The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Fluorescencyjny1
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 14.01.2010, 13:32
Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 9 479
Wysłane przez Fluorescencyjny1
kadetus hostel jest w porządku. masz do wyboru...

kadetus hostel jest w porządku. masz do wyboru zarówno pokój wieloosobowy dzielony, jak i pokój samodzielny. śniadanie masz gratis w cenie.
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:00.