![]() |
wynik cieszy - pamiętac jednka trzeba że Lech nas ogrywał w Krakowie więc ostrzegam przed hurra optymizmem ...
|
Tarann z całym szacunkiem to ty się ode mnie od stosunkuj... Jak masz jakiś problem to jest to twój problem. A ja i tak dalej uważam że ściąganie jedynego napastnika to jest PATOLOGIA a nie piłka nożna.
|
Po tym meczu nie mam zadnych wątpliwości. Jirsak i Kirm musza opuścic Wisłe po zakończeniu obecnego sezonu. Niemozliwe aby w I lidze nie znależć piłkarzy ,którzy sa bardziej ambitniejsi i mniej zarabiają niż wymieniona dwójka.
|
Ma ktoś jakiś skrót?
|
git, 0-0 w rewanzu i jedziemy dalej
|
zgadzam sie w 100% z Glazikiem. Wygrywamy i to sie teraz tylko liczy! Musimy wrocic na sciezke samych zwyciest. Szkoda ze brak stylu i czesto dzidy do przodu ale wole to niz klepanie miedzy obroncami i wynik 0;1 w plecy.
JJJBG! |
najlepszy dziś Jaliens
|
Mogliśmy wygrać nawet i 3-0, bo były ku temu okazje. Nuneza nie chcę już widzieć na oczy i nie tylko przez niewykorzystaną sytuację.
|
Mam pytanie. Gdzie jest rozgrywany mecz finałowy ? Chodzi mi o konkretny stadion czy jest już wybrany i date : )
P.S: Skrót meczu http://www.tvnturbo.pl/ |
/fajny mecz w obronie Kew - kolejny w sumie. Wreszcie widać, że coś w tym futbolu osiągnął. Nie wybija głupio piłek, walczy do końca, wygrywa większość pojedynków i główek. Trzymaj tak dalej stary -dajesz radę ;-) !
|
Obrona broni, obrona strzela, cóż takie czasy w Wiśle.
Melikson wróć, bo bez niego żal patrzeć na grę, ale zwycięstwo b. cieszy. |
Cytat:
|
Kur#a patrzyć się na to nie da...zęby bolą.... ale trzeci mecz na "0" z tyłu, i drugie zwycięstwo.Jak dla mnie, to do końca sezonu może tak być, bylebyśmy doczłapali do pucharów.
Jaliens i Bunoza jak profesorzy |
Cytat:
no chyba że ktoś złe drużyny wybierze ... :rotfl: |
a czy to nie jest tak, że KJU zapie*dala bo mu się kontrakt kończy czy coś ?
|
Ciężki mecz. Widać że nasze leniuchy wreszcie walczyły. Piłkarsko bez Meliksona i mimo wszystko Małeckiego mamy słabe atuty z przodu. Ale walka była.
Taki sam rewanż czeka nas za tydzień w Krakowie. Nie miejmy złudzeń że już przeszliśmy dalej. I mam nadzieję że będziemy co najmniej tak samo waleczni jak dziś. |
Cytat:
PS:To co robił sędzia to skandal,starał się zrobić wszystko żeby pomóc Amice,kartki dla wszystkich tylko nie dla piłkarzy z Wronek. Może jeszcze w tym sezonie nie wszystko stracone zarówno w lidze jak i Pucharze Polski |
Cytat:
|
Cytat:
Jirsak dostał żółtą kartkę nie trafiając nie tylko w piłce, ale też w zawodnika. Z kolei któryś z Lechitów za niebezpieczne zagranie zbyt wysoko podniesioną nogą, które mogło zrobić krzywdę Bitonowi nic. Lechici za faule nie dostawali praktycznie kartek. Hendriquez moim zdaniem powinien mecz skończyć z minimum żółtą kartką. No i jeszcze ostatnia sprawa. Zabrzmi to kontrowersyjnie, ale uważam, że organizator rozgrywek powinien karać walkowerem takie przygotowanie murawy. To nie mecz B-klasy, a ćwierćfinał Pucharu Polski, w którym grają dwie drużyny Ekstraklasy. Taka murawa nie dość, że psuje widowisko to stanowi realne zagrożenie dla zdrowia piłkarzy obydwu drużyn. |
Pokonanie Amiki, zwłaszcza w Pyrlandii zawsze cieszy...
Warto zwrócić uwagę, że od trzech meczy nie straciliśmy bramki. |
Nie wiem czy sie zgadzacie, abstrahując oczywiście od stylu, ale ogromna zasługa przy golu Jaliensa, trącił piłkę lecącą do Kotorowskiego przez co ten jej nie złapał.
Czyli że co, prawdziwa cnota krytyk się nie boi? |
Przewidywałem biedę, a tu miłe zaskoczenie. Śmieszny mecz - mogło być i 0-3 i 3-1, skończyło się happy endem... Awans na wyciągnięcie ręki.
Bardzo pewny środek obrony> Po raz kolejny - za Probierza wciąż zero z tyłu, oby jak najdłużej. Na plus to, że obyło się bez czerwieni (wisiała w powietrzu), na jeszcze większy plus trzeszczące kości dwóch Amikorzy :) Przegrani, sponiewierani, tak powinno być zawsze. |
Cytat:
|
Cytat:
dodam więcej dadzą radę z Bunozą |
Koniecznie po sezonie potrzebne transfery do ataku,gdy Genkov kontuzjowany to zostaje tylko Biton a on i tak jest wypożyczony
I tu niestety zła informacja Jacek Bednarz :-/ |
Trzeci mecz nasz bez straty bramki, czwarty mecz Amiki na wiosnę bez strzelonego gola ;) No i Borski jak nam sędziuje to wygrywamy :) Pyknąć jeszcze frajerów w Krakowie i czekać na półfinał :)
|
Cytat:
Wynik na prawdę cieszy bo prawde mówiąc, przed meczem mało mieliśmy argumentów. Zaliczka ok, ale hurra optymistów przestrzegam, że w tej rundzie na wyjeździe zagraliśmy 4 mecze z bilansem 2-2-0. Z kolei u siebie 3 - z bilansem 0-2-1. Na prawdę dobrze by było już wygrac na R22 i tym samym przypieczętować awans, bo to już się niesmaczne robi. EDIT: aha, jak nie trawie Nuneza i już mnie w....ia to jego holowanie i pajacowanie coraz większe, to przyklaskuje za potraktowanie Kriwca - szkoda że go bardziej nie połamał. |
Niektórzy po prostu wyrośli na ekipie Henia Kasperczaka i zawsze będą narzekać na grę, puki jakiś Abramowicz Wisły nie wykupi ;)
Szkoda sytuacji Bitona i Nuneza ale Amika też nam mogła wepchnąć parę goli, Stilic >sam na sam > Bułgar w poprzeczke i palcodup z głowy ;) |
Cytat:
Biton straszna bieda, nie wiem czy chłop miał jedno dobre zagranie. Natomiast Kirmowski pokazał, dlaczego ma tyle występów w reprezentacji, pomimo tego, że ma bardzo mocnych konkurentów - dużo ważnych odbiorów, miło się patrzyło jak zapieprza. |
Panowie, cieszmy się. Piękny mecz rozegrał Bunoza i ogólnie nasza obrona, która rozjechała Toneva i Krivca. Raczej ci piłkarze zostaną na wykopkach i nie wyruszą za tydzień do Krakowa :)
Mamy dobrą zaliczkę przed spotkaniem u siebie, więc powinno być dobrze |
1. Gervasio Nunez musi jak najszybciej opuścić Wisłę. MUSI!
2. Jakim prawem stadion z taką murawą został dopuszczony do rozgrywek? To jest SKANDAL. Przykro mi, ale to samo tyczy się Śląska. 3. Sędziowanie - rzeczywiście dramatyczne. 4. Bunoza, Jaliens, Diaz i Chavez - całkiem ładnie. 5. Wilk też spisał się naprawdę nieźle. |
bramka Bunozy
http://www.youtube.com/watch?v=XYqPvcp6N18 |
Całkiem dobry mecz. Nasza obrona bardzo dobrze. W ofensywie był nawet moment że mogliśmy strzelić na 2-0. Wejscie CZekaja sprytne bo wygrał nam wiele główek tuż przed naszym polem karnym. Stałe fragmenty gry widać że na treningach pracowane i Probierz przykłada do nich dużą wagę. Jak narazie za Probierza nie straciliśmy bramki. DZisiaj Probierz skorygował podczas spotkania całe ustawienie zespołu i jak zaczeliśmy 4-2-3-1 tak po około 25 minutach poszła korekta i Nunez został przesunięty zdecydowanie do pszodu, a Wilk został sam i już do końca graliśmy 4-1-4-1. Widać że Probierz nie tylko żyje na ławce ale też w mojej opini bardzo dobrze reaguje na przebiek spotkania.
|
Ciężko mi pisać o występach pracowników Wisły, zwanych piłkarzami, odkąd prowadzi ich Probierz,ciężko, bo jestem estetą. A to co gra Wisła za Probierza do estetycznych rzeczy nie należy. W ogóle do niczego to nie należy, ale jest skuteczne. I to go broni. Tylko i wyłącznie.Nie żebym kochał ligę hiszpańską czy tym podobne klepania. Nie, chodzi o jakiś styl,taktykę i jej realizację. Jest to w Anglii, Argentynie i daje rezultaty na arenie międzynarodowej. Jest to połączenie piekna i skuteczności. A w Wiśle Probierza ani piękan nie ma, a to co gramy niby jest skuteczne ale poza Polska nie gwarantuje nic poza laniem. Bo ta skuteczność wynika bardziej z pierodłowatości przeciwników niż świadomego grania.
Wracając do meczu. Nunez szkoda,że nie wykorzystał sytuacji na 2-0 ale nie ma tego złego, wynik jest bardzo dobry. I taka drobna uwaga, gdyby ktoś popracował nad łbem Jirsaka to spokojnie grałby jak Stilic. Bośniak macha jedną nogą a wolny jest masakrycznie. Czech szybkość ma, przegląd pola nie najgorszy, dośrodkowania też niezłe, wolne poprawnie bije , ale jest okropnie lękliwy jakiś taki. Zamiast do przodu to podaje do tyłu. Walki unika. Gdyby wyelminować te rzeczy to spokojnie gracz klasy Stilica. Zwycięstwo cieszy jak najbardziej ale trzeba zdać sobie sprawę z jak koślawym rywalem graliśmy. Nędza okropna. Zreszta czy jest ktoś w lidzie co cokolwiek gra a nie potyka się o nogi ? |
Cytat:
Bardzo dobra decyzja Probierza o wpuszczeniu 3 wysokiego stopera na ostatnie minuty. Mając na uwadze to, że sędzia Borski w ostatnich minutach trzymał już gwizdek w ustach dyktują rzuty wolne dla Lecha trzeba przyznać, że zdało to egzamin. Nunez OK może drażnił swoją grą ale jest daleki od tego aby go krytykować za ten mecz bo jakby sprawdzic przebiegnięty dystans to pewnie byłby najlepszy. Nie wiem czy on jest wstanie dojrzeć do tego aby unikną takich zagrań, w których skasował np dzisiaj Krivca, jeśli trenerzy dojdą do wniosku, że on w najbliższej przyszłości jednak zmądrzeje to jestem za tym aby go wykupić. |
Niestety nie oglądałem meczu widziałem przed chwilą bramkę.Jak czytam komentarze tu i na 90minut.pl
Cytat:
|
Wygrana w Poznaniu zawsze musi cieszyć. Gra jest w tym przypadku mniej istotna.
Ale do awansu jeszcze daleka droga. Mały plusik zaliczył u mnie Probierz. Bynajmniej nie za prowadzenie drużyny, tylko za wypowiedż w studiu pomeczowym. Może przynajmniej ten nie bedzie złotousty.:mysli: |
Cytat:
|
Mam pytanie czy klub jest tak zajebiście nie nażarty na karnetach że nie dają one zniżki na PP czy coś przegapiłem?
|
Cytat:
Edit: kacpaw91 - dokładnie tak. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:01. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl