The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: aniaczekb
Forum: Hyde Park (moderowane) 20.05.2010, 11:12
Odpowiedzi: 539
Wyświetleń: 151 234
Wysłane przez aniaczekb
Mam pytanie odnośnie przejazdu autostradą z...

Mam pytanie odnośnie przejazdu autostradą z krakowa Pn do krakowa Pd i odwrotnie, można bez problemu tamtędy przejechać? A jak wygląda sprawa na rondzie Ofiar Katynia? Czy bardzo się korkuje?
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:25.