicem/fanem? Wisły... |
Cytat:
Uświadomcie sobie jeden z drugim, że brak mistrzostwa czy pucharów czy ch.uj wie czego jeszcze to nie jest żaden koniec świata. Ot za kilka lat tytuł będzie smakował lepiej. A na dzień dzisiejszy skupcie się lepiej na dobrej zabawie przy R22. Albo weźcie dziewczynę do kina czy gdzieś za miasto. Będziecie zdrowsi. Zwłaszcza jak się okaże, że dzisiaj Lech, a za tydzień Ruch zakończą nasz sezon. |
Cytat:
|
Cytat:
Jeżeli Ci się wydaje że kibic tym lepszy im słabszej drużynie kibicuje to mam dla ciebie brutalną informację. To brednia. Kibic jest tym lepszy im więcej od drużyny oczekuje, zarazem samemu więcej dając. Kibic który po frajersko przegranym meczu krzyczy "nic się nie stało" to kretyn. Wie to każdy kto był na meczu wiadomo którym. Cytat:
A kto mówi ze to koniec świata? To tylko wtopa nic więcej. Czasami potrzebna na otrzeźwienie, ale bez żalu otrzeźwienia nie będzie. |
Kibic zawsze życzy swojej drużynie jak najlepiej, to oczywiste. Brak awansu fo pucharów będzie dla Wisły katastrofą.
|
Cytat:
Nie no teraz to pojechałeś. Co to według Ciebie dobry kibic? Skoro jest kibc dobry to może też być kibic zły, nieprawdaż? Podziel się z nami tymi rewelacjami Drogi Droździe. Ja zawsze sądziłem że są kibice wierni, wierniejsi i tzw kibice sukcesu. I tym kibic wierniejszy im dłużej wspiera swoją drużynę bez względu na klasę rozgrywek i ewentualny splendor który danym rozgrywkom towarzyszy. Owszem trzeba od swojej drużyny wymagać, ale chyba nie twierdzisz że w momencie kiedy ukochana drużyna tych wymagań nie spełnia, ot tak można przestać ją wspierać? To nie na tym chyba polega, Drogi Droździe kibicowanie? |
Mam pytanie , będzie gdzieś transmitowany mecz dzisiaj ???
|
Tvn turbo ...
|
Denerwująca maniera zapanowała w klubie od jakiegoś czasu - nie podawanie kto znalazł się w 18 meczowej.
Wszystko wskazuje na to, że pojechali w składzie: Jovanić, Pareiko Bunoza, Chavez, Czekaj, Diaz, Jaliens Brud, Garguła, Jirsak, Kirm, Nunez, Paljić, Stanek, Wilk Iliev, Biton, Szewczyk Zagramy pewnie defensywniej, licząc na czyste konto i jakąś kontrę, czyli powtórka z meczu ligowego. |
Cytat:
Ciężko to widze,obysmy sie tam nie zbłaźnili przed tymi frajerami bo widzieliśmy wszyscy jak to wyglądało na R22 i to z przewagą do tego jednego zawodnika. ....ica człowieka trafia,jak jada na Lecha Brudy i jakieś Stanki... |
Cytat:
|
Wprowadzać można, nikt nie broni. Ale nie w obecnej sytuacji punktowej w tabeli, gdzie największą szansę mamy właśnie w wyszydzanym PP.
|
Cytat:
Bo patrząc na poprzednie mecze takiego Bruda to strach sie bać co ten chłopak zrobi na boisku. Czekaj tak samo,kiedyś z niego może być świetny obrońca,ale obecnie przez rok czy dwa powinien się jeszcze ogrywać na wypożyczeniu. |
Cytat:
Ja nie ma nic do polityki swojego klubu bo od tego sa rozni ludzie. Skoro oni nie potrafia poprowadzic Wisły odpowiednio to ja tym bardziej nie jestem w stanie nic zrobic. Uwierz mi nie skanduje po meczu ze nic sie nie stalo,nie uwazam sie tez za kretyna i uwierz mi ze mnie tez krew zalewa z tym co sie dzieje w tym klubie od paru lat ale... ...My nie mzoemy tego zmienic...co bedzie to bedzie,nie odwroce sie od klubu na ktorego mecze chodze ponad 20 lat... |
Cytat:
|
Maora ani Marko nie ma. To naprawde zapowiada sie na masakre biorac pod uwage ze Iliev po pierwszej polowie bedzie oddychal rekawami.
Lamey i Czekaj tez chyba nie w pelni sprawni wiec: Pareiko Jaliens-Bunoza-Chavez-Diaz Kirm-Wilk-Nunez-Paljic Biton-Iliev Lawka: Brud, Gargula, Jirsak, Stanek, Szewczyk MASAKRA! |
borys czemu nie ma tych dwoch ?
|
Przecież wiadomo było od wczoraj już ze Maor kontuzja i Marko tez nie jedzie.
Dokładajac do tego kontuzje Lameya to ciekawe jak Probierz obrone ustali.. |
Może się uda dowieźć zero z tyłu do końca. Paradoksalnie jeśli będziemy zmuszeni do chowania się za podwójną gardą, to może strzelimy coś z kontry, ale największe szanse na strzelenie gola to: a). samobój amiki, b). prezent od amiki i jakieś sam na sam, c). karny dla Wisły.
|
amica pewnie wyjdzie z takim albo może troche zmienionym składzie jak ostastnio więc słabo to widze...
|
Cytat:
Nadzieja, że Sergei będzie mieć dzień konia. Bo to, ze dostanie szanse by się wykazać jest więcej niż pewne. 2:1 dla Amiki biorę w ciemno, w Krakowie odrabiamy :) |
Skąd wiadomo,że nie ma Maora i Marko ?
Jeśli to prawda dostaniemy po dupie dziś z tym kalectwem w pierwszym składzie. |
w pucharach na wyjeździe to trzeba gola strzelić, a nie grać na 0 z tyłu ;)
|
Cytat:
|
No przecież Moskal mówił że wzmocnienia nie potrzebne bo mamy szeroka kadre to o co pretensje teraz?.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl