Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

kacpaw91 13.03.2012 21:45

W przypadku, gdy PP zdobędzie MP to w pucharach gra finalista PP?

Jeżeli przejdziemy dalej to mam nadzieję, że nie trafimy w 1/2 na Legię.

maqz 13.03.2012 21:49

Ktos wie, kto zostal zawodnikiem meczu?...Bunoza?

Kocur 13.03.2012 21:52

Ten Puchar to jest być albo nie być dla klubu bo chyba trzeba być po 2 litrach wódki żeby sądzić że się załapiemy na pudło w tym sezonie :)


Wynik cieszy - jak zawsze. Wygląda na to że Amica walczy w lidze a puchar Wiśle odpuściła ... zresztą cholera wie.

vote-for-mikey 13.03.2012 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez westersyl (Post 1230229)
Już wcześniej pisałem że Kirm w Słowenii to nie jest od grania tylko od zapi, a całą grę robią za niego trochę lepsi koledzy. Dlatego jest tam wystawiany w pierwszej 11.

Zdaję sobie z tego sprawę, i w poprzednim sezonie tak właśnie grał w Wiśle - zapieprzał w obronie, w ataku, ciągnął piłkę po skrzydle. W tym sezonie jeszcze tego nie widzieliśmy za dużo. Sądzę, że dużo mu dała bramka w meczu przeciwko Szkocji, i teraz powoli będzie wracał ten Kiro z wiosny zeszłego roku.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1230232)
To Wisła źle nie grała i te pasiaste koszulki leszka :lol: Kiedy gramy rewanż? 23? czy 22?

Szczerze? Podobały mi się. W końcu jakieś niebieskie, a nie pedalskie błękity ;)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1230246)
W przypadku, gdy PP zdobędzie MP to w pucharach gra finalista PP?

Nie tylko MP, ale ktokolwiek, kto ligę skończy na podium (czyt. w pucharach)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1230257)
Ten Puchar to jest być albo nie być dla klubu bo chyba trzeba być po 2 litrach wódki żeby sądzić że się załapiemy na pudło w tym sezonie :)

Wynik cieszy - jak zawsze. Wygląda na to że Amica walczy w lidze a puchar Wiśle odpuściła ... zresztą cholera wie.

Na pudło nie, ale 4 miejsce jest w zasięgu, a jest bardzo duża szansa, że w półfinale PP będą 3 drużyny z podium plus Wisła.

Amica nie wyglądała jakby odpuściła. Zagrali najmocniejszym składem, nie odpuszczali piłek... Na pewno nie odpuścił odpuścił sobie koleś, który bierze łapówki za to, że ciągle ta sama chujova firma kładzie murawę :D

Dzideek 13.03.2012 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1230246)
W przypadku, gdy PP zdobędzie MP to w pucharach gra finalista PP?

Jeśli Śląsk wygrałby naszą Ekstraklasę i zgarnął Puchar Polski, to jedyną szansą na grę w pucharach byłaby wysoka lokata w naszej lidze. Bycie finalistą w PP nic nie daje

mitmichael 13.03.2012 21:52

Moskal potrzebowal czasu i teraz Probierz potrzebuje czasu - NIC WIECEJ

wojteqs80 13.03.2012 21:55

Po tym meczu jestem pewny naszego występu w półfinale PP , Amica w Krakowie nie ma szans odrobić strat. A poza tym Probierz juz w Jadze pokazał swój pomysł na grę w pucharze.

babing 13.03.2012 22:09

Widziałem mecz w necie - mecz raczej słaby, duży fuks - amica lepsza. Zagotowane głowy proszę o chwilę refleksji. No i ekipa wyjazdowa nie słyszalna. Czyżby mikrofony źle ustawili?

Fuks 13.03.2012 22:31

Nie wiem dlaczego, ale ja tam Nuneza to bym zostawił. Ma swoje wady, głównie głupie zachowania bez piłki, częste symulki i ostre faule, ale mi sie on nawet podoba w trakcie gry. Wiadomo, zdarzaja sie niepotrzebne kiwki, ale on w zdecydowanej wiekszosci sytuacji wie co chce zrobic, i to robi. Ma dobre podania, lekkość w operowaniu piłką, potrafi sie zastawic i kiwnąć. Nikt nie jest idealny, ale on nie jest aż taki zły, jak tu sporo osob na forum o nim pisze. Nam naprawde brakuje zawodnikow, ktorzy wiedzą co robic na boisku, a on wydaje sie wiedziec bardzo dobrze.

mihaq 13.03.2012 22:32

Miałem dziś dylemat: iśc pograć z kumplami na sali czy obejrzeć mecz. Wybrałem to pierwsze, więc zdążyłem na ostatnie 15 minut. Wynik świetny. Ale mam pytanie. Taki znajomy mój poznaniak napisał mi, że Junior Diaz jak zwykle w Poznaniu powinien dostać czerwień. Hm, oczywiście biorę poprawkę na to, że może wyolbrzymiać, ale może ktoś się domyśla o jaką sytuację mogło mu chodzić? Zrobił Diaz coś ewiedentnego? Niech mi ktoś nakreśli tę sytuację, dzięki.

sawko 13.03.2012 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzideek (Post 1230262)
Jeśli Śląsk wygrałby naszą Ekstraklasę i zgarnął Puchar Polski, to jedyną szansą na grę w pucharach byłaby wysoka lokata w naszej lidze. Bycie finalistą w PP nic nie daje


I tutaj sie mylisz, jest dokładnie odwrotnie

kacpaw91 13.03.2012 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 1230331)
Nie wiem dlaczego, ale ja tam Nuneza to bym zostawił. Ma swoje wady, głównie głupie zachowania bez piłki, częste symulki i ostre faule, ale mi sie on nawet podoba w trakcie gry. Wiadomo, zdarzaja sie niepotrzebne kiwki, ale on w zdecydowanej wiekszosci sytuacji wie co chce zrobic, i to robi. Ma dobre podania, lekkość w operowaniu piłką, potrafi sie zastawic i kiwnąć. Nikt nie jest idealny, ale on nie jest aż taki zły, jak tu sporo osob na forum o nim pisze. Nam naprawde brakuje zawodnikow, ktorzy wiedzą co robic na boisku, a on wydaje sie wiedziec bardzo dobrze.

Kolejny Jirsak tym razem za 1 mln euro?

Już prędzej bym Diaza zostawił gdyby nie chcieli za niego więcej niż 400 tysięcy euro.

Baala 13.03.2012 23:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1230368)
Kolejny Jirsak tym razem za 1 mln euro?

Już prędzej bym Diaza zostawił gdyby nie chcieli za niego więcej niż 400 tysięcy euro.

Dziecko weź już zaprzestań pisania tych swoich wypocin. W jednym temacie Jirsak be w drugim Jirsak super.

Co do Nuneza to trzeba brać poprawkę na dwie rzeczy:
- to jego pierwszy sezon w Europie
- to jego pierwszy sezon gdzie gra w środku pomocu

Mam nadzieje że uda się coś ponegocjować z ceną tak jak z Chavezem i że suma jest w dolarach, a nie w euro.

kacpaw91 13.03.2012 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 1230389)
Dziecko weź już zaprzestań pisania tych swoich wypocin. W jednym temacie Jirsak be w drugim Jirsak super.

Co do Nuneza to trzeba brać poprawkę na dwie rzeczy:
- to jego pierwszy sezon w Europie
- to jego pierwszy sezon gdzie gra w środku pomocu

Mam nadzieje że uda się coś ponegocjować z ceną tak jak z Chavezem i że suma jest w dolarach, a nie w euro.

Nie nazywaj mnie dzieckiem bo mam inne zdanie niż Ty - to jest dopiero dziecinne. Jirsak nie jest dla mnie "ani be, ani super". Jest dla mnie jedną wielką zagadką, jego osiągnięcia jednak nie były warte 700 tysięcy za transfer. Nas nie stać na takie ryzyko - nie ta liga. Co nie oznacza, że nie miał potencjału na bycie znacznie lepszym piłkarzem.

I co, że jego pierwszy sezon w Europie? My nie mówimy o piłkarzu 18-letnim, ale o 24-letnim zawodniku, który miał pokazać lepszą jakość niż piłkarze urodzeni w naszym kraju. Wychodząc z takiego założenia, że to jego pierwszy sezon to powinniśmy dać szansę i Beto i Riosowi i kilku innym. Nie jest wart miliona euro.

Lysy 13.03.2012 23:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kacpaw91 (Post 1230394)
Nie nazywaj mnie dzieckiem bo mam inne zdanie niż Ty - to jest dopiero dziecinne. Jirsak nie jest dla mnie "ani be, ani super". Jest dla mnie jedną wielką zagadką, jego osiągnięcia jednak nie były warte 700 tysięcy za transfer. Nas nie stać na takie ryzyko - nie ta liga. Co nie oznacza, że nie miał potencjału na bycie znacznie lepszym piłkarzem.

I co, że jego pierwszy sezon w Europie? My nie mówimy o piłkarzu 18-letnim, ale o 24-letnim zawodniku, który miał pokazać lepszą jakość niż piłkarze urodzeni w naszym kraju. Wychodząc z takiego założenia, że to jego pierwszy sezon to powinniśmy dać szansę i Beto i Riosowi i kilku innym. Nie jest wart miliona euro.

Świetnie napisane, w pełni popieram.Sam byłem bardzo optymistycznie nastawiony oglądając filmy na YT z tym piłkarzem, ale po raz kolejny dałem się nabrać sprytnie powycinanym fragmentom z prawdopodobnie całej karity tego piłkarza.
Nie jest to zawodnik z grona "robiących różnicę" bardziej taki zapchajdziura których to mamy aż nadto. I bynajmniej nie twierdzę tego po ostatnich jego "popisach" w pucharach, gdzie prawdopodobnie sam swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem przyczynił się do odpadnięcia Wisły, lecz na podstawie jego całej "przygody" w Wiśle.

Wojtas 13.03.2012 23:59

Gra Wisly wyglada jak kopanina przed blokiem ,ciezko to ogladac,widzialm potem kawalek Liverpool-Everton i sie zastanawiam kim sa ci ludzie ktorzy u nas w Wisle kopią,bo napewno nie piłkarzami.

Niby taki mecz niby 2 dobre kluby i znane nazwiska,a jakby tak ktos z boku popatrzyl to poziom tak cienki ,ze głowa boli.

Nuneza nalezy spakowac i jak nakszybciej wyslac poleconym tak skad go ktos wynalazl(k***wa kto go nam sciagnał !) ,tak samo Jirsaka.

Natomiast dobrze zagral dzis o dziwo Bunoza,pewny i praktycznie 100% udanych wslizgow.

Zobaczymy jak bedzie w rewanzu,kopanina bedzie pewnie podobna.

Michacho 14.03.2012 00:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojteqs80 (Post 1230273)
Po tym meczu jestem pewny naszego występu w półfinale PP , Amica w Krakowie nie ma szans odrobić strat. A poza tym Probierz juz w Jadze pokazał swój pomysł na grę w pucharze.

Nie można być do końca pewnym ;) oczywiście trzymam kciuki za to, żeby tak było, ale Lech i Wisła, w tym momencie są na podobnym poziomie. W meczach po między Wisłą a Lechem o wygranej decyduje szczęście, nie umiejętności.

Co do samego meczu, to powiem, że słabo. Ofensywa hmm.. :mysli: śpi. Kontrataki (szczególnie w pierwszej połowie) wyglądały tragicznie, jeden - dwóch zawodników leci do przodu i tak gdzieś 30-40 m i wszystko się zatrzymuje, piłkarze Lecha wracają i już po akcji. Zauważalny brak Meliksona na boisku. Obrona nawet dobrze zagrała.

babing 14.03.2012 00:21

Dlaczego kasujecie obiektywne posty? Czy tu jest jakaś cenzura? Pytam, bo jestem nowy?

Aletsch 14.03.2012 00:28

Jak by nie spojrzec pod wodza Probierza 3 mecz na zero w tyłach. Trener musi miec szczescie :)

vote-for-mikey 14.03.2012 00:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1230429)
Natomiast dobrze zagral dzis o dziwo Bunoza,pewny i praktycznie 100% udanych wslizgow.

Generalnie się nudzę, więc małe podsumowanko Bunozy w Wiśle, w poprzednim sezonie:

9 meczów na zero z tyłu (rozegrane 14)
średnio z Bunozą traciliśmy 0,57 bramki na mecz, bez niego 1,5 bramki na mecz (!)

Aletsch 14.03.2012 01:11

Tak dla zorientowania:
"Klub, który zdobędzie IV miejsce w rozgrywkach, reprezentuje Polskę w rozgrywkach UEFA Europa League w sytuacji, gdy wicemistrz Polski lub klub, który zdobędzie III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo ekstraklasy, jest jednocześnie zdobywcą Pucharu Polski, jak też w sytuacji, gdy finalistami rozgrywek o Puchar Polski są Mistrz Polski, wicemistrz Polski lub klub, który zdobędzie III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo ekstraklasy."

babing 14.03.2012 01:38

nie otrzymałem odpowiedzi, dlatego jeszcze raz pytam: Czy na tym forum należy pisać zgodnie z przekonaniami admina, czy można formułować własne wnioski?

Greebo 14.03.2012 06:54

Wyjatkowo pewne to było podanie Bunozy do Chaveza po ktorym ten rownie efektownie (nie)opanował piłkę co po chwili zakończyło sie poprzeczką Stilica.

Żenujacy jest i bramka tego nie zmienia, licze że szybko Jaliens wroci na srodek obrony.

tarantulaw2 14.03.2012 07:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez babing (Post 1230459)
nie otrzymałem odpowiedzi, dlatego jeszcze raz pytam: Czy na tym forum należy pisać zgodnie z przekonaniami admina, czy można formułować własne wnioski?

Masz specjalny temat do takich postów. Poza tym zapoznaj się z regulaminem.

Wracając do tematu - wynik bardzo dobry, a że Amica nie może z Nami od pewnego czasu wygrać - jestem raczej spokojny o awans.

Michacho 14.03.2012 08:54

Na pewno muszą być ostrożni piłkarze Wisły, bo przecież ile razy poznaniacy mogą nie wykorzystywać 100%-owych akcji. Rewanż powinien być ciekawy;)

Belzebub 14.03.2012 10:28

Czyli jak rozumiem slowa Aletscha, w przypadku finału Legia-Wisła i zdobycia przez Legię mistrzostwa, gramy w Lidze Europy z Pucharu Polski, nie zależnie czy go zdobędziemy?? Jeśli przejdziemy Wronki i nie wylosujemy Legii w półfinale, to taki scenariusz wydaje się być prawdopodobny( zarazem praktycznie jedyny) by zagrać w lecie w pucharach..

Co do meczu..Amica miała dwie poprzeczki, my mieliśmy dwie patelnie..Bunoza, Jaliens super..Reszta conajmniej poprawnie..Sedzia pajac, licze, że w rewanżu nasi pocisną z Enrikezem, bo gość grał jakby się fety nawpier...

Ten drugi co komentował to Terlecki? Nie wiem jak wam, ale spoko mi się go słuchało, bo komentuje jak "z boiska", a i 100 razy lepiej mu to wychodzi niz prezentującemu podobny styl Szymkowiakowi..Drugi komentator za bardzo stronniczy..

Ajax 14.03.2012 12:18

Biorąc pod uwagę stan naszej kadry i kartofliska mecz nadzwyczaj udany.

Taką grą mamy szanse na puchary w tym sezonie. (Ale to ugranie to już raczej nie)

Cieszy bardzo pewna gra Bunozy, Jaliensa (długo wieszałem na nim psy ale teraz jest pewnym punktem defensywy)
Smuci nieporadność napastników, pomocników duże problemy z pojedynkami 1 na 1.

U siebie zagramy na 0 z tyłu oby się to przeciw nam nie obróciło.

Arked 14.03.2012 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aletsch (Post 1230446)
Jak by nie spojrzec pod wodza Probierza 3 mecz na zero w tyłach. Trener musi miec szczescie :)

Jak by nie spojrzeć naszym problemem nie było zero z tyłu tylko zero z przodu ;)

Ajax 14.03.2012 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arked (Post 1230550)
Jak by nie spojrzeć naszym problemem nie było zero z tyłu tylko zero z przodu ;)

Jakby nie spojrzeć 3 mecze 3 bramki jest progres:)

Michacho 14.03.2012 14:23

No tak, tylko biorąc pod uwagę fakt, że Wisła grała z Lechem, który też ma problem, słabo gra, nie wykorzystuje okazji do strzelenia, ogólnie poziom gry jest podobny do gry Wisły, to nie ma powodów do zadowolenia. Oczywiście trzeba się cieszyć z bramki strzelonej i niestrzelonych nam:P Jednak nawet jak się uda pokonać Lecha, to taką grą daleko nie zajdziemy.

Nie ma co, Wisła musi zacząć grać zarówno defensywą (jest dobrze) jak i ofensywą. Żeby wygrywać, trzeba strzelać i wykorzystywać okazje. Nad tym muszą jeszcze opracować. Mam nadzieje, że będzie dobrze i już w następnym meczu zdecydowanie lepiej zagrają. Przede wszystkim pewniej i z pomysłem na grę:-)

Aletsch 14.03.2012 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Belzebub (Post 1230501)
w przypadku finału Legia-Wisła i zdobycia przez Legię mistrzostwa, gramy w Lidze Europy z Pucharu Polski, nie zależnie czy go zdobędziemy

Tak by z tego wynikało. Licze na finał Wisła - Legia. I w razie potknięcia mamy "koło ratunkowe"

Smok 14.03.2012 15:08

Nie bardzo rozumiem te zachwyty nadnaszą obroną. Ludzie - Lech miał 2 poprzeczki i jeszcze ze 2 setki, których niewykorzystał. Jakby mial troszkę więcej farta i umiejętnosci, to by były 4 sztuki w siatce naszej.A już conajmniej dwukrotne wystawienie piłki kuchenkorzom jest karygodne dla naszej gry obronnej. My, oprócz bramki, mieliśmy chyba jeszcze tylko jedna setkę niewykorzystaną.
Co do domniemanego karnego. Powtórki nie wykazały na 100% ręki amikosa w polu karnym. Główny raczej nie miał dokładnego oglądu sytuacji (częściowo zasłonięty), a boczny nic nie sygnalizował. Ja odniosłem wrażenie, ze piłka poszła na klatę i być może potem przesmyknęła się po ręce, ale i tak żadnego Wiślaka w pobliżu nie było wtedy.

funkykoval 14.03.2012 15:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Smok (Post 1230602)
Nie bardzo rozumiem te zachwyty nadnaszą obroną. Ludzie - Lech miał 2 poprzeczki i jeszcze ze 2 setki, których niewykorzystał. Jakby mial troszkę więcej farta i umiejętnosci, to by były 4 sztuki w siatce naszej.A już conajmniej dwukrotne wystawienie piłki kuchenkorzom jest karygodne dla naszej gry obronnej. My, oprócz bramki, mieliśmy chyba jeszcze tylko jedna setkę niewykorzystaną.
Co do domniemanego karnego. Powtórki nie wykazały na 100% ręki amikosa w polu karnym. Główny raczej nie miał dokładnego oglądu sytuacji (częściowo zasłonięty), a boczny nic nie sygnalizował. Ja odniosłem wrażenie, ze piłka poszła na klatę i być może potem przesmyknęła się po ręce, ale i tak żadnego Wiślaka w pobliżu nie było wtedy.

Takiej setki jak Biton w I połowie i Nunez w II połowie, to jednak Amika raczej nie miała..... 2 poprzeczki to soczyste i ładne strzały, ale strzał Tonewa nie był 100 % sytuacją, a to co zrobił Biton woła o pomstę do nieba - 5 metrów i czas aby się zapytać "Kotora" (za komentatorem) w który róg mu wsadzić..... Nunez też wyszedł sam na sam w polu karnym - wykończenie godne wręcz Sławka Majaka... To były 2 setki, stuprocentowo zmarnowane przez naszych graczy. Natomiast gol Bunozy to głównie błąd obrony Amikowców...

Zwitter 14.03.2012 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aletsch (Post 1230457)
Tak dla zorientowania:
"Klub, który zdobędzie IV miejsce w rozgrywkach, reprezentuje Polskę w rozgrywkach UEFA Europa League w sytuacji, gdy wicemistrz Polski lub klub, który zdobędzie III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo ekstraklasy, jest jednocześnie zdobywcą Pucharu Polski, jak też w sytuacji, gdy finalistami rozgrywek o Puchar Polski są Mistrz Polski, wicemistrz Polski lub klub, który zdobędzie III miejsce w rozgrywkach o mistrzostwo ekstraklasy."

Może ktoś potwierdzić czy tak jest?
W zeszłym sezonie było inaczej bo Lech był finalistą Pucharu Polski a w pucharach nie zagrał, a w finale zagrał z Legią ale Legia miała puchary zagwarantowane za ligę, gdzie była na trzecim miejscu.
Jak to w końcu jest?

kacpaw91 14.03.2012 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1230618)
Może ktoś potwierdzić czy tak jest?
W zeszłym sezonie było inaczej bo Lech był finalistą Pucharu Polski a w pucharach nie zagrał, a w finale zagrał z Legią ale Legia miała puchary zagwarantowane za ligę, gdzie była na trzecim miejscu.
Jak to w końcu jest?

Legia nie była mistrzem Polski. Był taki sezon, że jak MP zdobył PP to grał finalista (i tak było), a w którymś z następnych zdobył medalista MP i grała czwarta drużyna. Dlatego warto znaleźć jakiś dokument, który to określa.

killzone 14.03.2012 15:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1230618)
Może ktoś potwierdzić czy tak jest?
W zeszłym sezonie było inaczej bo Lech był finalistą Pucharu Polski a w pucharach nie zagrał, a w finale zagrał z Legią ale Legia miała puchary zagwarantowane za ligę, gdzie była na trzecim miejscu.
Jak to w końcu jest?


Hipotetyczna sytuacja nr 1

Liga:
Legia - MP
Wisla - 5 miejsce

Finał Pucharu Polski:
Legia Wisla 1:0

Legia - LM
Wisla - LE

Hipotetyczna sytuacja nr 2

Liga:
Slask - MP
Legia - 2 miejsce
Wisła - 5 miejsce

Finał Pucharu Polski:
Legia - Wisla 1:0

Slask - LM
Legia - LE

Jagul 14.03.2012 18:30

Już dawno przestałem się przejmować tym co Wisła pokazuje w tym sezonie jeżeli chodzi o styl.W tym momencie liczy się tylko i wyłącznie wynik, a że jest korzystny, to trzeba się z tego cieszyć.

elliot_ness 14.03.2012 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwitter (Post 1230618)
Może ktoś potwierdzić czy tak jest?
W zeszłym sezonie było inaczej bo Lech był finalistą Pucharu Polski a w pucharach nie zagrał, a w finale zagrał z Legią ale Legia miała puchary zagwarantowane za ligę, gdzie była na trzecim miejscu.
Jak to w końcu jest?

Legia wygrała PP i jako zdobywca zagrała w LE. Dublowało to się z miejscem w lidze gwarantujacym start w tych rozgrywkach więc jej miejsce wykorzystała czwarta Jagiellonia i grała w pucharach. Wszystko zależy ile mejsc Polska ma przyznana w pucharach. Składają się na to punkty ugrane w pucharach przez polskie druzyny chyba z 5 lat. W tej chwili sa to 4 miejsca.Pierwsze to LM drugie i trzecie LE. Jezeli druzyna z miejsc1-3 zdobywa PP to wtedy gra albo finalista PP albo czwarta drużyna z ekstraklasy.

arti 14.03.2012 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elliot_ness (Post 1230663)
Legia wygrała PP i jako zdobywca zagrała w LE. Dublowało to się z miejscem w lidze gwarantujacym start w tych rozgrywkach więc jej miejsce wykorzystała czwarta Jagiellonia i grała w pucharach. Wszystko zależy ile mejsc Polska ma przyznana w pucharach. Składają się na to punkty ugrane w pucharach przez polskie druzyny chyba z 5 lat. W tej chwili sa to 4 miejsca.Pierwsze to LM drugie i trzecie LE. Jezeli druzyna z miejsc1-3 zdobywa PP to wtedy gra albo finalista PP albo czwarta drużyna z ekstraklasy.

A dokładnie to:
Jeśli mistrz zdobędzie także pp to do le wchodzi finalista pp
Jeśli drużyna z miejsca 2 lub 3 zdobędzie pp to do le wchodzi dodatkowo drużyna z miejsca 4.

bomba 14.03.2012 21:46

Najlepiej będzie wylosować Arkę/Śląsk w półfinale i w tej słabej lidze zająć minimum 4 miejsce, wtedy będą puchary.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl