The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: op87
Forum: Hyde Park (moderowane) 01.05.2010, 13:37
Odpowiedzi: 5 821
Wyświetleń: 1 667 791
Wysłane przez op87
Kupię bilet z meczu Wisła - Korona

Witam.
Tak jak w temacie.
Kupię bilet(y) z wczorajszego meczu Wisła - Korona. Ewentualnie wszelkie inne pamiątki związane z kieleckim sportem.
O kontakt proszę na maila [email protected]
Pozdrawiam
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47.