Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8239)

Marszałek 12.03.2012 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1229569)
No to niezle - nie dosc, ze Biton nie moze strzelic

Biton nie może strzelać, bo gdy był w gazie i "co na nodze to w bramce" w nagrodę kisił się na ławie kosztem bezproduktywnego Genkova. Teraz nikt nie strzela to Biton chodź, o nie strzela to wywalić to beznadziejny.

Na całym świecie piłkarskim, gdy komuś" żre" to chociażby grał na rzęsach i wzbudzał śmiech na trybunach wystawia się go na boisku na tak długo jak trwa jego seria. A my jesteśmy jak widać wyjątkowi i pod tym względem.

P.S. Szprotson masz rację, strzelał bramki ale nic nie wnosił do gry:) To tak samo jak Martin Palermo, tudzież Jardel swego czasu i wielu wielu innych wybitnych napastników. No ale oni nic nie wnoszą do gry i nie wnosili więc z drugiej strony czy można ich uznać wybitnymi? Wszak tylko bramki strzelali, niby napastnik=bramka i im więcej tym lepiej. Ale tak myśli tylko oszołom. Dlatego grajmy Genkovem, bo on nie strzela, a to powinien głownie robić napastnik ale wiele wnosi do gry. Zawsze Genkov może podać do Kirma i on wykona to co mógłby zrobić Genkov:)W ogóle mamy wiele opcji nie tylko w ataku ale i pomocy,obronie. Dlatego tak skuteczny Biton może siedzieć na ławie.

karas1983 12.03.2012 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karlos (Post 1229492)
Do Poznania pojechaliśmy bez Meliksona i Genkowa.

Skąd te info? Oficjalna o absencji Meliksona i Genkova w ogóle nie informuje:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...azd_o_poranku/

A to jest dosyć istotna informacja i chyba pojawiłaby się na głównej.

Ma_niek 12.03.2012 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1229577)
przepraszam ale Biton nigdy nic nie wnosił do gry zespołu.
Strzelał bramki, tego sie wymazać nie da, ale do gry nie wnosił NIC :

ale nigdy nigdy nie był jak Brożek ze dostał piłke, sklepał z kimś wyszedł na pozycje... On zawsze jak Inzaghi trzyma sie linii spalonego a jak spadnie mu piłka pod nogi to nią kopie. Ot cały Dudu Biton.

Szkoda że jak kopnie to wpadało a nie jak "snajper" Genkov.

szprotson 12.03.2012 14:47

Marszałek aleś porównał. Jardel miał cała drużynę która grała na niego i z nim sie rozumiała,a Biton jest sam jak palec na placu gry. Jak dostanie piłke to jedyne co potrafi zrobić to strzelac.Piłkarze ewidentnie go "NIE CZYTAJĄ" co widać przy jego kazdym kontakcie z piłka.

snyrting 12.03.2012 14:53

Problem polega na tym, że Biton od pewnego czasu już nie strzela. Gaz się skończył i obecnie wystawiając Davida do ataku pozostajemy z zupełnie bezproduktywnym napastnikiem z przodu. W takiej sytuacji już wolę żebyśmy grali Genkovem, bo jemu czasem uda się przytrzymać piłkę i odegrać koledze.

W Poznaniu nie liczę na wiele. Spodziewam się brzydkiego meczu, w którym nasz atak będzie się opierał na długiej piłce do napastników.

vote-for-mikey 12.03.2012 14:54

Cytat:

We wtorek w składzie Wisły najprawdopodobniej zabraknie także chorego Cwetana Genkowa. Niepewny jest występ Juniora Diaza, Gervasio Nuneza i Marko Jovanovicia.
Jak te wszystkie kontuzje są poważne, to skład ciekawy z tego wyjdzie...

Pareiko - Jaliens, Chavez, Bunoza, Paljić - Kirm, Wilk, Jirsak, Garguła - Iliev, Biton

a ławka: Jovanić, Czekaj, Brud, Szewczyk, Stanek i może jacyś kontuzjowani...

Marszałek 12.03.2012 15:00

Ale oni do Jardela grali dlatego ,żeby grać czy dlatego iż był skuteczny? Skoro ktoś jest skuteczny tak jak Biton to się na niego gra a nie wymyśla się jakiś szachów. Główny zarzut w stosunku do Bitona to to iż jest skuteczny. Przepraszam był, a ile by nastrzelał goli do tej pory to nie wiemy bo jak strzelał to na ławeczkę usiadł.

mitmichael 12.03.2012 15:03

No to w koncu pojechał ten Genkov i Melikson do Poznania czy nie? Rzeczywiscie na oficjalnej nic o tym nie ma - takiej rzeczy by nie podali? Borskiego znowu dali - chociaz w Gdansku przy karnym troche Nam pomogł

szprotson 12.03.2012 15:06

Marszałek oczywiscie ze mu grali bo był skuteczny, ale przede wszystkim pomiędzy nimi była widoczna na boisku "CHEMIA".
A takiej chemii ni chuja nie ma pomiedzy Bitonem a resztą składu.

E:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1229592)
No to w koncu pojechał ten Biton i Melikson do Poznania czy nie? Rzeczywiscie na oficjalnej nic o tym nie ma - takiej rzeczy by nie podali? Borskiego znowu dali - chociaz w Gdansku przy karnym troche Nam pomogł

Pep Prompierz lubi oszukiwać przeciwnika. Moze składu nie podano by Rumak Ogier Koń czy jak sie szkapa zwie nie ustawił odpowiedniej taktyki. Pep lubi zaskakiwać.

El'kabat 12.03.2012 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1229592)
No to w koncu pojechał ten Biton i Melikson do Poznania czy nie? Rzeczywiscie na oficjalnej nic o tym nie ma - takiej rzeczy by nie podali? Borskiego znowu dali - chociaz w Gdansku przy karnym troche Nam pomogł

Biton ? Raczej Genkov.

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ucharowym.html

Nasza oficjalna tez tajniaka zgrywa i łaskawie nie podadzą kto poechał.

Eryk 12.03.2012 15:29

Zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej jakby na naszym forum byla blokada wszystkich IP spoza małopolski...

Bo to co sie dzieje jak nam srednio idzie to głowa mała.

Ja wyznaje teorie, ze nadzieja umiera ostatnia i dopoki my wierzymy, dopoty jest sens chodzic na mecze i kibicowac Wiselce!

Wygramy! ;)

kacpaw91 12.03.2012 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1229595)
Biton ? Raczej Genkov.

http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ucharowym.html

Nasza oficjalna tez tajniaka zgrywa i łaskawie nie podadzą kto poechał.

Chłopaki, trochę konsekwencji. Raz nie ufacie GW, a innym razem powołujecie się na ich informacje twierdząc, że nasi stosują zasłonę dymną odnośnie nie podawania informacji o kontuzjowanych. Albo komuś się ufa, albo nie.

Jeżeli to prawda z Maorem to fajnie jakby zagrał Garguła z Jirsakiem. Do pomocy można przesunąć Jovanovicia jeżeli jest problem ze skrzydłowymi. Jestem przekonany, że dałby radę na tej pozycji!


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eryk (Post 1229601)
Zaczynam sie zastanawiac czy nie lepiej jakby na naszym forum byla blokada wszystkich IP spoza małopolski...

Bo to co sie dzieje jak nam srednio idzie to głowa mała.

Ja wyznaje teorie, ze nadzieja umiera ostatnia i dopoki my wierzymy, dopoty jest sens chodzic na mecze i kibicowac Wiselce!

Wygramy! ;)

W przypadku łącz takich jak Neostrada możesz być różnie geolokalizowany. Obecnie różnie z tym jest.

Elefant 12.03.2012 17:23

Mecz z gatunku tych, które "po cichu" mogą okazać się dość istotne dla losów Wisły w najblizszych miesiącach.

Nie mam wielkich oczekiwań, ale liczę na dobrą postawę obrony i zero z tyłu. Na to, że strzelimy cokolwiek za bardzo nie liczę.

Ajax 12.03.2012 17:26

1 do 0 po kopaniu się po czole to będzie bardzo dobry wynik.

Obyśmy nie musieli gonić rezultatu w Krakowie bo nasza ofensywa nie jest najlepsze.

Karlos 12.03.2012 17:43

Jacek Bednarz wiceprezesem do Spraw Sportowych :)

cieniek 12.03.2012 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1229593)
...ciach..
Moze składu nie podano by Rumak Ogier Koń czy jak sie szkapa zwie nie ustawił odpowiedniej taktyki. Pep lubi zaskakiwać.

Nazywa się Rumak. Nie róbmy tu wiochy.

Wojtas 13.03.2012 00:34

Meliksonowi znowu cos dolega...zaczynam rozumiec gdzie byl ten "haczyk" dlaczego w poznym wieku i do nas akurat trafila taka "perełka"

Licze ze nie stracimy gola a noz cos strzelimy,u nas pewnie to sie roztrzygnie....

P.S Boze,tylko nie Kirm..........

nesta 13.03.2012 10:35

Dziwnie cicho o tym meczu zwazywszy na jego znaczenie w obecnej sytuacji Wisly. Zadnej konferencji, obszerniejszej zapowiedzi na stronie. Nie wiem czy do niektorych dociera, ze to moze byc jedyna szansa na gre w europejskich pucharach w przyszlym roku. A do sezonu bez nich nie mozna doprowadzic, bo to oznacza kolejny regres i ucieczke innych zespolow.

63.5 Kg 13.03.2012 11:26

Panowie nie pojechal ani Genkov ani Meliksonm ani Jovanovic...

Za dzisiejszym DP.

Arked 13.03.2012 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1229988)
Dziwnie cicho o tym meczu zwazywszy na jego znaczenie w obecnej sytuacji Wisly. Zadnej konferencji, obszerniejszej zapowiedzi na stronie. Nie wiem czy do niektorych dociera, ze to moze byc jedyna szansa na gre w europejskich pucharach w przyszlym roku. A do sezonu bez nich nie mozna doprowadzic, bo to oznacza kolejny regres i ucieczke innych zespolow.

To nie może być, to jest jedyna szansa na grę w pucharach w przyszłym roku. Dzisiaj gramy jeden z najważniejszych meczów w tym sezonie.

tofik 13.03.2012 12:15

Brak pucharów to nie koniec świata.
Może słabe miejsce w lidze i brak pp spowoduje jakiś impuls do inwestycji, a nie tylko do wymiany szkoleniowców

Drozd 13.03.2012 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1230021)
Brak pucharów to nie koniec świata.

Spadek do trzeciej ligi też nie. :/

Inwestycje nic nie dadzą, bo nawet najlepszy piłkarz jak przyjdzie do takiego burdelu to w tydzień zapomni jak sie gra w piłkę. Jak zobaczy podejście do obowiązków, poziom zaangażowania, bazę treningową, trenera który podskakuje przy linii to sobie pomyśli, po co ja się mam męczyć, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nawet jak sie będę kopał po czole przecież tych drewniaków z ławy za mnie nie wpuszczą. Całe szczęście że miasto ładne i w sklepach tanio.

Lepsza jest drużyna bez wyróżniających się zawodników, ale inteligentnie prowadzona na zasadach zdrowej rywalizacji o miejsce w składzie. Niż plejada gwiazdeczek z przerostem ego. Zwolnienie Moskala to KARDYNALNY BŁĄD, a zatrudnienie Probierza to zwyczajny SABOTAŻ. Z każdym tygodniem będzie to wyraźniej widać. Już połowa ma urazy. Zaraz nie będzie winnych kompromitacji. A zarząd niewinny jak zwykle.

koniak 13.03.2012 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1230021)
Brak pucharów to nie koniec świata.
Może słabe miejsce w lidze i brak pp spowoduje jakiś impuls do inwestycji, a nie tylko do wymiany szkoleniowców

Jeżeli u nas impulsu do inwestycji nie daje niewątpliwy sukces jakim jest gra na wiosnę w pucharach, to o czym my rozmawiamy.

Swoją drogą szkoda będzie tych pkt zdobytych w tym sezonie, jeżeli w następnym nie ugramy nic...

tofik 13.03.2012 12:32

Przed ligą mistrzów też się nigdy nie wzmacniamy a tam jest o co grać = o dużą kasę. Dlatego nie zdziwił mnie brak inwestycji przed LE. Może w takim razie przeciwny biegun czyli pucharów brak zmotywuje do inwestycji. Jak widać sukcesy są dla właściciela momentem do zaprzestania dzialania a nie do "pójścia za ciosem"
Bodaj po tym 8mym miejscu się zaangażował bardziej niż po mistrzostwach polski, a przed walką o LM

Cytat:

Pierwotnie napisane przez podszywacz (Post 1230030)
Nie, wogóle to nie koniec świata :lol: Przykład kuchenek w tym sezonie. Brak pucharów i od razu włączony program oszczędnościowy na zawodnikach zaczynając a na trenerze kończąc.

Po Levadii też był plan oszczednościowy, a puchary były, jak w mordę strzelił :)

podszywacz 13.03.2012 12:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1230021)
Brak pucharów to nie koniec świata.
Może słabe miejsce w lidze i brak pp spowoduje jakiś impuls do inwestycji, a nie tylko do wymiany szkoleniowców

Nie, wogóle to nie koniec świata :lol: Przykład kuchenek w tym sezonie. Brak pucharów i od razu włączony program oszczędnościowy na zawodnikach zaczynając a na trenerze kończąc. Z drugiej strony w razie sukcesów jakim niewątpliwie było wyjście z grupy LE, sztab będzie znowu trąbił że mamy świetny zespół, nikt nie odszedł i nie potrzebujemy wzmocnień. Albo jak będą większe sukcesy to zarobione pieniądze pójdą na obsługę długu TF.

63.5 Kg 13.03.2012 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1230022)
Spadek do trzeciej ligi też nie. :/

Inwestycje nic nie dadzą, bo nawet najlepszy piłkarz jak przyjdzie do takiego burdelu to w tydzień zapomni jak sie gra w piłkę. Jak zobaczy podejście do obowiązków, poziom zaangażowania, bazę treningową, trenera który podskakuje przy linii to sobie pomyśli, po co ja się mam męczyć, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Nawet jak sie będę kopał po czole przecież tych drewniaków z ławy za mnie nie wpuszczą. Całe szczęście że miasto ładne i w sklepach tanio.

Lepsza jest drużyna bez wyróżniających się zawodników, ale inteligentnie prowadzona na zasadach zdrowej rywalizacji o miejsce w składzie. Niż plejada gwiazdeczek z przerostem ego. Zwolnienie Moskala to KARDYNALNY BŁĄD, a zatrudnienie Probierza to zwyczajny SABOTAŻ. Z każdym tygodniem będzie to wyraźniej widać. Już połowa ma urazy. Zaraz nie będzie winnych kompromitacji. A zarząd niewinny jak zwykle.

To bedziemy chodzic na 3 lige...
Chodzilo sie na 2 wiec na 3 tez mozna no chyba ze dla Ciebie to cos strasznego i przestaniesz byc kibicem/fanem? Wisły...

luke1906 13.03.2012 12:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1230022)
Spadek do trzeciej ligi też nie. :/

Ku.rwa rozwiążą klub bez pucharów! Sodoma i gomora. Niektórym jak widzę ostatnie dosyć tłuste lata zaburzyły rzeczywistość.
Uświadomcie sobie jeden z drugim, że brak mistrzostwa czy pucharów czy ch.uj wie czego jeszcze to nie jest żaden koniec świata. Ot za kilka lat tytuł będzie smakował lepiej.

A na dzień dzisiejszy skupcie się lepiej na dobrej zabawie przy R22. Albo weźcie dziewczynę do kina czy gdzieś za miasto. Będziecie zdrowsi. Zwłaszcza jak się okaże, że dzisiaj Lech, a za tydzień Ruch zakończą nasz sezon.

koniak 13.03.2012 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1230029)
Przed ligą mistrzów też się nigdy nie wzmacniamy a tam jest o co grać = o dużą kasę. Dlatego nie zdziwił mnie brak inwestycji przed LE. Może w takim razie przeciwny biegun czyli pucharów brak zmotywuje do inwestycji. Jak widać sukcesy są dla właściciela momentem do zaprzestania dzialania a nie do "pójścia za ciosem"
Bodaj po tym 8mym miejscu się zaangażował bardziej niż po mistrzostwach polski, a przed walką o LM

Nie zgodzę się z tym większym zaangażowaniem. Błaszczykowski został sprzedany za 3 bańki, Dudka chyba tez wtedy poszedł za jakieś 2 a z transferów gotówkowych do nas to tylko Cwielong i Jirsak mi przychodzi do glowy, do tego Niedzielan no i Kosowski, który to wszystko ciągnął i dzięki któremu Zieńczuk grał na 200 % możliwości. Do tego koniec zabaw z trenerami, postawienie na Skorżę, który to wszystko poukładał. Szkoda że Cupiał nie postawił wtedy interesów klubu ponad prywatnymi animozjami ( Kosowski), bo wtedy w pucharach mogliśmy wiele osiągnąć.

Drozd 13.03.2012 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1230033)
To bedziemy chodzic na 3 lige...
Chodzilo sie na 2 wiec na 3 tez mozna no chyba ze dla Ciebie to cos strasznego i przestaniesz byc kibicem/fanem? Wisły...

A Ty się będziesz cieszył że kibicujesz trzecioligowej drużynie?

Jeżeli Ci się wydaje że kibic tym lepszy im słabszej drużynie kibicuje to mam dla ciebie brutalną informację. To brednia. Kibic jest tym lepszy im więcej od drużyny oczekuje, zarazem samemu więcej dając. Kibic który po frajersko przegranym meczu krzyczy "nic się nie stało" to kretyn. Wie to każdy kto był na meczu wiadomo którym.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez luke1906 (Post 1230034)
Ku.rwa rozwiążą klub bez pucharów! Sodoma i gomora. Niektórym jak widzę ostatnie dosyć tłuste lata zaburzyły rzeczywistość.
Uświadomcie sobie jeden z drugim, że brak mistrzostwa czy pucharów czy ch.uj wie czego jeszcze to nie jest żaden koniec świata. Ot za kilka lat tytuł będzie smakował lepiej.

A na dzień dzisiejszy skupcie się lepiej na dobrej zabawie przy R22. Albo weźcie dziewczynę do kina czy gdzieś za miasto. Będziecie zdrowsi. Zwłaszcza jak się okaże, że dzisiaj Lech, a za tydzień Ruch zakończą nasz sezon.

To w końcu jak jest? Wywalili Moskala żeby ratować puchary, które tak naprawdę nie są potrzebne? Czy wywalili Moskala bo prędzej ludzie zaakceptują zmianę Probierz na Smuda niż Moskal na Smuda?

A kto mówi ze to koniec świata? To tylko wtopa nic więcej. Czasami potrzebna na otrzeźwienie, ale bez żalu otrzeźwienia nie będzie.

Arked 13.03.2012 13:43

Kibic zawsze życzy swojej drużynie jak najlepiej, to oczywiste. Brak awansu fo pucharów będzie dla Wisły katastrofą.

montypajton 13.03.2012 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1230047)
A Ty się będziesz cieszył że kibicujesz trzecioligowej drużynie?

Jeżeli Ci się wydaje że kibic tym lepszy im słabszej drużynie kibicuje to mam dla ciebie brutalną informację. To brednia. Kibic jest tym lepszy im więcej od drużyny oczekuje, zarazem samemu więcej dając. Kibic który po frajersko przegranym meczu krzyczy "nic się nie stało" to kretyn. Wie to każdy kto był na meczu wiadomo którym.


Nie no teraz to pojechałeś. Co to według Ciebie dobry kibic? Skoro jest kibc dobry to może też być kibic zły, nieprawdaż? Podziel się z nami tymi rewelacjami Drogi Droździe.

Ja zawsze sądziłem że są kibice wierni, wierniejsi i tzw kibice sukcesu. I tym kibic wierniejszy im dłużej wspiera swoją drużynę bez względu na klasę rozgrywek i ewentualny splendor który danym rozgrywkom towarzyszy. Owszem trzeba od swojej drużyny wymagać, ale chyba nie twierdzisz że w momencie kiedy ukochana drużyna tych wymagań nie spełnia, ot tak można przestać ją wspierać? To nie na tym chyba polega, Drogi Droździe kibicowanie?

aguero20 13.03.2012 14:05

Mam pytanie , będzie gdzieś transmitowany mecz dzisiaj ???

ukasek 13.03.2012 14:06

Tvn turbo ...

vote-for-mikey 13.03.2012 14:31

Denerwująca maniera zapanowała w klubie od jakiegoś czasu - nie podawanie kto znalazł się w 18 meczowej.

Wszystko wskazuje na to, że pojechali w składzie:
Jovanić, Pareiko
Bunoza, Chavez, Czekaj, Diaz, Jaliens
Brud, Garguła, Jirsak, Kirm, Nunez, Paljić, Stanek, Wilk
Iliev, Biton, Szewczyk

Zagramy pewnie defensywniej, licząc na czyste konto i jakąś kontrę, czyli powtórka z meczu ligowego.

El'kabat 13.03.2012 14:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1230006)
Panowie nie pojechal ani Genkov ani Meliksonm ani Jovanovic...

Za dzisiejszym DP.

Zobaczymy znowu Kirma i Paljica od poczatku ,a Iliev na tych ruchomych piaskach bedzie oddychał plecami po 60 min i tyle by było z gry dzisiaj.
Ciężko to widze,obysmy sie tam nie zbłaźnili przed tymi frajerami bo widzieliśmy wszyscy jak to wyglądało na R22 i to z przewagą do tego jednego zawodnika.

....ica człowieka trafia,jak jada na Lecha Brudy i jakieś Stanki...

zgrybus 13.03.2012 14:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1230066)
Zobaczymy znowu Kirma i Paljica od poczatku ,a Iliev na tych ruchomych piaskach bedzie oddychał plecami po 60 min i tyle by było z gry dzisiaj.
Ciężko to widze,obysmy sie tam nie zbłaźnili przed tymi frajerami bo widzieliśmy wszyscy jak to wyglądało na R22 i to z przewagą do tego jednego zawodnika.

....ica człowieka trafia,jak jada na Lecha Brudy i jakieś Stanki...

A pomyśleć że nie dawno każdy chciał w składzie mieć samych Polakow/Wychowanków :)

WiślakMyślenice 13.03.2012 14:46

Wprowadzać można, nikt nie broni. Ale nie w obecnej sytuacji punktowej w tabeli, gdzie największą szansę mamy właśnie w wyszydzanym PP.

El'kabat 13.03.2012 14:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zgrybus (Post 1230070)
A pomyśleć że nie dawno każdy chciał w składzie mieć samych Polakow/Wychowanków :)

Posiadanie Polaków/Wychowanków w składzie jest rzeczą świetną,ale tylko wtedy gdy prezentują sobą odpowiedni poziom piłkarski.Niestety tutaj jesteśmy jakieś 10 lat za Legią.

Bo patrząc na poprzednie mecze takiego Bruda to strach sie bać co ten chłopak zrobi na boisku.
Czekaj tak samo,kiedyś z niego może być świetny obrońca,ale obecnie przez rok czy dwa powinien się jeszcze ogrywać na wypożyczeniu.

63.5 Kg 13.03.2012 15:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Drozd (Post 1230047)
A Ty się będziesz cieszył że kibicujesz trzecioligowej drużynie?

Jeżeli Ci się wydaje że kibic tym lepszy im słabszej drużynie kibicuje to mam dla ciebie brutalną informację. To brednia. Kibic jest tym lepszy im więcej od drużyny oczekuje, zarazem samemu więcej dając. Kibic który po frajersko przegranym meczu krzyczy "nic się nie stało" to kretyn. Wie to każdy kto był na meczu wiadomo którym.



To w końcu jak jest? Wywalili Moskala żeby ratować puchary, które tak naprawdę nie są potrzebne? Czy wywalili Moskala bo prędzej ludzie zaakceptują zmianę Probierz na Smuda niż Moskal na Smuda?

A kto mówi ze to koniec świata? To tylko wtopa nic więcej. Czasami potrzebna na otrzeźwienie, ale bez żalu otrzeźwienia nie będzie.

Nie bede sie cieszyl ze kibicuje druzynie 3 ligowej ale tez nie potne sie z tego powodu.
Ja nie ma nic do polityki swojego klubu bo od tego sa rozni ludzie.
Skoro oni nie potrafia poprowadzic Wisły odpowiednio to ja tym bardziej nie jestem w stanie nic zrobic.
Uwierz mi nie skanduje po meczu ze nic sie nie stalo,nie uwazam sie tez za kretyna i uwierz mi ze mnie tez krew zalewa z tym co sie dzieje w tym klubie od paru lat ale...

...My nie mzoemy tego zmienic...co bedzie to bedzie,nie odwroce sie od klubu na ktorego mecze chodze ponad 20 lat...

sportnh 13.03.2012 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vote-for-mikey (Post 1230065)
Denerwująca maniera zapanowała w klubie od jakiegoś czasu - nie podawanie kto znalazł się w 18 meczowej.

Wszystko wskazuje na to, że pojechali w składzie:
Jovanić, Pareiko
Bunoza, Chavez, Czekaj, Diaz, Jaliens
Brud, Garguła, Jirsak, Kirm, Nunez, Paljić, Stanek, Wilk
Iliev, Biton, Szewczyk

Zagramy pewnie defensywniej, licząc na czyste konto i jakąś kontrę, czyli powtórka z meczu ligowego.

wtf ? a MAOR?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:37.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl