The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna > [ 8 kolejka OE ] 22 września 2006 godz. 20:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Temat: [ 8 kolejka OE ] 22 września 2006 godz. 20:00 Wisła Kraków - Widzew Łódź Wyślij stronę do przyjaciela
Twoja nazwa użytkownika: Kliknij tu aby się zalogować
Nazwa odbiorcy:
Adres email odbiorcy:
Temat emaila:
Wiadomość:


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:27.