The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Przeszukuj forum
Nazwa użytkownika
Hasło


Wyświetlanie wyników 1 do 3 z 3
Wyszukiwanie zajęło 0,00 sekund.
Szukaj: Posty napisane przez: Raimel_Kobierzyn
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 05.01.2019, 10:57
Odpowiedzi: 23 257
Wyświetleń: 8 197 937
Wysłane przez Raimel_Kobierzyn
Witam. Wracam po 10 letnim banie za krytykę SKWK....

Witam. Wracam po 10 letnim banie za krytykę SKWK. Widzę, że teraz już za to nie banują :)
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 22.07.2009, 20:14
Odpowiedzi: 1 977
Wyświetleń: 375 109
Wysłane przez Raimel_Kobierzyn
Mina Cupiała gdy przeleciało mu tyle milionów...

Mina Cupiała gdy przeleciało mu tyle milionów przed oczami - bezcenna

Żal było kasy na bramkarza i napastnika. To teraz żal LM

Przykre ale prawdziwe
Forum: Wisła Kraków - piłka nożna 01.11.2008, 17:55
Odpowiedzi: 1 025
Wyświetleń: 96 201
Wysłane przez Raimel_Kobierzyn
Wisła - Ruch 3:1 Skład: Pawełek -...

Wisła - Ruch 3:1

Skład: Pawełek - Baszczyczyński , Głowacki , Cleber , Piotr Brożek, - Zieńczuk , Sobolewski , Jirsak , Diaz , Łobodziński - Paweł Brożek

Zmiany: Niedzielan , Małecki

Bramki:...
Wyświetlanie wyników 1 do 3 z 3

 
Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:37.