The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Kicia
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 19.03.2012, 19:42
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 326 148
Wysłane przez Kicia
Wczoraj nie było już na c3 i c4. Mam pytanie, mam...

Wczoraj nie było już na c3 i c4. Mam pytanie, mam bilet na c1 bo nie zdazylam kupic juz na c3, wszyscy znajomi juz maja na c3 i moje pytanie, od początku jestem na c3, żeby wejsc na c3 wchodze...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:26.