The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Krzysiek84
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 24.04.2011, 10:43
Odpowiedzi: 568
Wyświetleń: 517 605
Wysłane przez Krzysiek84
Witam:) czy będzie możliwość wyrobienia karty...

Witam:) czy będzie możliwość wyrobienia karty kibica 2 maja? i czy będzie można już wtedy kupić bilet na mecz z lechem? bardzo zależy mi na odpowiedzi. Thx:)
Forum: Hyde Park (moderowane) 23.04.2011, 22:25
Odpowiedzi: 29 194
Wyświetleń: 5 865 839
Wysłane przez Krzysiek84
Witam:) mam pytanie, czy strefa kibica będzie...

Witam:) mam pytanie, czy strefa kibica będzie otwarta 2 maja? i czy będzie już wtedy można kupić bilety na mecz z Lechem? dzięki za odpowiedź :D
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06.