The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 3 z 3
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: kileropulos
Forum: Hyde Park Sportowy (moderowane) 17.03.2013, 16:40
Odpowiedzi: 24 176
Ankieta: Ekstraklasa
Wyświetleń: 4 076 734
Wysłane przez kileropulos
Niech Śląsk sie cieszy, Bielsko strzelilo...

Niech Śląsk sie cieszy, Bielsko strzelilo prawidłowo 2bramke
Forum: Hyde Park (moderowane) 25.06.2011, 22:38
Odpowiedzi: 26
Wyświetleń: 5 719
Wysłane przez kileropulos
Brawo Wislacy!!! Bielsko Biała pozdrawie...

Brawo Wislacy!!!
Bielsko Biała pozdrawie Wisełke!!!
Podpisuje sie obiema rękami!!
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 01.03.2011, 20:33
Odpowiedzi: 1 893
Wyświetleń: 320 482
Wysłane przez kileropulos
zaczynamy TSP:)

zaczynamy
TSP:)
Wyświetlanie wyników 1 do 3 z 3

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:36.