The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 3 z 3
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: en-bi-ej
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 31.08.2011, 15:19
Odpowiedzi: 11 207
Wyświetleń: 2 345 921
Wysłane przez en-bi-ej
@frg Ta reforma Platiniego obowiązuje cały czas...

@frg
Ta reforma Platiniego obowiązuje cały czas i raczej tego nie zmieniają, więc za rok MP znów będzie miał stosunkowo łątwą drogę do LM.
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 27.08.2011, 19:08
Odpowiedzi: 351
Wyświetleń: 57 897
Wysłane przez en-bi-ej
komentarz kkbm- jedyny pozytyw

komentarz kkbm- jedyny pozytyw
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 27.08.2011, 19:02
Odpowiedzi: 351
Wyświetleń: 57 897
Wysłane przez en-bi-ej
Potrzebny nam jest 2gi Szymkowiak, koniecznie...

Potrzebny nam jest 2gi Szymkowiak, koniecznie ktoś na boki obrony, szkrzydłowy, jakiś asystent do stałych fragmentów(Maaskanta chyba to przerasta) i jakakolwiek nauczona taktyka.
NA dziś mamy Maora,...
Wyświetlanie wyników 1 do 3 z 3

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:58.