The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Gal1906
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 04.11.2009, 18:59
Odpowiedzi: 13 831
Wyświetleń: 3 327 073
Wysłane przez Gal1906
Mam pytania co do meczu Wisla-Legia, czy...

Mam pytania co do meczu Wisla-Legia, czy wsosnowcu bedzie mozna kupic bilety w kasach.2 okolo ile bedzie kosztowac takowy bilet i czy kibice gosci beda obecni jesli tak to jaka liczbe miejsc im...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:10.