![]() |
Cytat:
|
Cytat:
wislak124 wyznaje miłość Wiśle. W temacie meczowym(z Polonią) |
Ja rozumiem zdrobnienie "Wisełka", ale... "Ślązeczka" ?:lol:
|
Cytat:
Nie wiem co jest zabawnego w tym wcześniejszym poście, ale ok |
|
Cytat:
|
przecież nie będę pozdrawiał z spod Karpacia xD
|
jeśli z województwa Podkarpackiego to: --- z Podkarpackiego--
Chyba, że chodzi o jakieś inne "karpackie" |
może chodzi o to Karpackie? :D
http://images3.wikia.nocookie.net/no...uper_mocne.jpg |
póki co czytam temat "tniemy konfetii" ;)
|
Cytat:
|
z tematu "Mam pytanie"
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Ja wiem że liga jest słaba ale że mistrzostwo to tylko pod zad :rotfl: |
http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=144
czapki dla ziomali.......?????????????? Cytat:
|
Cytat:
|
Celne spostrzeżenie po meczu Lech - Wisła :)
Cytat:
|
Cytat:
|
i znów forumowicz gigant w jasny sposób wytłumaczył powód porażki Andrzeja:
Cytat:
:lol: |
Z Tematu o pardzie gejów:
Cytat:
Cytat:
|
Z głównej:
Cytat:
|
Cytat:
|
KonradC1992 o niedziałającej stronie Lockerz:
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
użytkownik kibic sukcesu 2007
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
:D:D Cytat:
taka perełka,warta odnotowania i głębszego zastanowienia :D:D |
połowa komentarzy pod artykułem o karze za derby się tu nadaje
|
WRzŚ ma racje jak czytałem to dostawalem padaczki ,prawie jak onet pod tym artykułem ,zenada:/
|
chvj tam niech sobie maja swoje zdanie ale rozbraja teksty w stylu (cytuje z pamięci)
"dla was mecz to śpiew, zabawa i skakanie - dla mnie coś takiego to chuligaństwo" "dam 100zł do puszki na oprawe niech kupią nowego bramkarza" "na mecz przychodzimy dla Wisły a nie dlazabawy - chyba sie niekórym myla piorytety" |
Bardzo ciekawy typ na mecz Odra - Wisła postawił igortsw :
Odra - Wisła 2:0 Bramka: Paweł Brożek, Jirsak Jak Broziu z Jirskiem strzelą po samobuju i Odra wygra 2:0 to kolega igortsw ma u mnie conajmniej skrzynke wódki:D:D:D |
Cytat:
|
"po samobUju" też dobre:D
|
Cytat:
|
Cytat:
hah o takich mowi sie "pikniki" |
very hot news w temacie "Ekstraklasa 2009/2010"
Cytat:
Cytat:
:):):) i jeszcze anonse "towarzyskie" FankaTSW ; Cytat:
piona |
Pachnie prowokcją ale jest niezłe ;)
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl