![]() |
Oglądając wczorajszy mecz stwierdzam iż to bardziej przypominało beach soccer niż piłke trawiastą.
W nastepnej rundzie dobrze by było trafić na jakiegoś kolejnego ogórka np taki klub z Krakowa jeżeli zdołają w ogóle awansować do 1/4. |
Jak sie gra z takim przeciwnikiem to tak jest.
|
W takich meczach ważne jest tylko: przejść dalej i nie złapać kontuzji.
|
Cytat:
|
Jakie 0-7 co najmniej 0-12 i obrać kierunek na Kraków. Ludzie ogarnijcie się trochę... mam lepszy trawnik koło domu niż to co nazywano "murawą" w Limanowej. Zrobili co mieli czyli wygrali i tyle w temacie.
pozdrawiam bez odbioru |
PP obecnie to dno, marketingowe jak I sportowe. Niewiem I niechce mi sie sprawdzac gdzie odbedzie Sie final ale pewnie jakies Suwałki, Kłodawa lub Złotoryja. Choc mamy teraz pieeekne stadiony to moze na jednym z nich.
Fajna zabawa dla amatorow, zlo konieczne dla czolowki medalowej. No ale wstyd odpasc dlatego kluby walcza, walcza nie o Puchar a o to zeby siary nie bylo. Chyba ze chcesz grac w pucharach I odpasc w 1 rundzie z Tobołem... To grasz by wygrac ;) |
Cytat:
|
Wlasnie przez takie granie chlystkami I dublerami PP to dno. Ranga tych spotkan dorownuje sparingom, czesto dowiadujemy sie ze gracz X , Y , Z . jest w naszym zespole. Jesli podejscie sie nie zmieni to takie dno bedzie. Zero otoczki, I brak relacji live dopelnia zenady. Kto to by ogladal? tylko koszulki graja.
A wlasnie pp mozna wykorzystac jako poligon na nowe schematy, pomysly itp. Tutaj przeciwnik walczy i bije na glowe mecz sparingowy. Ale po co, pilkarze musza odpoczac niech gra zbieranina bez pomyslu. W anglii sama liga ma wiecej spotkan niz u nas liga+ pp+ Europa. Tam czy w Niemczech roszady sa minimalne, |
Cytat:
|
Zapraszamy do obejrzenia skrótu meczu Limanovia Limanowa - Wisła Kraków:
http://fbhl.pl/wp-content/themes/vid...160&w=228&zc=1 Limanovia Limanowa - Wisła Kraków (skrót meczu) Pozdrowienia dla fanów Białej Gwiazdy! |
Cytat:
|
Wydaje się to być jedyna droga do wywalczenia miejsca w pucharach na obecny sezon.
|
Info ......
Cytat:
|
wiedzieli że przegrają to i tak wystawili go do składu... ale mogłaby Wisła zrobić psikusa i odpuścić mecz... dopiero by im łyso było jakby to wygrali :D
|
Dawid Basta no i basta z limanovia
|
Czy w piłce seniorskiej jest zasada, że zawodnik nie może zagrać 2 meczów w 48 godzin? Nie chce mi się szukać takiej informacji, wiem że taki przepis był w piłce juniorskiej, a pisze o tym dlatego, że w Limanowej pojawiły się głosy że jeden z zawodników grał mecz w A klasie 2 dni przed meczem z Lechią. O tym że Basta grać nie mógł wiedzieli wszyscy w Limanowej i wystawili go z premedytacją.
|
nie wierze że wystawili nie uprawnionego zawodnika z premedytacją w tym spotkaniu, bo niby w jakim celu??
a nóż sprawili by niespodzianke, która była przecież blisko i co wtedy?? |
Wystawili bo nie znali regulaminu...
Wiedzieli, że ma 2 kartki a myśleli, ze od 3 nie można grać... |
Wiadomo kiedy jest losowanie następnej rundy?
|
Losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski 21 listopada 2011 r. (poniedziałek) o godz. 20.30 w studio nSport, przy ul. Augustówka 3 w Warszawie, odbędzie się losowanie par 1/4 finału Pucharu Polski w sezonie 2011/2012. Transmisja na żywo na antenie nSport i TVN Turbo.(pzpn.pl) |
Tu link do losowania:
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-6401.html |
A tu gdyby ktoś chciał przez sopcasta
sop://broker.sopcast.com:3912/56947 |
My Lech a Śląsk Arka, piękne pary:)
|
Dobrze, że mecze dopiero na wiosnę, bo by było pozamiatane z pucharem.
|
więc szykuje nam się kolejny atrakcyjny pod względem kibicowskim wyjazd:)
|
Cytat:
|
ja po ogladnieciu meczu Lecha z Podbeskidziem wnioskuje że nie ma sie czego bać przynajmniej jak na ten moment:P
|
Te mecze beda za jakies 3-4 miesiace a wy tu rozprawiacie o formie:rotfl:
Samo losowanie zalosne jak zwykle. Nie wiem po co w ogole Legia gra we wczesniejszych rundach. Powinni od razu wstawic ich do finalu a plebs niech sie bije o drugie miejsce. |
No właśnie, mi raczej żal że gramy dopiero na wiosnę bo prędzej Lech się ogarnie do tego czasu niż nasze gwiazdy i zarząd...
|
Bardzo dobrze, ze za 3,4 miesiace do spotkan bo do tego czasu wszystko sie moze zdarzyc
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl