The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: marius1974
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 05.12.2008, 14:45
Odpowiedzi: 25 233
Wyświetleń: 7 380 261
Wysłane przez marius1974
Jozwiak z Legii znowu byl dzisiaj we...

Jozwiak z Legii znowu byl dzisiaj we Wroclawiu,chyba naprawde cos sie szykuje...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:38.