The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Korba66
Forum: Hyde Park (moderowane) 06.04.2011, 13:24
Odpowiedzi: 360
Wyświetleń: 303 496
Wysłane przez Korba66
Bardzo dobre studio z przystępnymi cenami jest w...

Bardzo dobre studio z przystępnymi cenami jest w budynku Korony. Studio jest nowe ale tatuatorka robi świetne prace. Polecam!!!
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:20.