The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: cwaj
Forum: Hyde Park (moderowane) 21.12.2008, 22:01
Odpowiedzi: 5 821
Wyświetleń: 1 663 991
Wysłane przez cwaj
witam Mam do sprzedania kilka wiślackich...

witam
Mam do sprzedania kilka wiślackich pamiątek (koszulki, szal, spodenki piłkarskie, bluza).

Zapraszam na Allegro:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3947688
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:38.