The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 7 z 7
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: mariuszek07
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 24.03.2010, 22:31
Odpowiedzi: 30 543
Wyświetleń: 8 341 923
Wysłane przez mariuszek07
felipe jestes wielki pozdrowienia z olszy II

felipe jestes wielki pozdrowienia z olszy II
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 24.03.2010, 22:27
Odpowiedzi: 30 543
Wyświetleń: 8 341 923
Wysłane przez mariuszek07
sopxster hAHAHAHAHAHHA

sopxster hAHAHAHAHAHHA
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 24.03.2010, 22:25
Odpowiedzi: 30 543
Wyświetleń: 8 341 923
Wysłane przez mariuszek07
co do gry paewlka to sie nie przyczepiam mamy...

co do gry paewlka to sie nie przyczepiam mamy kogo mamy ale jesli nawet to byl by messi to bym przy najblizszej okazji go wygwizdal .WISŁA TO MY
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 24.03.2010, 22:21
Odpowiedzi: 30 543
Wyświetleń: 8 341 923
Wysłane przez mariuszek07
sopxster jest ci go zal to go zapros na piwo.

sopxster jest ci go zal to go zapros na piwo.
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 24.03.2010, 22:15
Odpowiedzi: 30 543
Wyświetleń: 8 341 923
Wysłane przez mariuszek07
wszystko na temat m89.

wszystko na temat m89.
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 24.03.2010, 22:11
Odpowiedzi: 30 543
Wyświetleń: 8 341 923
Wysłane przez mariuszek07
flegaminsto smutek mam w sercu ze ty jestes...

flegaminsto smutek mam w sercu ze ty jestes kibicem wisly . Ja niechce ogladac srodkowych palcow od byle jakiegoś skórokopa
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 24.03.2010, 22:07
Odpowiedzi: 30 543
Wyświetleń: 8 341 923
Wysłane przez mariuszek07
1q2 ty sie osmieszasz wypisujac te bzedety ,...

1q2 ty sie osmieszasz wypisujac te bzedety , kazdy moze wypisywal ze nie podoba mu sie gra pawelka ,ale tym ze obraza nas kibicow wiernych WIŚLE to jest już przegiecie . Jeśli lubisz jak cie ktos...
Wyświetlanie wyników 1 do 7 z 7

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:56.