Forum: Jak? Gdzie? Kiedy?
19.09.2011, 21:07
|
|
Odpowiedzi: 257
Wyświetleń: 275 369
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
17.09.2011, 15:07
|
|
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3 833
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
17.09.2011, 15:01
|
|
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3 833
Z kim Wisła grała?
Mam pytanie, z kim Wisła grała w sezonie 2005/2006
był to mecz u siebie, graliśmy z chyba Amicą Wronki albo Wisłą Płock ale nie jestem pewien
chodzi mi oto że, nasz zawodnik strzelił piękną bramkę...
|
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna
25.06.2011, 17:56
|
|
Odpowiedzi: 239
Wyświetleń: 55 136
|