![]() |
koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
Melikson, brak mi słów. Widać że Stan potrafi ściągnąć dobrych piłkarzy. Jestem wielkim optymistą. Melikson pokłony
|
Cytat:
PS. Dobor slow nie jest przypadkowy |
Ale sedzia to przegiecie - jak 3 minuty to 3 minuty a nie 5. Ale to jest Wisła :D JAZDA JAZDA JAZDA, BIAŁA GWIAZDA!
|
sedziego powiesic za jaja !!!! co to ....a jego mac ma znaczyc - z 3 minut dolicoznego robi sie 5. mam nadzieje ze ta menda nie bedzie juz nam sedziowac. wygralimsy ale i tak jestem wkuriowny na tego pedała sedziego
|
Cytat:
Panowie moderatorzy , tematy meczowe na czas meczów powinny być zamykane bo to co się tu dzieje woła o pomstę do nieba! jak się ciesze że to właśnie Małecki! Ulubieniec tych gnid z Arki ! Pięknie !! |
Melikson - Gracz meczu
Małecki - przepiękna bramka Druzyna z Warszawy traci punkty, odskakujemy na 2 pkt |
Generalnie nie jest źle, można być optymistą na przyszłość. Dziekuje za uwagę. Dobranoc
Ps arka gdynia ....a swinia.... ! |
Za komentatorami "Sędzia nie podyktował karnego na Genkovie (...) ale ogólnie sędzia na plus" :D
|
Mały dziękuję !
|
Powtarzam to od roku jak mantrę i będę powtarzał. Niech trener wystawia Małego na środku ataku, nie na jakimś skrzydłowo-atakującym, a szybko zapomnimy o Brożku. Małecki ma niebywałą smykałkę do strzelania bramek. I niech do licha on nie wykonuje więcej stałych fragmentów ;)
|
Wie ktoś może co miał Mały na koszulce?
|
Ufff... nasza gra źle nie wyglądała, a na "zwykłej" murawie powinno to wyglądać jeszcze lepiej. Mistrz nasz TS!
|
Trzeba docenić ten wynik. Arka u siebie jest na prawde ciężkim przeciwnikiem. Błysk geniuszu Małeckiego, ale solidny występ całej drużyny. Widać, że coś idzie do przodu, na pewno nie gramy już tak chaotycznie.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
a nie mówiałem ze Wisła wygra ja to czułem... Jesttttttttttt :D
|
Mam nadzieję, że to był pierwszy krok do powrotu na pozycję hegemona i władcy ligi !
|
Cytat:
|
faulowani :
Melikson 7 razy (szacun) ... Kirm (1 raz) ja sie kurna pytam : Kirm jest skrzydłowym ? Dla mnie nie... nie wyobrażam sobie tego piłkarza tak grającego i tyle. Małeckiego nie liczę, bo to fałszywy napastnik, który ma strzelać bramy po zgraniach Genkova |
Cytat:
|
Co miał Małecki na koszulce ?
|
Cytat:
To się nazywa wtórny analfabetyzm :> Według mnie Genkow na razie lepiej rokuje niż poprzedni Bułgar. Dobrze się zastawia, jest dynamiczny i gra poprawnie w powietrzu. |
dobrze widziałem, czy małecki miał koszulke 'Pruszcz Gdański'? A potem jak odchodził z sektora gości do kamery: 'Wisła Tylko' - różne ma mecze, ale Wisłe zawsze ma w sercu i za to ma u mnie duży szacunek!
|
Cytat:
|
Bardzo ładnie to wyglądało:) Melikson pod koniec trochę zgasł, ale prezentował się dzisiaj i tak fenomenalnie... co do Małeckiego, to z nim jak zawsze, 3/4 kibiców wkurza przez cały mecz swoja grą, ale często jedną akcją zmienia wszystko.
|
Silny zaje*al niezla brameczke :-D Najwazniejsze 3 punkty ,tymbardziej ze Arka przegrala pierwszy mecz u siebie
|
Myślałem, że lepiej będzie wyglądać nasza gra, ale jednak cenne 3 punkty.;)
|
Genkov dobry mecz dziś rozegrał, wygrał wiele pojedynków główkowych, zgrywał dużo piłek i co ważne, celnie... będą z niego ludzie... nie rozumiem szyderstw ze strony niektórych "kibiców" w jego kierunku...
|
Super !! Szczerzę, to myślałem, iż będzie remis, a tymczasem znowu w końcówce wyszarpaliśmy te bardzo cenne 3 pkt. No i weekend zaczyna się bardzo dobrze. Gratulacje chłopaki. Fajnie, że akurat mały, którego znów kibice nie oszczędzili strzelił tą zwycięską bramkę i co po niektórym zamknął usta. Jeszce raz wielkie gratulacje za to, że możemy spokojnie wyczekiwać następnego meczu :)
|
Melikson wiadomo. Cała pomoc świetnie. Wszytko pięknie tylko nie ma kto strzelać. Nie wiele brakuje byśmy musieli grać w napadzie trzema pomocnikami.
Na przebudzenie Hristova Skorża czekał do końca ;) Uważam, że tu nie ma co czekać tylko kupić jeszcze kogoś konkretnego. Nie mówię, że Genkov się nie sprawdzi, ale jest tylko takie ryzyko, a kurcze lepiej nie ryzykować. |
Teraz Mały niech tylko jeszcze jebnie Czyzniewskiemu i mozna wracać do Krakowa. Z tej drużyny będzie coś fajnego.
|
Piękna sprawa :) Ciężki mecz, ale ważne że do przodu :) Brawo Małecki - pięknie odwzajemnione pozdrowienia dla gdyńskiej,chamidłowatej publiczności.
|
hahaha nie pamietam nazwiska, kto sie przed chwila wypowiadał - remis byłby sprawiedliwy :rotfl:l zarty maja niezłe pilkarze Arki
|
Wszyscy po karnety !! :D:D
|
Brakuje zgrania ale o to się nie boje przyjdzie z czasem , to nie jest ta Wisła co rok temu.
To jest Nowa Wisła !! |
Cytat:
na taką grę miał prawo. BRAWO MAŁY!BRAWO CAŁA DRUŻYNA! |
Dodatkowo Legia zremisowała i mamy nad nimi dwa punkty przewagi. Mecz taki jak się spodziewałem tzn. zimno, pierwszy mecz na dodatek wyjazdowy, zgrywanie się zespołu. Myślę że jest powód do optymizmu. :) Jest powód by się napić
|
bramki strzelać będzie Patryk Małecki, on jest napastnikiem i bramki potrafi strzelac
Pareiko wreszcie jestem spokojny o bramke. |
Panowie ja nie mam siły, aby cokolwiek napisać konstruktywnego o meczu. Brawo Mały, brawo Melikson, brawo Wisła. To było piękne. Pozostawiam Wam jedynie..
http://www.youtube.com/watch?v=D7JcotMwu2E |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl