Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

borys 13.03.2012 15:53

Maora ani Marko nie ma. To naprawde zapowiada sie na masakre biorac pod uwage ze Iliev po pierwszej polowie bedzie oddychal rekawami.


Lamey i Czekaj tez chyba nie w pelni sprawni wiec:

Pareiko
Jaliens-Bunoza-Chavez-Diaz
Kirm-Wilk-Nunez-Paljic
Biton-Iliev

Lawka: Brud, Gargula, Jirsak, Stanek, Szewczyk

MASAKRA!

sportnh 13.03.2012 15:58

borys czemu nie ma tych dwoch ?

El'kabat 13.03.2012 16:03

Przecież wiadomo było od wczoraj już ze Maor kontuzja i Marko tez nie jedzie.
Dokładajac do tego kontuzje Lameya to ciekawe jak Probierz obrone ustali..

mihaq 13.03.2012 16:04

Może się uda dowieźć zero z tyłu do końca. Paradoksalnie jeśli będziemy zmuszeni do chowania się za podwójną gardą, to może strzelimy coś z kontry, ale największe szanse na strzelenie gola to: a). samobój amiki, b). prezent od amiki i jakieś sam na sam, c). karny dla Wisły.

aguero20 13.03.2012 16:17

amica pewnie wyjdzie z takim albo może troche zmienionym składzie jak ostastnio więc słabo to widze...

felipe 13.03.2012 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mihaq (Post 1230100)
Może się uda dowieźć zero z tyłu do końca.

Nadzieja umiera ostatnia, ale czuje, że nas dzisiaj powiozą dwójką / trójką lekko. Nie z taką patologią w obronie, umówmy się...
Nadzieja, że Sergei będzie mieć dzień konia. Bo to, ze dostanie szanse by się wykazać jest więcej niż pewne.

2:1 dla Amiki biorę w ciemno, w Krakowie odrabiamy :)

blanco 13.03.2012 17:07

Skąd wiadomo,że nie ma Maora i Marko ?

Jeśli to prawda dostaniemy po dupie dziś z tym kalectwem w pierwszym składzie.

Tomek81 13.03.2012 17:08

w pucharach na wyjeździe to trzeba gola strzelić, a nie grać na 0 z tyłu ;)

fond 13.03.2012 17:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez borys (Post 1230093)
Maora ani Marko nie ma. To naprawde zapowiada sie na masakre biorac pod uwage ze Iliev po pierwszej polowie bedzie oddychal rekawami.


Lamey i Czekaj tez chyba nie w pelni sprawni wiec:

Pareiko
Jaliens-Bunoza-Chavez-Diaz
Kirm-Wilk-Nunez-Paljic
Biton-Iliev

Lawka: Brud, Gargula, Jirsak, Stanek, Szewczyk

MASAKRA!

Toż to skład na Ligę Mistrzów :lol: Do czego to doszło :-/

Ma_niek 13.03.2012 17:23

No przecież Moskal mówił że wzmocnienia nie potrzebne bo mamy szeroka kadre to o co pretensje teraz?.

szprotson 13.03.2012 17:27

nawet jakbyśmy grali w jedenastu bez nóg do ostatniego gwizdka będe wierzył w zwycięstwo Wisły.
Zresztą juz nie raz było tak ze słabsza drużyna która była dobrze zmotywowana ogrywała faworyta.

vote-for-mikey 13.03.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ma_niek (Post 1230117)
No przecież Moskal mówił że wzmocnienia nie potrzebne bo mamy szeroka kadre to o co pretensje teraz?.

Do 4-5-1? Jak najbardziej. Gorzej z 4-4-2 :)

Tomek81 13.03.2012 17:52

W tamtej rundzie w Poznaniu też nas mieli zjeść a tu było 0-1 a mogło być wiele więcej :)

kriswisla 13.03.2012 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tomek81 (Post 1230127)
W tamtej rundzie w Poznaniu też nas mieli zjeść a tu było 0-1 a mogło być wiele więcej :)

no zgadza sie tylko ze treneiro to był kopernik:lol::lol:a teraz Rumak kon podobno wyscigowy i reszta tych niebieskich frustratów chce mu się pokazac lizac mu zad i zapierdalaja na boisku,ale co nam zostało:alleluja:po zwyciestwo:tsw_wisla_flaga::TS:

Karamazow 13.03.2012 18:11

Jest gdzieś relacja sms z tego meczu? bo nie mogę nigdzie znaleźć.

Fiti 13.03.2012 18:18

Mam przeczucie, że dziś wróci wielka Wisła, jaką pamiętamy sprzed paru lat. Naszło mnie tak dzisiaj, że zdominujemy ich totalnie i skończy się czwóreczką do zera, jak niegdyś na Łazienkowskiej. Oby Oby.

johny96 13.03.2012 18:28

Łukasz Rojewski, kto to ?

0 22 13.03.2012 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fiti (Post 1230133)
Mam przeczucie, że dziś wróci wielka Wisła, jaką pamiętamy sprzed paru lat. Naszło mnie tak dzisiaj, że zdominujemy ich totalnie i skończy się czwóreczką do zera, jak niegdyś na Łazienkowskiej. Oby Oby.

Wisła raz strzeliła Legii 4 gole na Łazienkowskiej i wątpię byś to pamiętał (1951). Nigdy nie wygrała 'czwóreczką do zera".

Griszka30KR 13.03.2012 18:51

Narazie wchodzą w nas jak w masło,tylko dzieki nieskutecznosci wynik jest remisowy

przemek1902 13.03.2012 19:03

I wybicia na aferę... Mam nadzieje, ze to się zmieni.

Uran235 13.03.2012 19:22

Jeszcze ktoś myśli, że Bitona nie wystawiali, żeby zbić za niego cenę :P ?

medyk 13.03.2012 19:23

To obecnie jest drużyna upadła całkowicie, ani z tyłu ani w środku ani z przodu. Obrona jak dzieci we mgle, w środku nic sie nie dzieje, skrzydeł brak a napastnik nie potrafi kopnąć piłki. Wielka robota przed Probierzem licze na wielkie wietrzenie szatni i wreszcie jakiś polakow.

Galonek 13.03.2012 19:23

Abstrahując od słabej gry Wisły, na drugą połowę nie powinien wyjść Jirsak. Traci niemal każdą piłkę, a pod koniec zarobił jeszcze głupią żółtą kartkę. Dawać Gargułę na boisko.

Elendil 13.03.2012 19:23

to co zmarnowali Stilic i Biton, to piłkarski kryminał.

No i Jirsak - ofensywny pomocnik, co gra tylko do tyłu.

PODpalacz 13.03.2012 19:32

Myślę że po tym meczu Jrsak się spakuje i jak najszybciej wyjedzie z Krakowa.Gra Wisły jest tak czytelna jak drużyny z B-klasy nie ujmując nie jednym drużyną Dużo pracy przed nami...

goly78 13.03.2012 20:03

najwazniejsze ze grając wielki "zbój" strzelamy gola na wyjezdzie ;)

KondZIk 13.03.2012 20:07

Super że jakoś to trafili, ta bramka dużo zrobi.
Co do Jirsaka to tak jak ktoś napisał że ofensywny pomocnik co rozgrywa do stoperów.
Dlatego wole Gułe, mimo że czasem mnie irytuje jak co niektórych tutaj.

gizmowisla 13.03.2012 20:07

Nunez nie przestaje mnie zaskakiwac ....... kto temu kolesiowi kazal wogole grac w pilke nozna .... jakby Czekaj dzis dostal jeszcze czerwoana kartke to zaliczylby w tej rundzie klasycznego Hat-tricka

pawelwislak 13.03.2012 20:19

Ofensywna piłka bez napastnika !! <Kur*a>!!

dynek.pl 13.03.2012 20:27

wynik marzenie, resztę pomińmy milczeniem :)

tofik 13.03.2012 20:29

Jak nie potrafia grać niech chociaż zapieprzają i trenują stałe fragmenty. Propsy dla Probierza że doszedł do takiego wniosku.

Baldur80 13.03.2012 20:30

Brawo Wisla niezmiernie mnie cieszy wasze zwycjestwo nad Amica, ale trzeba przyznac ze pyrusy byly lepsze w tym meczu. Mam nadzieje ze ich wysadzicie z PP i PE na dobre Pozdro i grat

Tarann 13.03.2012 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pawelwislak (Post 1230158)
Ofensywna piłka bez napastnika !! <Kur*a>!!


Cytat:

Pierwotnie napisane przez gizmowisla (Post 1230157)
Nunez nie przestaje mnie zaskakiwac ....... kto temu kolesiowi kazal wogole grac w pilke nozna .... jakby Czekaj dzis dostal jeszcze czerwoana kartke to zaliczylby w tej rundzie klasycznego Hat-tricka

A może się tak popłaczecie?

legol 13.03.2012 20:31

Spotkanie 2 drużyn w tragicznej formie rozstrzyga bramka z dupy. Można było się tego spodziewać. I tak cud że taki wynik bo graliśmy od 1 minut w 9 (Jirsak i Kirm to nie są piłkarze). W 2 połowie Jirsak zszedł ale za to Iliev to już tylko statystował. Biton i Nunez pokazują czemu mamy tak mało goli strzelonych. A zamiast pocisnąć kontrę w ostatnich minutach jak była okazaja i dobić amikę to kirm wyprowadzał piłkę jakby miał kupę w majtkach i nie mógł biec.

Wynik bardzo dobry, Bunoza bardzo dobry występ, Jaliens i Chavez (poza głupią stratą przy okazji Stilica) bardzo dobrzę. Diaz też niczego sobie.

River 13.03.2012 20:34

Nic tak nie cieszy jak jebnięcie Amici:D


Mecz jaki byl kazdy widzial, poziom mizerny, straszna kopanina. Jest jednak zaliczka przed rewanzem i mam nadzieje, ze to wykorzystamy. Odstrzelic Amice z PP i puchary maja pozamiatane:D

Bunoza dzis jakis nieswój:lol: Cuda wyprawial:-)

Ogolnie ewidentnie gralismy na wynik i na to by nic nie stracic. To sie udalo wiec styl raczej trzeba rozgrzeszyc tym bardziej, ze wirtuozow futbolu to my nie mamy.

vote-for-mikey 13.03.2012 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baldur80 (Post 1230161)
Brawo Wisla niezmiernie mnie cieszy wasze zwycjestwo nad Amica, ale trzeba przyznac ze pyrusy byly lepsze w tym meczu. Mam nadzieje ze ich wysadzicie z PP i PE na dobre Pozdro i grat

w lidze byli lepsi, ale dzisiaj poza indywidualną akcją Tonewa to bardzo wyrównany poziom. Murawa - kryminał


Cytat:

Pierwotnie napisane przez johny96 (Post 1230135)
Łukasz Rojewski, kto to ?

wychowanek Hutnika, pomocnik, świeży nabytek, przyszedł w tym okienku.

Wasiu 13.03.2012 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tarann (Post 1230162)
A może się tak popłaczecie?

Nunez i Kirm w tym meczu (jak i calej swojej karierze) to pilkarskie antytalencia i ja nie widze żadnego powodu, żeby ich bronić. Kazda ich akcja to pilka stracona, nie istnieje dla nich pojecie "z pierwszej pilki" i ogolnie sa piatym kolem u wozu dla zespolu.

Brawo za wynik.
Brawo Bunoza. Ciekaw jestem, w ktorym bysmy teraz byli miejscu gdyby w meczach z Liege nie gral pupilek trenera tylko prawdziwy obronca.
Skandaliczne sedziowanie.

mitmichael 13.03.2012 20:35

Jest super udalo sie - obrona nie dosc, ze dobrze gra to jeszcze gole strzela :D Szkoda tylko, ze nadal nie mamy typowego napastnika ktory bedzie strzelal gole. Oby Gienek byl dostepny na nastepne mecze, Biton musi sobie odpoczac. Za duzo siedział i stracil skutecznosc - to wina Maaskanta

kriswisla 13.03.2012 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1230166)
Nic tak nie cieszy jak jebnięcie Amici:D


Mecz jaki byl kazdy widzial, poziom mizerny, straszna kopanina. Jest jednak zaliczka przed rewanzem i mam nadzieje, ze to wykorzystamy. Odstrzelic Amice z PP i puchary maja pozamiatane:D

Bunoza dzis jakis nieswój:lol: Cuda wyprawial:-)

Ogolnie ewidentnie gralismy na wynik i na to by nic nie stracic. To sie udalo wiec styl raczej trzeba rozgrzeszyc tym bardziej, ze wirtuozow futbolu to my nie mamy.

10/10:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:nic tak nie cieszy jak jebniecie Amici -święte słowa:-D

Glazik 13.03.2012 20:37

ja pier**le Was to ciezko uszczesliwic.
wieczne marudzenie. Zwyciezcow sie nie osodza...
Cieszcie sie ze Amika wpier** dostala.

Natseppna sprawa .ogladalem calutki mecz bardzo uwaznie i stwierdzam ze Wisla grala znacznie lepiej..
A Gordonowi zyczyc takiej formy do konca kontraktu bo gral rewelacyjnie...
A teraz odpuszczam sobie czytanie postow bo depresji mozna dostac..


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl