![]() |
Cytat:
Czy PZN czy PZPN jedno i to samo |
Cytat:
Powodem jest kolesiostwo w PZN. Układy z trenerami itp. Zamiast zostawić Horgnahera z mlodymi to mamy jakiegoś znajomego Tajnera - Celeja który trenować na pewno nie potrafi.... |
Żal , czy my kibice zawsze musimy być wkur... ? Bobsleiści przez paręnaście lat nawet boba nie mieli , bo drogi , nie stać . To samo dotyczy torów saneczkarskich , łyżwiarskich , snowbordu itd. itp.
Za to mamy nowoczesny efektowny gmach muzeum olimpizmu , czy jakoś tak , gdzie Szewińska , Robercik-rodzina Korzeniowski i reszta mogą się stołować , mamy wspaniały tor kajakarstwa górskiego , wręcz oblegany przez tysiące uprawiających ten sport i zapewne wiele innych bardzo drogich , na cholerę potrzebnych obiektów. Osobną kwestią jest czy lepiej byłoby nie ogladac w większości dyscyplin naszych , sorry , para olimpijczyków czy tez wkurzać się z ich szczytowego 52 miejsca. ?? |
Za bardzo dramatyzujecie. Polska obecnie zajmuje chyba 16 miejsce w rankingu medalowym. Nasza liczba ludności i PKB na mieszkańca mogłyby sugerować, że powinniśmy być na 25-35 pozycji. Wyprzedzają nas Czechy i Słowacja, za to my wyprzedzamy Włochy... Więcej optymizmu :)
|
Bjorgen zyciowa forma.
|
Zjazdy nie jest jej silną stroną, to samo technika łyżwowa..toteż wielkie brawa !!!!!!!!!!!!!!!
nerwy podobne do tych co podczas PAO - Wisła w Atenach.. szkoda że przed metą zamiast tego zjazdu nie ma pod górkę.. ale co tam, WIELKIE BRAWA! |
Jest medal !
|
Brawo brawo brawo! Bardzo emocjonujący wyścig, mamy brązowy medal!
|
moim zdaniem i tak jest sukces jest braz bylo srebro czas na zloto:)
|
Cytat:
|
Piękna walka! Brawo Justyna.:)
|
własnie to miałęm napisac, o astmie, ale zaraz tutaj ktos mogl mi zarzucic zazdrosc
Szkoda ze podbiegow nie...ale w Soczi obiecala ze zloto tam bedzie. Ale na 30km pokaze klase, styl klasyczny to jest to i dorzuci do swej kolekcji to zloto~! |
Cytat:
Dokładnie. Jaka tam forma? Nagle jej tak urosła? Jakby wygrała na finiszu to OK.... ale widzieliście co ona robi z rywalkami? Prowadziła praktycznie dwie rundy i na kilometr ją zminiła Justyna i na kilometr zmieniła Johaug.... Coś jest nie tak.... |
Cytat:
Teraz 30 km klasykiem. Czyli dużo będzie zależeć od smarowaczy z Estonii. |
Super lek ktory jest "legalnym dopingiem"
Brawo Justyna za walke do konca! Ja czekam na 30km i tam wierze ze pokazesz klase tej Bjorgen! Justyna zycze Ci trzeciego medalu, wiem ze go zdobedziesz! |
Cytat:
To może będziemy mieć te 5 medali ogólnie, skoro już 3 są ;) Kto da więcej ? |
BRAWO JUSTYNA!! Super że już drugi medal! Jutro Adam i na koniec Justysia złoto i gitara gra :D
|
Brawo Justyna za walkę do końca.. Ta Bjorgen na bank coś brała przed igrzyskami bo widać gołym okiem ze jest lepsza o klasę
|
Cytat:
Cytat:
No coś najwyżej będziemy musieli poczekać do Soczi na złoto. |
Cytat:
na razie jej nic nie zarzucam ale jeśli zdobędzie 6 medali a w biegu na 30 km będzie prowadzić przez 30 km to po prostu nie ma chuja i wiadomo czym to jest spowodowane. Coż... Kowalczyk ma pecha nie dość że płaskie trasy to jeszcze "super" forma Bjoergen. |
Justyna się popłakała...coś komentatorzy z jedynki mówią że narty były slabo posmarowane...tylko w ktorym stylu?
|
Cytat:
Dolegliwości bidulki tak się jednak nasiliły przed Olimpiadą, że musi brać o wiele większe dawki niż wcześniej. |
Wniosek jest prosty, na wszystkie nastepne wielkie imprezy trzeba rozchorować na astmę wszystkich naszych reprezentantów.
|
Nie znam sprawy, bo w tym nie siedzę, ale na moje oko jak ktoś jest bardzo chory to nie biega 15 czy 30 km na olimpiadzie, więc fakt coś nie gra.
Ja tam myślę, że naszym niektórym zawodnikom to by nawet całe opakowanie leków nie pomogło przed zawodami :D |
Cytat:
|
Bardzo fajnie. Ale ważny też jest występ innych Polek,jak to powiedział wszech wiedzący Jóźwik, 28 miejsce kolejnej Polki, bardzo dobry bieg:). Ironia? No ,bo jak można 28 miejsce nazwać dobrym:).
Polscy sportowcy są wierni tradycji,wszak na olimpiadzie nie liczy się wynik a udział. A studio w TVP jak zawsze przaśne. |
nie wydaje mi się że aż tak źle jechały narty klasykiem Justynie, nie jestem specjalista od tego, ale przecież nic nie tracila, no jedynie na zjazdach Bjorgen uciekla, ale watpie ze Estonczycy fuszęrke odwalili...
coz teraz caly tydzien trzeba czekac na 30km i wierze ze tam narty perfekt pojada i Justyna zloto zdobedzie. |
Cytat:
|
Dla mnie dobry wynik zważywszy na to ze Justynie jakoś cieżko sie bieglo dzisiaj.
Jak się ciesze ze mogę oglądać to na Eurosporcie bo jak na chwilkę przełączyłem na TVP i zobaczyłem studio to dopiero tam jest żal + jeszcze ten Kurzajewski do tego. |
Cytat:
Pominę już przekręcanie nazwisk (Staal = Stil, Getzlaf = Heclaw, o Brodeurze nie będę wspominał - a to tyle co po kilku piwach jestem w stanie sobie przypomnieć), ale ten gość nie zna zasad gry! A jak mówił, że w Turynie Kanada pokonała Szwajcarię 2:0 to już maksymalna kompromitacja. |
Cytat:
Czekam niecierpliwie może do letniej w Londynie TVP dorobi się wreszcie dziennikarza SPORTOWEGO, który by mógł w miarę przyzwoicie poprowadzić studio... |
Cytat:
Chwila zagrożenia tylko:) |
Cytat:
a co do astmatyków to Scholes jest nim i nie przeszkadza mu to w byciu świetnym zawodnikiem |
ma 27 lat i już 3 medale Olimpijskie, jeszcze jeden start na który nastawiałem się od początku i tam wierze ze Justyna pokaże charakter i udowodni Martin Bjorgen ze jest swietna Biegaczka, na nia musi najbardziej uwazac.
Ale za 4 lata Soczi i pamietam jej slowa ze tam złoto dopiero na IO zdobedzie. |
Cytat:
Ale nie ma co porównywać tych sportów. Żeby być dobrym w noge trzeba mieć ten dar od Boga a w biegach wystarczy wytrzymałość a jak dobrze wiemy leki na astmę jej nie zaszkodzą:rotfl: |
Brawo Justynka!!!Jest wielka!!!Jak narazie tylko ona i Adam ratuja honor Polski, wiec powinni miec Wielki Szacunek od każdego bo co by było gdybysmy ich nie mieli??Wielkie państwo nie miało by zadnego medalu...
POLSKA ! |
Cytat:
Ale Justyna musiała mieć nerwówę - nie dość, że wygrała brąz dosłownie o włos, to jeszcze chwile ze świadomością możliwej dyskwalifikacji ... masakra jakaś... Naprawdę ogromne gratulacje! |
Cytat:
Po co jej drugie srebro? Pomyślała że lepsze 3 medale i każdy w innym kolorze:rotfl: |
Ja uważam ze Justyna pobiegnie bardzo zmotywowana w ostatnim biegu. Nie mówi tego głośno, ale wiadomo że ona także marzy tutaj o złocie i ma na to bardzo duże szanse, nie więrzę ze Bjorgen tak odjedzie komus na 30km.
|
Każdy kto oglądał zawody dzisiaj czy wcześniejszy sprint widział, że czołówka jest wyrównana, bardzo dużo zawodniczek stać na zdobywanie medali. Tym większa powinna być radość, że Justynie się udało zdobyć już 2 krążki.
To że są wątpliwości, czy te medale to sukces zawdzięczamy mediom, które już przed Olimpiadą przyznały Kowalczyk 4 złote medale. Ludzie to kupili, bo na co dzień nie interesują się biegami. Stworzono wrażenie, że w tej dyscyplinie liczy się na świecie tylko Justyna, może Majdic, nikt więcej. Majdic kontuzjowana- więc MUSI być złoto dla Kowalczyk Igrzyska pokazały, że nie jest to prawdą- każdy medal trzeba wyszarpać w morderczej walce. Dla mnie ten medal i wcześniejsze srebro to olbrzymi sukces, dzisiaj nawet bardziej się cieszyłem , bo różnice na 3 miejsce były w centymetrach. Ale dziennikarzyny swoje - już zapowiedzieli że na 30 km NA PEWNO będzie złoto. A po tym biegu zapowiedzą że w Soczi Justyna samodzielnie wygra klasyfikację medalową... |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl