The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: wojtasss
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 27.07.2009, 18:48
Odpowiedzi: 1 977
Wyświetleń: 374 922
Wysłane przez wojtasss
Pech to jest w kartach

kibice Wisły tak powszechnie się tu wypowiadający także jestem jednym z was
lecz Cześć z was pisze słowa po których irytacja mnie nawiedza otóż Wisła nie miała pecha
w meczu o wejście do LM lecz...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:52.