![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Puchar Polski 2009/2010 1/8 finału Bytovia II Bytów - Wisła Kraków Legia Warszawa - Cracovia 1/4 finału Legia Warszawa - Ruch Chorzów (3 miejsce w lidze) Lechia Gdańsk - Wisła Kraków Puchar Polski 2010/2011 1/8 finału Wisła Kraków - Widzew Łódź Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1/4 finału Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała( I liga) Legia Warszawa - Ruch Chorzów Puchar Polski 2011/2012 1/8 finału Legia Warszawa - Widzew Łódź Limanovia Limanowa - Wisła Kraków 1/4 finału Lech Poznań - Wisła Kraków Gryf Wejherowo - Legia Warszawa |
Cytat:
A przede wszystkim to nie podoba mi sie otoczka tych losowan. Studio TVN, ktorego wlascicielem jest ITI, ktore jest takze wlascicielem Legii. Losujacy byly Legionista Zielinski i pracownica TVN. A juz losowanie wczesniejszych rund to byl istny cyrk bo blondyna nawet nie probowala zamieszac kulek. Moze to bylo zbyt skomplikowane? Dla zachowania pozorow i by nie uwazano tego losowania za "prolegijne" samo losowanie powinno odbywac sie w zupelnie innym miejscu nie kojarzonymz zadnym klubem. Nie rozumiem dlaczego to sie odbywa w siedzibie ITI a nie w PZPN-ie czy Ekstraklasie SA? Osoby losujace tez nie powinny byc kojarzone z kimkolwiek. Jesli tak to ma dalej wygladac to ja poprosze o losowanie polfinalow w gabinecie Cupiala lub w jakims magazynie z kablami Tele-Foniki:rotfl: To tak pol-zartem... |
Cytat:
|
Uważam, że dla obu drużyn ten dwumecz będzie jedyną szansą na grę w pucharach. My słabi. Lech wcale nie lepszy i jemu także nie rokuję miejsca na pudle.
|
Szykuje się zbiorowe kopanie się po czołach i słowa o tym że jak najszybciej trzeba zapomnieć o meczu...
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Najgorsze jest to, że pewnie wszyscy marzyli o wylosowaniu Wisły. Wszak to jedyna drużyna, która może podejść do meczu na pół gwizdka. Lech przyfarcił a nie Legia.
|
Hmm
To Nasza droga do pucharów. Fajnie będzie przejść Lecha a jak to zrobią ? Nie wiem, czy to ważne. |
Cytat:
a Zdzisek Kapka by ciągnał za kule :rotfl: bez podtekstów :rotfl: |
Ja tam widze finał :
Wisła Kraków - Gryf Wejherowo 0-1 (0-1) 3.min - Gol :> |
Cytat:
Poza tym patrzac na kadre nasza i Amici wiadomo juz, ze jeden z mocnych zespolow odpadnie na poziomie cwiercfinalow co przeciez takiej Legii, ktora zagra z III-ligowcem jest jak najbardziej na reke. Nie powiesz mi chyba, ze Miklas placze, ze w 1/4 trafil na Gryf a nie na Wisle?:D |
Mam pytanie, czy na mecz PP obowiązuje Karta Kibica ?
|
Panowie ile dostaliście biletów na wtorkowy mecz?
Bez spiny,prosze. |
1,5 tys, z tego co wiem.
|
Cytat:
Odnosząc się do Twojej uwagi o naszej przewadze- to jeszcze bym dodał, że oni ostatni mecz kończyli w 10, poza tym były pogłoski, że ich przygotowanie fizyczne w przerwie zimowej nie było najlepsze, lekkie trening itp. No więc zobaczymy, jak będą wyglądali fizycznie grając co 3 dni. Przecież, cytując klasyka piłkarze ,,nie są robotami" :) |
Napinaczowi z Wronek dziękujemy za rejestracje na forum!
Dobranoc. |
czy ja jestem ślepy, czy naprawdę nie ma nigdzie transmisji z meczu?
edit: dzięki. |
TVN Turbo..............
|
Cytat:
|
TVN Turbo :-)
|
Tak jesteś ślepy;) na tvn turbo jest transmisja.
|
czy na mecz PP obowiązuje Karta Kibica ?
|
Tak, obowiązuje
|
W gwoli ścislosci, stan rzeczy na dziś.
Do Poznania pojechaliśmy bez Meliksona i Genkowa. Liczę na pozostałych, szczgólnie na Bitona. |
no oby oby, potrzebujemy korzystnego wyniku jak ryba wody:)
|
Są już ceny biletów na rewanżowy mecz w Pucharze Polski Wisła - Lech?
|
będą podane "w najbliższym czasie" jak podaje oficjalna strona, równocześnie rusza sprzedaż biletów na mecz z Legią
|
Bez Meliksona i Genkova,jak ktoś już pisał uraz moze miec Ivica.
Znowu zaczniemy z Paljicem i Kirmem ,do tego pewnie dojdzie tragicznie wygladajacy Garguła. Tak jak u siebie moglismy cos zdzialac,tak mysle ze po pierwszy meczu tam trzeba bedzie odrabiac straty w rewanżu. Pyry grają pyte,ale chociaż mają kim grać. |
Paljic grał dobrze przed zmianą. Nie wiem jak w pierwszej połowie.
|
Pajlic w meczu z amicą zostal przesunięty na środek pomocy i wrzucił w ciągu kilkunastu minut trzy piłki jakich Garguła w Wiśle jeszcze nie zagrał. Czasami takie eksperymenty moga się udać. W Wiśle potrzeba rozgrywającego mamy 2-3 kandydatów a żaden sie nie nadaje. Przypomne ,że Piszczek napastnik został najlepszym obrońca Bundesligi a grający kiedyś w Wiśle Świerczewski nie jako napastnik ale jako obrońca zadebiutował w kadrze.Bunoza lepiej grałby w środku pomocy niz na obronie bo gdyby go objechano to zostaje jeszcze linia obrony. Wisła ma nazwiska ale graczy nie za bardzo. Ciężkie zadanie przed Probierzem
|
Cytat:
P.S. Skoro Mellikson jest znów kontuzjowany to warto się zastanowić czy facet nadaje się do zawodowego uprawiania sportu. Spacerując na murawie on co rusz ma jakiś uraz. W sumie już zaczynam rozumieć czemu taki geniusz, za jakiego chcemy go uznawać, kisił się gdzieś na zadupiu poważnej piłki. |
to co powiedzieć o Bogusiu :-)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
przepraszam ale Biton nigdy nic nie wnosił do gry zespołu.
Strzelał bramki, tego sie wymazać nie da, ale do gry nie wnosił NIC : ale nigdy nigdy nie był jak Brożek ze dostał piłke, sklepał z kimś wyszedł na pozycje... On zawsze jak Inzaghi trzyma sie linii spalonego a jak spadnie mu piłka pod nogi to nią kopie. Ot cały Dudu Biton. |
Cytat:
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:17. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl