The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: jimmyTS
Forum: Hyde Park (moderowane) 08.07.2010, 07:44
Odpowiedzi: 641
Wyświetleń: 202 384
Wysłane przez jimmyTS
Mogę widziec po co? Przecież na stronie AGH-u ani...

Mogę widziec po co? Przecież na stronie AGH-u ani tym bardziej na UEK nic o tym nie pisze??

Wracając jeszcze do sprawy upowaznienen to z tego co sie dowiedziałem to na AGH musi być ono...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:15.