The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane) > PLANETARIUM MANAGER - Zostań menadżerem piłkarskim online
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Temat: PLANETARIUM MANAGER - Zostań menadżerem piłkarskim online Wyślij stronę do przyjaciela
Twoja nazwa użytkownika: Kliknij tu aby się zalogować
Nazwa odbiorcy:
Adres email odbiorcy:
Temat emaila:
Wiadomość:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:14.