The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: tylkoWISLAnaszTS
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 24.07.2008, 09:55
Odpowiedzi: 22 286
Wyświetleń: 9 660 414
Wysłane przez tylkoWISLAnaszTS
moglby mi ktos kupic w piatek bilet na D bo nie...

moglby mi ktos kupic w piatek bilet na D bo nie jestem z krk i bedzie ciezko... mylalem ze troche wczesniej rozpocznie sie sprzedaz
Wyświetlanie wyników 1 do 1 z 1

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:47.