
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Ile wódki pijecie tygodniowo? | |||
| 0-100 g jestem niepijącą kobietą :( |
|
58 | 24,27% |
| 100-300 g jestem kobietą pijącą dla towarzystwa |
|
18 | 7,53% |
| 300-500 g lubię sobie wypić |
|
46 | 19,25% |
| 500g-1l jestem alkoholiczką |
|
15 | 6,28% |
| 1-1,5l jestem niepijącym facetem |
|
53 | 22,18% |
| 1,5-2l trochę lepiej niż wyżej |
|
11 | 4,60% |
| 2-2,5l jeszcze mam szansę wyjść z nałogu |
|
5 | 2,09% |
| 2-2,5l lubię pić |
|
8 | 3,35% |
2,5-3l jestem ambitny
|
|
7 | 2,93% |
|
powyżej 3l eee yyy ale o co chodzi |
|
18 | 7,53% |
| Głosujących: 239. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |

|
||||||
![]() |
|
|