Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Arka Gdynia - Wisła Kraków 25 luty piątek godz. 20:00 . (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7775)

Wiślak709 25.02.2011 21:59

koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kryniu 25.02.2011 22:00

Melikson, brak mi słów. Widać że Stan potrafi ściągnąć dobrych piłkarzy. Jestem wielkim optymistą. Melikson pokłony

mic 25.02.2011 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 1055970)
Schodzi Hristov.

Kolego jestes lekko opozniony, bo Hristov juz nie gra w Wisle od dluzszego czasu

PS. Dobor slow nie jest przypadkowy

mitmichael 25.02.2011 22:00

Ale sedzia to przegiecie - jak 3 minuty to 3 minuty a nie 5. Ale to jest Wisła :D JAZDA JAZDA JAZDA, BIAŁA GWIAZDA!

tommiyacht 25.02.2011 22:00

sedziego powiesic za jaja !!!! co to ....a jego mac ma znaczyc - z 3 minut dolicoznego robi sie 5. mam nadzieje ze ta menda nie bedzie juz nam sedziowac. wygralimsy ale i tak jestem wkuriowny na tego pedała sedziego

CH. 25.02.2011 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bronex (Post 1055946)
Widziałem ....a Małecki !!! Cały mecze chujnia z motolotnią A POTEM!!!

Tak wiedziałeś, 10 min wstecz napierdalałeś na niego.
Panowie moderatorzy , tematy meczowe na czas meczów powinny być zamykane bo to co się tu dzieje woła o pomstę do nieba!

jak się ciesze że to właśnie Małecki! Ulubieniec tych gnid z Arki ! Pięknie !!

skeba 25.02.2011 22:01

Melikson - Gracz meczu
Małecki - przepiękna bramka
Druzyna z Warszawy traci punkty, odskakujemy na 2 pkt

nieznajomy 25.02.2011 22:01

Generalnie nie jest źle, można być optymistą na przyszłość. Dziekuje za uwagę. Dobranoc
Ps arka gdynia ....a swinia.... !

Eternit 25.02.2011 22:02

Za komentatorami "Sędzia nie podyktował karnego na Genkovie (...) ale ogólnie sędzia na plus" :D

Teqcontroller 25.02.2011 22:02

Mały dziękuję !

Lysy 25.02.2011 22:02

Powtarzam to od roku jak mantrę i będę powtarzał. Niech trener wystawia Małego na środku ataku, nie na jakimś skrzydłowo-atakującym, a szybko zapomnimy o Brożku. Małecki ma niebywałą smykałkę do strzelania bramek. I niech do licha on nie wykonuje więcej stałych fragmentów ;)

Bambo1906 25.02.2011 22:02

Wie ktoś może co miał Mały na koszulce?

Żuczek 25.02.2011 22:03

Ufff... nasza gra źle nie wyglądała, a na "zwykłej" murawie powinno to wyglądać jeszcze lepiej. Mistrz nasz TS!

tofik 25.02.2011 22:03

Trzeba docenić ten wynik. Arka u siebie jest na prawde ciężkim przeciwnikiem. Błysk geniuszu Małeckiego, ale solidny występ całej drużyny. Widać, że coś idzie do przodu, na pewno nie gramy już tak chaotycznie.

raztaman 25.02.2011 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bebeto (Post 1055968)
Co miał Małecki na koszulce? Bo się podnieciłem i nie zauważyłem...

pruszcz gdanski

brylant17 25.02.2011 22:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 1055970)
Schodzi Hristov.

Brawo ocena po jednym meczu....

SWEET_83 25.02.2011 22:03

a nie mówiałem ze Wisła wygra ja to czułem... Jesttttttttttt :D

krowczax 25.02.2011 22:04

Mam nadzieję, że to był pierwszy krok do powrotu na pozycję hegemona i władcy ligi !

Eternit 25.02.2011 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bambo1906 (Post 1055986)
Wie ktoś może co miał Mały na koszulce?

Koszulkę Lechii "Pruszcz Gdański" zauważyłem.

anthony09 25.02.2011 22:05

faulowani :
Melikson 7 razy (szacun)
...
Kirm (1 raz)
ja sie kurna pytam : Kirm jest skrzydłowym ? Dla mnie nie... nie wyobrażam sobie tego piłkarza tak grającego i tyle.
Małeckiego nie liczę, bo to fałszywy napastnik, który ma strzelać bramy po zgraniach Genkova

tomasz_19 25.02.2011 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 1055970)
Schodzi Hristov.

sarkazm? nie wyszło ci... oglądałeś w ogóle mecz, że piszesz takie głupoty?

Wisslak 25.02.2011 22:05

Co miał Małecki na koszulce ?

vaazon 25.02.2011 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 1055975)
Kolego jestes lekko opozniony, bo Hristov juz nie gra w Wisle od dluzszego czasu

Nie, po prostu nie zajarzyłeś jego ironii.
To się nazywa wtórny analfabetyzm :>
Według mnie Genkow na razie lepiej rokuje niż poprzedni Bułgar. Dobrze się zastawia, jest dynamiczny i gra poprawnie w powietrzu.

Alexxik13 25.02.2011 22:05

dobrze widziałem, czy małecki miał koszulke 'Pruszcz Gdański'? A potem jak odchodził z sektora gości do kamery: 'Wisła Tylko' - różne ma mecze, ale Wisłe zawsze ma w sercu i za to ma u mnie duży szacunek!

CH. 25.02.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1055994)
Koszulkę Lechii "Pruszcz Gdański" zauważyłem.

To się nazywa przywiązanie do kibiców i samego klubu. Szacuneczek. Uwielbiam tego chłopaka, byle tylko Stan nie próbował go wytransferować na zasadzie "dobry to sprzedajemy, tak jak robiłem w PSV". Ok panie Stan, ale Małego oszczędz. Pociecha jakich mała i coraz mniej takich piłkarzy kochających własny klub, to skarb dla Wisły na długie długie lata. I samych kibiców.

Zienczuk8 25.02.2011 22:06

Bardzo ładnie to wyglądało:) Melikson pod koniec trochę zgasł, ale prezentował się dzisiaj i tak fenomenalnie... co do Małeckiego, to z nim jak zawsze, 3/4 kibiców wkurza przez cały mecz swoja grą, ale często jedną akcją zmienia wszystko.

AS82 25.02.2011 22:06

Silny zaje*al niezla brameczke :-D Najwazniejsze 3 punkty ,tymbardziej ze Arka przegrala pierwszy mecz u siebie

Cinek1906 25.02.2011 22:06

Myślałem, że lepiej będzie wyglądać nasza gra, ale jednak cenne 3 punkty.;)

tomasz_19 25.02.2011 22:08

Genkov dobry mecz dziś rozegrał, wygrał wiele pojedynków główkowych, zgrywał dużo piłek i co ważne, celnie... będą z niego ludzie... nie rozumiem szyderstw ze strony niektórych "kibiców" w jego kierunku...

szczepanwislak 25.02.2011 22:08

Super !! Szczerzę, to myślałem, iż będzie remis, a tymczasem znowu w końcówce wyszarpaliśmy te bardzo cenne 3 pkt. No i weekend zaczyna się bardzo dobrze. Gratulacje chłopaki. Fajnie, że akurat mały, którego znów kibice nie oszczędzili strzelił tą zwycięską bramkę i co po niektórym zamknął usta. Jeszce raz wielkie gratulacje za to, że możemy spokojnie wyczekiwać następnego meczu :)

Tenzen 25.02.2011 22:08

Melikson wiadomo. Cała pomoc świetnie. Wszytko pięknie tylko nie ma kto strzelać. Nie wiele brakuje byśmy musieli grać w napadzie trzema pomocnikami.

Na przebudzenie Hristova Skorża czekał do końca ;) Uważam, że tu nie ma co czekać tylko kupić jeszcze kogoś konkretnego. Nie mówię, że Genkov się nie sprawdzi, ale jest tylko takie ryzyko, a kurcze lepiej nie ryzykować.

gigant 25.02.2011 22:08

Teraz Mały niech tylko jeszcze jebnie Czyzniewskiemu i mozna wracać do Krakowa. Z tej drużyny będzie coś fajnego.

marthens 25.02.2011 22:09

Piękna sprawa :) Ciężki mecz, ale ważne że do przodu :) Brawo Małecki - pięknie odwzajemnione pozdrowienia dla gdyńskiej,chamidłowatej publiczności.

mitmichael 25.02.2011 22:09

hahaha nie pamietam nazwiska, kto sie przed chwila wypowiadał - remis byłby sprawiedliwy :rotfl:l zarty maja niezłe pilkarze Arki

herkules 25.02.2011 22:09

Wszyscy po karnety !! :D:D

Teqcontroller 25.02.2011 22:10

Brakuje zgrania ale o to się nie boje przyjdzie z czasem , to nie jest ta Wisła co rok temu.

To jest Nowa Wisła !!

fighter1906 25.02.2011 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zienczuk8 (Post 1056003)
Bardzo ładnie to wyglądało:) Melikson pod koniec trochę zgasł, ale prezentował się dzisiaj i tak fenomenalnie... co do Małeckiego, to z nim jak zawsze, 3/4 kibiców wkurza przez cały mecz swoja grą, ale często jedną akcją zmienia wszystko.

nie dziwię się,że trochę zgasł...:p
na taką grę miał prawo.
BRAWO MAŁY!BRAWO CAŁA DRUŻYNA!

Kryniu 25.02.2011 22:12

Dodatkowo Legia zremisowała i mamy nad nimi dwa punkty przewagi. Mecz taki jak się spodziewałem tzn. zimno, pierwszy mecz na dodatek wyjazdowy, zgrywanie się zespołu. Myślę że jest powód do optymizmu. :) Jest powód by się napić

qchar90 25.02.2011 22:12

bramki strzelać będzie Patryk Małecki, on jest napastnikiem i bramki potrafi strzelac
Pareiko wreszcie jestem spokojny o bramke.

Billy 25.02.2011 22:12

Panowie ja nie mam siły, aby cokolwiek napisać konstruktywnego o meczu. Brawo Mały, brawo Melikson, brawo Wisła. To było piękne. Pozostawiam Wam jedynie..
http://www.youtube.com/watch?v=D7JcotMwu2E


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl