Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Forumowe "Łapu Capu" czyli co na TWSD piszczy ;-) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=826)

Mateuusz 22.09.2009 18:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pio (Post 795928)
jak pies sukę? :p

ogolnie to powiedzenie bo pierwszy raz takie cos widze:D

Proud 24.09.2009 14:53

Cytat:

JA KOCHAM WISŁE! Mimo ze miszkam ok 500 km od Krakowa A moje miasto jest fanklubem Zagłebia Muminkowego z Lubina :( Ale mam to gdzies i po calym miescie rozklejam Vlepki Wiselki i Slazeczka KOCHAM WISŁE I NIC TEGO NIE ZMIENI! Jezdze na wiselke pociagami i swietnie sie bawie bo zawsze od wrocka jakis kibic slazeczka sie znajdzie i wtedy zawsze jest niezly melanz az do samego Krakowa!


wislak124 wyznaje miłość Wiśle. W temacie meczowym(z Polonią)

felipe 24.09.2009 18:45

Ja rozumiem zdrobnienie "Wisełka", ale... "Ślązeczka" ?:lol:

fcz1985 24.09.2009 19:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 796702)
Ja rozumiem zdrobnienie "Wisełka", ale... "Ślązeczka" ?:lol:

A od Lechii zamiast Lechijka niektórzy mówią Lesia:p
Nie wiem co jest zabawnego w tym wcześniejszym poście, ale ok

Wisła Prokocim 24.09.2009 22:00

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...5&postcount=87

no jak spod to spod:)

sandbender 25.09.2009 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła Prokocim (Post 796795)
no jak spod to spod:)

a cóż takiego dziwnego w tym słowie jest?

Grzegorz z Sanoka 25.09.2009 12:37

przecież nie będę pozdrawiał z spod Karpacia xD

FraMat 25.09.2009 17:16

jeśli z województwa Podkarpackiego to: --- z Podkarpackiego--
Chyba, że chodzi o jakieś inne "karpackie"

Stanlej13 26.09.2009 12:20

może chodzi o to Karpackie? :D
http://images3.wikia.nocookie.net/no...uper_mocne.jpg

pio 27.09.2009 21:01

póki co czytam temat "tniemy konfetii" ;)

Kamson 28.09.2009 18:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 798167)
Ja kiedys z kuzynem szedlem po prokocimiu (2-3) w nocy wszedzie wrzuty Craxy a my wszedzie Wisła, Wisła, Wisła!! schiza piekna!!a na dodatek my nie z Krakowa zupelnie bez znajomsci terenu!! i obaj niepelnoletni!! tak chcialem sie tylko pochwalić!!

Szacun... :D

wroobel88 28.09.2009 22:04

z tematu "Mam pytanie"

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 797787)
może ktoś dla mnie wykonać mały fotomontaz?? oferty na priv

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 797980)
Po co? Ona i tak wie że 6 cm we wzwodzie, to wszystko na co Cię stać.


konrad1991tsw 11.10.2009 18:01

Cytat:

Mistrza w tym sezonie juz mamy i to na nowym stadionie bedziemy walczyc o lige mistrzow. Bedziemy mieli trzy mistrzostwa pod zad. Trenera ktory tego dokonal, i napastnika ktory ma szanse zostac legenda Wiselki.

Oto fragment postu usera o wiele znaczącym nicku DarekW, z tematu Gdybym był bogatym :)
Ja wiem że liga jest słaba ale że mistrzostwo to tylko pod zad :rotfl:

siara 14.10.2009 17:01

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=144


czapki dla ziomali.......??????????????


Cytat:

Pierwotnie napisane przez kadziolek1906 (Post 803462)
Czy wyszły na ten rok jakieś nowe czapki ziomowe ???


KrystekABG 14.10.2009 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fighter1906 (Post 803128)
co myslicie o nich??zrobiłem jej koledze:P

on czy ona?

born2b3k 18.10.2009 21:00

Celne spostrzeżenie po meczu Lech - Wisła :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 805275)
Mecz mógł się podobać, ale trochę na zasadzie amatorskiego porno - fajnie, że u aktorów jest ten żywiołowy entuzjazm, ale ich umiejętności, podobnie jak kamerzysty i montażysty cały ten "produkt" dyskwalifikują.


wisl@k_TS 24.10.2009 21:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 807468)
Raczej nie do końca. Po jednym dobrym strzale, botoks z jego ryja zalałby pierwsze 4 rzędy w łódzkiej hali, a to chyba nie jest dobrą promocją boksu.

Forumowicz Gigant o ewentualnym uszkodzeniu pięknej twarzy pięknego Krzysia Ibisza :D

Proud 24.10.2009 23:01

i znów forumowicz gigant w jasny sposób wytłumaczył powód porażki Andrzeja:
Cytat:

Cytat:

Gołota był jak dupa walcząca z zatruciem pokarmowym, niby poślady trzymały ale zwieracze niekoniecznie.


:lol:

jaitylkoja 29.10.2009 17:36

Z Tematu o pardzie gejów:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubawislak (Post 809609)
Gdybym był prezydentem to bym ich wszystkich wytępił!

i odpowiedź:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez karmel1906 (Post 809616)
kubawislak na prezydenta!!

:lol:

DrewniaQ 05.11.2009 13:19

Z głównej:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Radna Jantos
Napisał na forum Wisły, że jestem stronnicza, gdyż moja rodzina jest za Cracovią. To niebezpieczne judzenie

- powiedziała radna Jantos, sugerując że sprawa nadaje się do sądu.

MichauSzczu 05.11.2009 13:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DrewniaQ (Post 812467)
Z głównej:


- powiedziała radna Jantos, sugerując że sprawa nadaje się do sądu.

Też chcialem to dodac, zreszta cala sytuacja wyglada jak sprzeczka dzieci w piaskownicy które skarżą sie mamie.

Awe 12.11.2009 19:59

KonradC1992 o niedziałającej stronie Lockerz:

Cytat:

A czy działają wam te dwie pozycje u góry strony? Zwą się chyba 'coming soon'
Mi po nakliknięciu na nie nic się nie pojawia

pirat.z.karaibow 13.11.2009 17:36

Z serii "Przeczytaj jednym tchem":

http://wislakrakow.com/forum/showpos...ostcount=16585

Syn Kangura z 1984 17.11.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 817726)
Pawełek grał przeciw Barcelonie na Santiago Bernabeu. O ile pamiętam - żadnego gola nie zawalił, a parę razy ratował nam skórę. Podobnie w rewanżu - tam w dodatku wybronił nam mecz.

Uwaga, Pawełek w Realu wygryzł z bramki Casillas'a :PP

mcovalski 17.11.2009 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez someone_TSW (Post 817747)
Miał ktoś z Was podobne objawy albo znacie kogoś takiego ? : codzienne wymioty, biegunka, częste bóle brzucha utrzymujące się dośc dlugi czas. Lekarz ogólny stwierdził że jest to za wysoki poziom kwasu żołądkowego bo wykonanych badaniach, dał jakieś tam tabletki. Tabletek już nie ma, a objawy dalej są.
Czekac aż samo przejdzie czy udac sie do gastrologa ? Ktoś obeznany w takich tematach ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fifi1906 (Post 817751)
mój wujek też to miał...dwa dni przed śmiercią!! nie no zartuje!! bezwlocznie udaj się do lekarza pierwszego kontaktu a on powinien Cie skierować do szpitala jak cos powazniejszego!!

Nowy Joker się pojawił w "mieście".

spartan 18.11.2009 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marionet (Post 818153)
co do tego meczu z forum Unii:

Dzisiejszego dnia do Andrychowa wybralo sie 36 Unistow wspomaganych 20 Wislakami i lacznie na sektorze wstawilo sie nas 56 osob . Sam mecz ogladamy dopiero od drugiej polowy gdyz jak to w naszym zwyczaju sie spozniamy ;)


dodam tylko, że te 20 osób to chłopaki z Wadowic i Suchej Beskidzkiej w mniej więcej równych ilościach.

Ciekawe czym się tak wstawili i kto sponsorował ? Beer Boy ?

Proud 21.11.2009 18:56

użytkownik kibic sukcesu 2007

Cytat:

Śmieszą mnie Amikowcy. Prawdziwi kibice sukcesu.
Jak mieli dwie bramki przewagi twardo jechali z dopingiem.
Ruch strzelił bramkę i przez 20 min cisza, potem Lech strzela na 3:1 i doping zaczyna się od nowa.
jakoś mi tak fajnie zgrało :)

Wiselka1906PBZ 22.11.2009 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez elomike (Post 817187)
http://i36.tinypic.com/2qti9nt.jpg



szkice na kartce. No to ten jest na ławce. Wiem że szału nima, ale w ładniejszym wykonaniu wyglądałoby ładniej.

czy jest możliwe żeby w ładniejszym wykonaniu wyglądało gorzej ? :P

mcovalski 24.11.2009 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Made in Poland (Post 821183)
Mam małe pytanko. Mianowicie ostatnio się nie ineresowałem ultrasami i chciał bym się dowiedzieć czemu fany ABG , Opętani ,Wierność itp. nie są wywiszane w Sosnowcu ? Wiem że na jakiś z 1 meczów chyba była ABG ,a później jej już nie widziałem . Z góry dźięki z odp.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dymcol (Post 821206)
w Sosnowcu napewno ABG była Opętani i Wiernośći dosyć dawno nie widziałem może się poniszczyły albo coś w tym stylu.
ja Ci nie powiem niech ktoś w temacie się wypowie;)

Nie ma jak dobre chęci, lecz wiedzy brak.

dawidTS 26.11.2009 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez anonim. (Post 822299)
Ubierzcie dresiki i idźcie się pobujać.

i Obrońca Praw Dresów <w skrócie OPD>
:D:D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez diablo885 (Post 822310)
Zbaczając z tematu.. anonim- Co masz do ubioru dresowego? Ogarnij się człowieku albo nie wypisuj bzdur


taka perełka,warta odnotowania i głębszego zastanowienia :D:D

WRzŚ 26.11.2009 23:36

połowa komentarzy pod artykułem o karze za derby się tu nadaje

Pajdo88 27.11.2009 00:28

WRzŚ ma racje jak czytałem to dostawalem padaczki ,prawie jak onet pod tym artykułem ,zenada:/

WRzŚ 27.11.2009 00:50

chvj tam niech sobie maja swoje zdanie ale rozbraja teksty w stylu (cytuje z pamięci)
"dla was mecz to śpiew, zabawa i skakanie - dla mnie coś takiego to chuligaństwo"
"dam 100zł do puszki na oprawe niech kupią nowego bramkarza"
"na mecz przychodzimy dla Wisły a nie dlazabawy - chyba sie niekórym myla piorytety"

bartek89TS 27.11.2009 22:40

Bardzo ciekawy typ na mecz Odra - Wisła postawił igortsw :

Odra - Wisła 2:0
Bramka: Paweł Brożek, Jirsak

Jak Broziu z Jirskiem strzelą po samobuju i Odra wygra 2:0 to kolega igortsw ma u mnie conajmniej skrzynke wódki:D:D:D

matt1906 27.11.2009 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 822679)
Bardzo ciekawy typ na mecz Odra - Wisła postawił igortsw :

Odra - Wisła 2:0
Bramka: Paweł Brożek, Jirsak

Jak Broziu z Jirskiem strzelą po samobuju i Odra wygra 2:0 to kolega igortsw ma u mnie conajmniej skrzynke wódki:D:D:D

chyba wpier**l za ustawianie meczy :D

LuKaS TSW 27.11.2009 23:00

"po samobUju" też dobre:D

bartek89TS 27.11.2009 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 822690)
"po samobUju" też dobre:D

No zdarza się czasami:D chyba wywnioskowałem że "uje" ,"óje" się nie kreskuje :D ale walnąłem teorie :p

Ja_Kibic 28.11.2009 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WRzŚ (Post 822359)
chvj tam niech sobie maja swoje zdanie ale rozbraja teksty w stylu (cytuje z pamięci)
"dla was mecz to śpiew, zabawa i skakanie - dla mnie coś takiego to chuligaństwo"
"dam 100zł do puszki na oprawe niech kupią nowego bramkarza"
"na mecz przychodzimy dla Wisły a nie dlazabawy - chyba sie niekórym myla piorytety"


hah o takich mowi sie "pikniki"

dawidTS 01.12.2009 21:05

very hot news w temacie "Ekstraklasa 2009/2010"

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 824440)
Kiełb obiektem pożądania
http://goool.pl/main_v3.php?id=24341

Korona ustaliła cenę za Jacka Kiełba - "tylko" 1 mln euro

i cięta riposta dotycząca tego news'a autorstwa sandbender'a

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 824454)
Chyba 1 mln eurogąbek...



:):):)

i jeszcze anonse "towarzyskie" FankaTSW ;

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FankaTSW (Post 824507)
czemu na WOLI DUCHACKIEJ ucichło?? już zaczęliście się rozkręcać i pokazywać kto rządzi nawet w tej części miasta a tu teraz słabo wygląda sytuacja... pewnie powiecie żebym brała puche i malowała, ale ja jestem dziewczyną!!!! jeśli jednak będzie trzeba moge iść, pisać na priv jeśli ktoś z WD.

normalnie ręce opadają..:shock:

piona

yoda79 02.12.2009 23:12

Pachnie prowokcją ale jest niezłe ;)
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 824991)
Ten mecz trzeba wygrac w dobrym stylu ....szczelic z 3 bramki i miec 3 pkt....bez kapaniny sie pewnie nie obejdzie ....

Skorza powinien Obrone zmienic nauczyc Jopa jak sie biega .... bo on na tym boisku nic nie robi ....

Cwielonga nie powinno byc w pierwszej 11 bo on nie wie co to jest podac dokladnie i skonczyc akcje ...

Dotrzymac te dwa mecze i podczas przerwy zimowej popracowac powaznie nad technika i szybkoscia kopaczy bo to co teraz nasi graja to jest zal.pl

Jakiegos napastnika sprowadzic i bramkarza i tepic tych kopaczy bo zal w dupe sciska jak oni graja oni zawstydzaja Futbol w polsce....



Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl