The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: BongoLG
Forum: Hyde Park (moderowane) 01.02.2010, 01:55
Odpowiedzi: 7 591
Wyświetleń: 4 561 992
Wysłane przez BongoLG
Ja w Quake'a III gram od dawna i kiedyś miałem...

Ja w Quake'a III gram od dawna i kiedyś miałem tego "remix", ale stary dysk dawno poszedł w pi**du. Może mam na jakiejś płytce ale nie obiecuję - w wolnej chwili poszukam. Póki co "wrzuta" - ale...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:36.