The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: zenden
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 24.08.2008, 12:18
Odpowiedzi: 245
Wyświetleń: 66 232
Wysłane przez zenden
Wiecie juz moze Panowie kiedy jakis trening ma...

Wiecie juz moze Panowie kiedy jakis trening ma Barcelona...i czy mozna ich zobaczyc?Wiecie w jakim hotelu beda przebywac?
Forum: Jak? Gdzie? Kiedy? 18.08.2008, 19:27
Odpowiedzi: 245
Wyświetleń: 66 232
Wysłane przez zenden
Orientujecie się może kiedy bedzie trening...

Orientujecie się może kiedy bedzie trening Barcelony w Krakowie...i czy bedzie otwarty?
Wyświetlanie wyników 1 do 2 z 2

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:09.