![]() |
Cytat:
|
Szkoda że nie ma zawodów w Polsce:) Nie byłoby pewnie wielkiej ochrony:)
|
Ja myślę że ten protest w sprawie Kowalczyk i tak nic nie da. A Norwegowie nie będą cisnąć za bardzo, bo w sumie mógłby się zrobić większy szum wokół ciężko chorych miażdżących konkurencję astmatyczek...
|
Cytat:
Nowakowska jest na zmianie techniką dowolną na pewno lepsza od Maciuszek Kowalczyk - Marek - Jaśkowiec - Nowakowska i 6 powinna być a może nawet walka o podium. |
Cytat:
Wahały się od 0,26 w Plecy do 1,06 pod narty. Jak na dłoni widać kto miał jakie. |
Ahonen jakaś kontuzja kolana, więc nie wiadomo czy bedzie skakał w drużynówce. Niemcy dziś bule w drugiej serii obijali. Najbardziej boje sie Słoweńców bo u nich właściwie kazdy z trzech młodych może niespodziewanie odskoczyć. Austria i Norwegia poza zasięgiem.
|
Cytat:
Ahonen zaprotestował, wcześniej udział wywiadu że został skrzywdzony i puszczony w złych warunkach. TO BYŁA JEDNA WIELKA LOTERA:) Cieszmy się że Adam ma srebro ale płaczmy że Amman nie dostał wiatru w plery. |
Cytat:
|
|
Cytat:
Ciekaw jestem co sądziłeś o Nowakowskiej i Cyl przed Igrzyskami:D Ja po prostu wymieniłem tych co mają cień nadziei. Przecież nie wymieniam bobsleistów bo 10 bobów się nie wywali:rotfl: |
K-125, (20.02.2010) - drugie srebro Adama! :)
- w pliku 2 skoki Kod:
http://hotfile.com/dl/29408421/da1e2a3/AG_K-125_Malysz_seria_1_i_2.zip.html |
Cytat:
|
Cytat:
Bachleda Curuś na ostatnich MŚ była chyba 5, rok wcześniej 6. W tym roku w PŚ raz 4 a generalce 8 i myślę że wyciągnie wnioski po zepsutym 1000. :-) ja nikogo z wyżej podanych nie skreślam. Każdy jedzie po medal. |
Cytat:
W pierwszej serii było b. podobnie. Aż do skoku Adama wszyscy skakali stosunkowo krótko :) |
Cytat:
a już w ogóle kosmos byłby gdyby jej medal odebrali.. |
Cytat:
|
Brawo Adam! Cóż można powiedzieć... Dziękuję za te emocje, chwile euforii, łzy radości i smutku. Dzięki wielkie za to wszystko, co robiłeś i robisz dla nas od wielu lat. Mam nadzieję, że nie zawracałeś sobie głowy opiniami 'fachowców' i 'kibiców', którzy wieścili Twój koniec. Szkoda, że nie udało Ci się zdobyć złotego medalu na Igrzyskach Olimpijskich, ale i bez tego jesteś WIELKI!
Wracając do dzisiejszego konkursu. Zupełnie niezrozumiałe było dla mnie zachowanie Tepesa, który nie pozwolił skakać Adamowi w pierwszej serii. Dziwią mnie również wysokie noty Ammana za pierwszy skok. Szwajcar o mały włos nie podparł skoku, a mimo to otrzymał noty 17... Simon wygrał zdecydowanie, ale jednak jakiś niesmak pozostaje. Mam nadzieję, że dzisiejsze srebro nie było naszym ostatnim medalem na tych Igrzyskach. Liczę na Sikorę, biathlonistki, drużynę skoczków (warto podkreślić dzisiejszy dobry występ Stocha - 14 miejsce oraz 'Stefanka' ;) - 19 pozycja), a także oczywiście na Justynę (chciałoby się bardzo, aby zdobyła złoto, ponieważ uważam, iż na nie zasługuje jak nikt inny). Jeśli jednak nie zdobędziemy już żadnego krążka, to i tak będzie to nasz najlepszy występ na zimowych IO. |
Cytat:
Mam nadzieje że już rozumiesz:rotfl: Ale ciężko do Ciebie dotrzeć:-) |
Uff... Ależ było emocjonująco. Prawdę mówiąc po 1.serii czułem, że pierwsze i drugie miejsce zmianie już nie ulegnie. Małysz musiał to utrzymać, a Ammann.. no cóż, był poza zasięgiem, tak jak 8 lat temu.
Fakt, wierzyłem, tak po cichutku, że jednak Ammann przesadzi i się na przykład wypieprzy, ale rozum podpowiadał inaczej.. Zadawałem sobie pytanie, kto będzie trzeci? Hautamaeki był dla mnie takim Uhrmannem z średniej skoczni. Liczyłem, że jednak Kofler spróbuje zawalczyć, albo Morgi... Cóż, znów Schlierenzauer zrobił coś wielkiego, i podium nam się powtórzyło. Jestem przeszczęśliwy. Małysz jest wielki i nigdy, przenigdy tych emocji nie zapomnę. Te skoki trzeba będzie pokazywać kiedyś dzieciom, wnukom, tak, aby wiedziały, że istniał kiedyś taki facet jak "dziadek Małysz". :) Chylę czoła, jestem pod wrażeniem. BRAWO BRAWO BRAWO! :D Co do drużynówki. Pierwsza piątka na pewno jest w zasięgu. Tak na chłodno oczywiście. Ale po dzisiejszym konkursie - medal nie jest niczym nieprawdopodobnym i wynikiem nie do osiągnięcia. Nasi zajęli kolejno 2., 14. i 19. miejsca. To świetne wyniki. Miętus musi skoczyć te dwa razy po 117-120 metrów, a pozostali swoje, to, co dziś i może być dobrze. Faworytem jest Austria, bezsprzecznie, na srebro widzę Norwegów, ale brąz jest sprawą otwartą. Słabo dzisiaj Finowie, Niemcy beznadziejni, Słowenia na naszym poziomie, Czesi też podobnie się prezentują, zagadką są Japończycy, u których Kasai skacze dobrze, a reszta jakby nieco poniżej poziomu. Na pewno będą ogromne emocje :) W Libercu byliśmy na 4.miejscu. Tu naprawdę gorąco wierzę, że jesteśmy w stanie wyjść wyżej, bo drużynówki rządzą się swoimi prawami! :) W kwestii innych szans medalowych. Przeliczyłem się z Justynką. Bjoergen jednak jest mocarą. Ale ten trzeci medal jest naprawdę do wyrwania i oby to było wreszcie złoto. Strasznie przykro będzie jeśli nie wysłuchamy Mazurka na tej Olimpiadzie, bo walką Małysza i Justyny na to zasługujemy. Biatloniści. Kolejna zagadka. Jutro dzień prawdy dla Tomka Sikory. Liczę, że ten brąz nam przywiezie. Że przybiegnie zaraz za Bjoerndalenem i Svendsenem... :) Oczekuję też dobrej postawy od naszych uroczych dziewczyn, zwłaszcza Weroniki Nowakowskiej. Może nie na medal, ale na miejsce w 10. No i ta sztafeta... Niby Francuzki, Rosjanki, Szwedki, Niemki i Norweżki wydają się być poza zasięgiem, ale tutaj też jest trochę jak ze skokami. Nigdy nic nie wiadomo. A nuż podzieje się coś dziwnego na strzelnicy? No i sztafeta biegaczek. Też nie na medal, ale na pierwszą szóstkę na 100%. :) Znów jestem dumny z bycia Polakiem. Jednoczmy się jednak częściej niż tylko podczas olimpiad, a staniemy się państwem lepszym i bardziej POWAŻANYM na świecie. |
Cytat:
A co do naszych szans medalowych to jakby udało się zdobyć jeszcze 2 medale to było by super. |
Cytat:
Grają z niedzieli na poniedziałek o 1.40.. |
Ja osobiście najwyżej oceniam szanse biathlonistek w sztafecie ale nie są to wielkie szanse:)
|
ten Ammann to po prostu latające obrzydlistwo, no :/
ja rozumiem, klasa sportowa: szacunek, wielki mistrz, ale dlaczego on musiał dwa razy dojść to tej kosmicznej formy i akurat na tej olimpiadzie i osiem lat temu, czyli wtedy, kiedy Adam był w formie na złoto? a Małysz? nie ma słów po prostu na tego kolesia, tyle lat wciąż na topie, geniusz. |
Cytat:
PS. Wam też dzisiejsza radość Adama przypominała tę, gdy wygrywał z Hannawaldem w Zakopanem ;)? |
O ile dobrze liczę dotychczas w historii Zimowych Igrzysk Olimpijskich zdobyliśmy 12 medali, w tym połowę zdobyli Małysz i Kowalczyk!!! To mówi samo za siebie ...
Brawo Adam!!! Ależ on był szczęśliwy :-) A Austriacy chyba ogłoszą żałobę narodową - mieli w końcu zdominować skoki ... sport jest naprawdę nieprzewidywalny |
Cytat:
Mimo wszystko wole Ammana o tych fałszywych hien. :-D byle by tu komuś dokopać. |
Cytat:
|
Ależ te Dunki i Rosjanki przepiękne w curlingu :)
|
nie Rosjanki a Szwajcarki
EDIT a przepraszam, Rosjanki też są zamulony trochę jestem |
Adam Malysz skokiem w drugiej serii na Igrzyskach w Vancouver zamknał jakze piękna karte jeszcze piekniejszej historii.
10 lat podczas ktorych do dzis pamietam pierwszy triumf w TCS w 2001 kiedy pytalem sie ojca "Jak to mozliwe ,ze ten Malysz tak skoczyl",po dzis kiedy to ojciec mnie pytał,o to samo. Niesamowita byla jego historiia ,godna wielkich opowiesci,i pelna dramaturgii. kazdy z nas przezyl dzieki temu czlowiekowi wiele radosnych momentow z tym kultowym juz "lec Adas lec" lezka w oku sie zakręca ze ten czas tak szybko leci ,bo kogos takiego juz nie bedzie ,to byl dar ,czlowiek jakby chcial zeby moc to przezyc jeszcze raz. jedyne co my mozemy dzis powiedziec Adamowi to tylko niski pokłon i slowo dziekuje tak jak on robil to dla nas przez tyle sezonow. Dzis nie ma watpliwosci ze Adam to najwiekszy Polski Sportowiec w historii. |
Wojtas ale jeszcze się nie musimy żegnać:-)
Adam co najmniej jeszcze jeden sezon poskacze na 100%. Ja po cichu liczę że do Soczki (chyba że reszta Polaków się obudzi i będzie miał kto go zastąpic...) |
Wojtas, ja mam takie małe przeczucie, ze to jeszcze nie koniec tej pięknej historii. Według mnie to jest raczej piękne podsumowanie tego, co dotychczas zrobił i co osiągnął i wiem, że jeszcze nas zaskoczy :)
|
Musze ogladac zdecydowanie kazdy mecz curlingu Rosjanek od tej pory :D
Tak sie zastanawiam, jutro bedzie ciezka noc, kazdy mecz w hokeja absolutnie konieczny do ogladania. Rosja - Czechy, Kanada - USA , Szwecja - Finlandia. Same klasyki :P |
Ludzie pomocy nie mam dostępu do tv!:P A chcę zobaczyć te kobiety, które aż tak poruszyły forum:D
A co do Małysza, to jak pisał Wojtas, na dzień dzisiejszy to nasz największy sportowiec. Może za kilka lat dorówna mu Justyna Kowalczyk. Ale to co zrobił ten facet jest niesamowite. W najbardziej optymistycznej wizji nie spodziewałem się 2 medali. Złota nie ma, ale to też przejdzie do historii i będzie zapewne powtarzane w anegdotach o Małyszu jako o jednym z najlepszych skoczków świata. |
http://www.vancouver2010.com/olympic...--+Keywords+--
GALKINA Ekaterina PRIVIVKOVA Ludmila SIDOROVA Anna :D:D |
czekam sobie na relacje na ES to zrobiłem Ci screeny z tego meczu co teraz leci:rotfl::rotfl: też dobre.
http://i48.tinypic.com/qxthmc.jpg http://i48.tinypic.com/2hnwh05.jpg http://i46.tinypic.com/wrntz8.jpg |
Galkina i Sidorova ahhh :D
A tak swoją drogą to dziś naszły mnie czarne myśli...co to będzie za rok max dwa jak Adaś i Sikora skończą kariery,przecież nie będzie po co już załączać transmisji na Eurosporcie,zostanie tylko Kowalczyk...bo na tych Szczórków Krężeloków i innych to aż szkoda czasu,no może się ta Nowakowska rozkręci ;) |
Cytat:
Biathlonistki będą mocne w sztafecie przez dłuższy czas. Niedawno Hojnisz zdobyła dwa medale na MŚJ i to dzięki dobremu biegowi (a nie jak Szczurek który raczej tylko dobrze strzelał). O biathlonistki się nie martw:D |
|
http://www.eurovisionsports.tv/olympics/ tu są skróty, można patrzeć do woli, oglądam Szwajcaria-Rosja :D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl