The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna > [29 kolejka] 26 maja 2007 godz. 18.00, Wisła Kraków - ŁKS
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Temat: [29 kolejka] 26 maja 2007 godz. 18.00, Wisła Kraków - ŁKS Wyślij stronę do przyjaciela
Twoja nazwa użytkownika: Kliknij tu aby się zalogować
Nazwa odbiorcy:
Adres email odbiorcy:
Temat emaila:
Wiadomość:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:55.