![]() |
Maora ani Marko nie ma. To naprawde zapowiada sie na masakre biorac pod uwage ze Iliev po pierwszej polowie bedzie oddychal rekawami.
Lamey i Czekaj tez chyba nie w pelni sprawni wiec: Pareiko Jaliens-Bunoza-Chavez-Diaz Kirm-Wilk-Nunez-Paljic Biton-Iliev Lawka: Brud, Gargula, Jirsak, Stanek, Szewczyk MASAKRA! |
borys czemu nie ma tych dwoch ?
|
Przecież wiadomo było od wczoraj już ze Maor kontuzja i Marko tez nie jedzie.
Dokładajac do tego kontuzje Lameya to ciekawe jak Probierz obrone ustali.. |
Może się uda dowieźć zero z tyłu do końca. Paradoksalnie jeśli będziemy zmuszeni do chowania się za podwójną gardą, to może strzelimy coś z kontry, ale największe szanse na strzelenie gola to: a). samobój amiki, b). prezent od amiki i jakieś sam na sam, c). karny dla Wisły.
|
amica pewnie wyjdzie z takim albo może troche zmienionym składzie jak ostastnio więc słabo to widze...
|
Cytat:
Nadzieja, że Sergei będzie mieć dzień konia. Bo to, ze dostanie szanse by się wykazać jest więcej niż pewne. 2:1 dla Amiki biorę w ciemno, w Krakowie odrabiamy :) |
Skąd wiadomo,że nie ma Maora i Marko ?
Jeśli to prawda dostaniemy po dupie dziś z tym kalectwem w pierwszym składzie. |
w pucharach na wyjeździe to trzeba gola strzelić, a nie grać na 0 z tyłu ;)
|
Cytat:
|
No przecież Moskal mówił że wzmocnienia nie potrzebne bo mamy szeroka kadre to o co pretensje teraz?.
|
nawet jakbyśmy grali w jedenastu bez nóg do ostatniego gwizdka będe wierzył w zwycięstwo Wisły.
Zresztą juz nie raz było tak ze słabsza drużyna która była dobrze zmotywowana ogrywała faworyta. |
Cytat:
|
W tamtej rundzie w Poznaniu też nas mieli zjeść a tu było 0-1 a mogło być wiele więcej :)
|
Cytat:
|
Jest gdzieś relacja sms z tego meczu? bo nie mogę nigdzie znaleźć.
|
Mam przeczucie, że dziś wróci wielka Wisła, jaką pamiętamy sprzed paru lat. Naszło mnie tak dzisiaj, że zdominujemy ich totalnie i skończy się czwóreczką do zera, jak niegdyś na Łazienkowskiej. Oby Oby.
|
Łukasz Rojewski, kto to ?
|
Cytat:
|
Narazie wchodzą w nas jak w masło,tylko dzieki nieskutecznosci wynik jest remisowy
|
I wybicia na aferę... Mam nadzieje, ze to się zmieni.
|
Jeszcze ktoś myśli, że Bitona nie wystawiali, żeby zbić za niego cenę :P ?
|
To obecnie jest drużyna upadła całkowicie, ani z tyłu ani w środku ani z przodu. Obrona jak dzieci we mgle, w środku nic sie nie dzieje, skrzydeł brak a napastnik nie potrafi kopnąć piłki. Wielka robota przed Probierzem licze na wielkie wietrzenie szatni i wreszcie jakiś polakow.
|
Abstrahując od słabej gry Wisły, na drugą połowę nie powinien wyjść Jirsak. Traci niemal każdą piłkę, a pod koniec zarobił jeszcze głupią żółtą kartkę. Dawać Gargułę na boisko.
|
to co zmarnowali Stilic i Biton, to piłkarski kryminał.
No i Jirsak - ofensywny pomocnik, co gra tylko do tyłu. |
Myślę że po tym meczu Jrsak się spakuje i jak najszybciej wyjedzie z Krakowa.Gra Wisły jest tak czytelna jak drużyny z B-klasy nie ujmując nie jednym drużyną Dużo pracy przed nami...
|
najwazniejsze ze grając wielki "zbój" strzelamy gola na wyjezdzie ;)
|
Super że jakoś to trafili, ta bramka dużo zrobi.
Co do Jirsaka to tak jak ktoś napisał że ofensywny pomocnik co rozgrywa do stoperów. Dlatego wole Gułe, mimo że czasem mnie irytuje jak co niektórych tutaj. |
Nunez nie przestaje mnie zaskakiwac ....... kto temu kolesiowi kazal wogole grac w pilke nozna .... jakby Czekaj dzis dostal jeszcze czerwoana kartke to zaliczylby w tej rundzie klasycznego Hat-tricka
|
Ofensywna piłka bez napastnika !! <Kur*a>!!
|
wynik marzenie, resztę pomińmy milczeniem :)
|
Jak nie potrafia grać niech chociaż zapieprzają i trenują stałe fragmenty. Propsy dla Probierza że doszedł do takiego wniosku.
|
Brawo Wisla niezmiernie mnie cieszy wasze zwycjestwo nad Amica, ale trzeba przyznac ze pyrusy byly lepsze w tym meczu. Mam nadzieje ze ich wysadzicie z PP i PE na dobre Pozdro i grat
|
Cytat:
Cytat:
|
Spotkanie 2 drużyn w tragicznej formie rozstrzyga bramka z dupy. Można było się tego spodziewać. I tak cud że taki wynik bo graliśmy od 1 minut w 9 (Jirsak i Kirm to nie są piłkarze). W 2 połowie Jirsak zszedł ale za to Iliev to już tylko statystował. Biton i Nunez pokazują czemu mamy tak mało goli strzelonych. A zamiast pocisnąć kontrę w ostatnich minutach jak była okazaja i dobić amikę to kirm wyprowadzał piłkę jakby miał kupę w majtkach i nie mógł biec.
Wynik bardzo dobry, Bunoza bardzo dobry występ, Jaliens i Chavez (poza głupią stratą przy okazji Stilica) bardzo dobrzę. Diaz też niczego sobie. |
Nic tak nie cieszy jak jebnięcie Amici:D
Mecz jaki byl kazdy widzial, poziom mizerny, straszna kopanina. Jest jednak zaliczka przed rewanzem i mam nadzieje, ze to wykorzystamy. Odstrzelic Amice z PP i puchary maja pozamiatane:D Bunoza dzis jakis nieswój:lol: Cuda wyprawial:-) Ogolnie ewidentnie gralismy na wynik i na to by nic nie stracic. To sie udalo wiec styl raczej trzeba rozgrzeszyc tym bardziej, ze wirtuozow futbolu to my nie mamy. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Brawo za wynik. Brawo Bunoza. Ciekaw jestem, w ktorym bysmy teraz byli miejscu gdyby w meczach z Liege nie gral pupilek trenera tylko prawdziwy obronca. Skandaliczne sedziowanie. |
Jest super udalo sie - obrona nie dosc, ze dobrze gra to jeszcze gole strzela :D Szkoda tylko, ze nadal nie mamy typowego napastnika ktory bedzie strzelal gole. Oby Gienek byl dostepny na nastepne mecze, Biton musi sobie odpoczac. Za duzo siedział i stracil skutecznosc - to wina Maaskanta
|
Cytat:
|
ja pier**le Was to ciezko uszczesliwic.
wieczne marudzenie. Zwyciezcow sie nie osodza... Cieszcie sie ze Amika wpier** dostala. Natseppna sprawa .ogladalem calutki mecz bardzo uwaznie i stwierdzam ze Wisla grala znacznie lepiej.. A Gordonowi zyczyc takiej formy do konca kontraktu bo gral rewelacyjnie... A teraz odpuszczam sobie czytanie postow bo depresji mozna dostac.. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl