![]() |
Bez Meliksona i Genkova,jak ktoś już pisał uraz moze miec Ivica.
Znowu zaczniemy z Paljicem i Kirmem ,do tego pewnie dojdzie tragicznie wygladajacy Garguła. Tak jak u siebie moglismy cos zdzialac,tak mysle ze po pierwszy meczu tam trzeba bedzie odrabiac straty w rewanżu. Pyry grają pyte,ale chociaż mają kim grać. |
Paljic grał dobrze przed zmianą. Nie wiem jak w pierwszej połowie.
|
Pajlic w meczu z amicą zostal przesunięty na środek pomocy i wrzucił w ciągu kilkunastu minut trzy piłki jakich Garguła w Wiśle jeszcze nie zagrał. Czasami takie eksperymenty moga się udać. W Wiśle potrzeba rozgrywającego mamy 2-3 kandydatów a żaden sie nie nadaje. Przypomne ,że Piszczek napastnik został najlepszym obrońca Bundesligi a grający kiedyś w Wiśle Świerczewski nie jako napastnik ale jako obrońca zadebiutował w kadrze.Bunoza lepiej grałby w środku pomocy niz na obronie bo gdyby go objechano to zostaje jeszcze linia obrony. Wisła ma nazwiska ale graczy nie za bardzo. Ciężkie zadanie przed Probierzem
|
Cytat:
P.S. Skoro Mellikson jest znów kontuzjowany to warto się zastanowić czy facet nadaje się do zawodowego uprawiania sportu. Spacerując na murawie on co rusz ma jakiś uraz. W sumie już zaczynam rozumieć czemu taki geniusz, za jakiego chcemy go uznawać, kisił się gdzieś na zadupiu poważnej piłki. |
to co powiedzieć o Bogusiu :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
przepraszam ale Biton nigdy nic nie wnosił do gry zespołu.
Strzelał bramki, tego sie wymazać nie da, ale do gry nie wnosił NIC : ale nigdy nigdy nie był jak Brożek ze dostał piłke, sklepał z kimś wyszedł na pozycje... On zawsze jak Inzaghi trzyma sie linii spalonego a jak spadnie mu piłka pod nogi to nią kopie. Ot cały Dudu Biton. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Na całym świecie piłkarskim, gdy komuś" żre" to chociażby grał na rzęsach i wzbudzał śmiech na trybunach wystawia się go na boisku na tak długo jak trwa jego seria. A my jesteśmy jak widać wyjątkowi i pod tym względem. P.S. Szprotson masz rację, strzelał bramki ale nic nie wnosił do gry:) To tak samo jak Martin Palermo, tudzież Jardel swego czasu i wielu wielu innych wybitnych napastników. No ale oni nic nie wnoszą do gry i nie wnosili więc z drugiej strony czy można ich uznać wybitnymi? Wszak tylko bramki strzelali, niby napastnik=bramka i im więcej tym lepiej. Ale tak myśli tylko oszołom. Dlatego grajmy Genkovem, bo on nie strzela, a to powinien głownie robić napastnik ale wiele wnosi do gry. Zawsze Genkov może podać do Kirma i on wykona to co mógłby zrobić Genkov:)W ogóle mamy wiele opcji nie tylko w ataku ale i pomocy,obronie. Dlatego tak skuteczny Biton może siedzieć na ławie. |
Cytat:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...azd_o_poranku/ A to jest dosyć istotna informacja i chyba pojawiłaby się na głównej. |
Cytat:
|
Marszałek aleś porównał. Jardel miał cała drużynę która grała na niego i z nim sie rozumiała,a Biton jest sam jak palec na placu gry. Jak dostanie piłke to jedyne co potrafi zrobić to strzelac.Piłkarze ewidentnie go "NIE CZYTAJĄ" co widać przy jego kazdym kontakcie z piłka.
|
Problem polega na tym, że Biton od pewnego czasu już nie strzela. Gaz się skończył i obecnie wystawiając Davida do ataku pozostajemy z zupełnie bezproduktywnym napastnikiem z przodu. W takiej sytuacji już wolę żebyśmy grali Genkovem, bo jemu czasem uda się przytrzymać piłkę i odegrać koledze.
W Poznaniu nie liczę na wiele. Spodziewam się brzydkiego meczu, w którym nasz atak będzie się opierał na długiej piłce do napastników. |
Cytat:
Pareiko - Jaliens, Chavez, Bunoza, Paljić - Kirm, Wilk, Jirsak, Garguła - Iliev, Biton a ławka: Jovanić, Czekaj, Brud, Szewczyk, Stanek i może jacyś kontuzjowani... |
Ale oni do Jardela grali dlatego ,żeby grać czy dlatego iż był skuteczny? Skoro ktoś jest skuteczny tak jak Biton to się na niego gra a nie wymyśla się jakiś szachów. Główny zarzut w stosunku do Bitona to to iż jest skuteczny. Przepraszam był, a ile by nastrzelał goli do tej pory to nie wiemy bo jak strzelał to na ławeczkę usiadł.
|
No to w koncu pojechał ten Genkov i Melikson do Poznania czy nie? Rzeczywiscie na oficjalnej nic o tym nie ma - takiej rzeczy by nie podali? Borskiego znowu dali - chociaz w Gdansku przy karnym troche Nam pomogł
|
Marszałek oczywiscie ze mu grali bo był skuteczny, ale przede wszystkim pomiędzy nimi była widoczna na boisku "CHEMIA".
A takiej chemii ni chuja nie ma pomiedzy Bitonem a resztą składu. E: Cytat:
|
Cytat:
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ucharowym.html Nasza oficjalna tez tajniaka zgrywa i łaskawie nie podadzą kto poechał. |
Zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej jakby na naszym forum byla blokada wszystkich IP spoza małopolski...
Bo to co sie dzieje jak nam srednio idzie to głowa mała. Ja wyznaje teorie, ze nadzieja umiera ostatnia i dopoki my wierzymy, dopoty jest sens chodzic na mecze i kibicowac Wiselce! Wygramy! ;) |
Cytat:
Jeżeli to prawda z Maorem to fajnie jakby zagrał Garguła z Jirsakiem. Do pomocy można przesunąć Jovanovicia jeżeli jest problem ze skrzydłowymi. Jestem przekonany, że dałby radę na tej pozycji! Cytat:
|
Mecz z gatunku tych, które "po cichu" mogą okazać się dość istotne dla losów Wisły w najblizszych miesiącach.
Nie mam wielkich oczekiwań, ale liczę na dobrą postawę obrony i zero z tyłu. Na to, że strzelimy cokolwiek za bardzo nie liczę. |
1 do 0 po kopaniu się po czole to będzie bardzo dobry wynik.
Obyśmy nie musieli gonić rezultatu w Krakowie bo nasza ofensywa nie jest najlepsze. |
Jacek Bednarz wiceprezesem do Spraw Sportowych :)
|
Cytat:
|
Meliksonowi znowu cos dolega...zaczynam rozumiec gdzie byl ten "haczyk" dlaczego w poznym wieku i do nas akurat trafila taka "perełka"
Licze ze nie stracimy gola a noz cos strzelimy,u nas pewnie to sie roztrzygnie.... P.S Boze,tylko nie Kirm.......... |
Dziwnie cicho o tym meczu zwazywszy na jego znaczenie w obecnej sytuacji Wisly. Zadnej konferencji, obszerniejszej zapowiedzi na stronie. Nie wiem czy do niektorych dociera, ze to moze byc jedyna szansa na gre w europejskich pucharach w przyszlym roku. A do sezonu bez nich nie mozna doprowadzic, bo to oznacza kolejny regres i ucieczke innych zespolow.
|
Panowie nie pojechal ani Genkov ani Meliksonm ani Jovanovic...
Za dzisiejszym DP. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl