The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: TaJ Fun
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 26.08.2008, 22:04
Odpowiedzi: 4 352
Wyświetleń: 759 351
Wysłane przez TaJ Fun
Witam, Jestem z Bialegostoku, nie mieszkalem...

Witam,
Jestem z Bialegostoku, nie mieszkalem nigdy w Krakowie i nigdy nie bylem fanem Wiselki...Ale chcialbym z calego serca pogratulowac pilkarzom Bialej Gwiazdy...Przeszli do...
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:19.