The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna > [ 13 kolejka OE ] 5 Listopada godz. 14:15; Groclin Grodzisk Wlkp. - Wisła Kraków
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Temat: [ 13 kolejka OE ] 5 Listopada godz. 14:15; Groclin Grodzisk Wlkp. - Wisła Kraków Wyślij stronę do przyjaciela
Twoja nazwa użytkownika: Kliknij tu aby się zalogować
Nazwa odbiorcy:
Adres email odbiorcy:
Temat emaila:
Wiadomość:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:07.