The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: wszyscydososnowca
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 29.08.2009, 17:21
Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 50 131
Wysłane przez wszyscydososnowca
nie, zza granicy stukam i mnie przeraza ilu...

nie, zza granicy stukam

i mnie przeraza ilu tu leniwych i ilu wygodnych "nibykibicow" w krakowie - na forum... hehehe

akurat ja jestem stałym bywalcem, wszędzie tam gdzie WISŁA
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 29.08.2009, 17:09
Odpowiedzi: 223
Wyświetleń: 50 131
Wysłane przez wszyscydososnowca
dziękuję za wygraną, dość dobry mecz gra...

dziękuję za wygraną, dość dobry mecz
gra Łobodzińskiego mnie przerażała. co ten chłop robi w pierwszym składzie. Boguski WRÓÓÓĆ !!

gosciu jeden z drugim

zamiast .......ic glupoty na forum i...
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:13.